چرا شراکت ایکس باکس مایکروسافت و سامسونگ می تواند معامله ای بزرگ باشد؟

admin دسته‌بندی نشده

هفته ی گذشته، سامسونگ از شراکت با ایکس باکسخبر داد تا مودت این غول فناوری کره ای با مایکروسافت محکم تر شود. در رویداد Unpacked 2020، سامسونگ جزئیاتی از گوشی های هوشمند خود ازجمله تلفن تاشو عمودی Z فلیپ ارائه انصاف و مشخصات گلکسی S20 اولترارا رک کرد. درادامه نیز، از شراکت با ایکس باکس معارفه داد و گفت: «این تازه شروع فقره است». مایکروسافت هم پرداختن به جزئیات را به آینده موکول کرد.

با توجه به اشتیاقمایکروسافت به ایکس باکس و شراکت با سامسونگ درون بنیاد هایی متشابه اپلیکیشن Your Phone، ترسیم چشم انداز آینده ی این شراکت حکم دشواری ازاله.

توان پیوند سامسونگ به ویندوز بی رقیب است. شراکتی ژرف

تو گذشته نیز، مایکروسافت به همدستی با ایکس باکس کرده است. این شریک شدن با نصب اپلیکیشن هایی شبیه Office و OneDrive آغاز شد و سپس، به اپلیکیشن های سطح سیستمی توسعه یافت که امکان هماهنگی کامپیوترهای ویندوز و تلفن های گلکسی را فراهم می کند. با اپلیکیشن Your Phone برای ویندوز ۱۰ و اندروید می توانید پیام های متنی را در کامپیوتر خود دریافت کنید و تصاویر خویشتن را از کامپیوتر بوسیله تلفناندروید منتقل کنید؛ اما استعداد اتصال در تلفن های هوشمند جدید سامسونگ عمیق نمدار شده است. با تعبیه ی مستقیم در سیستم عامل، نه تنها می توانید پیام های متنی و تبلیغ ها را درون کامپیوتر دریافت کنید؛ بلکه می توانید ازطریق شبکه ای خانگی و با ماوس و ورق مفتاح کامپیوتر به صورت مستقیم با تلفن هوشمند خود تماس محکم کنید.مقاله های مرتبط:بازی های موبایلی بزرگ ترین بخش از صنعت گیمینگ را تشکیل می دهدایکس باکس سری ایکس از چه درگاه هایی روزی مند است؟

امکانات اتصال و هماهنگی ویندوز و تلفن همراه مولود شراکت نزدیک مایکروسافت با سامسونگ است. شاید بوسیله دلیل اکوسیستم بسته ی اپل چنین امکاناتی هرگز دراختیار کاربران آیفون قرار نگیرند؛ ولی برای گیمینگ چه انتظاراتی وجود دارد؟ سامسونگ و مایکروسافت قبلا ازطریق مقیاس هایی مثل استیکرهای انحصاری نسخه ی گلکسی استور Mixer (پلتفرم پخش زنده ی بازی)، به همکاری نزدیک تر مایکروسافت و سامسونگ درزمینه ی گیم اشاره ی کوچکی کرده بودند؛ اما خبر این همکاری فقط روی بنر بزرگ XCloud در رویداد Unpacked 2020 بی پرده شد.

Xcloud برای طولانی نمایشگرهای سامسونگ

درون این شکی حلق که سامسونگ یکی از غول های بی مربوط به و چرای فناوری و تولیدکنندگان و نمایش کنندگان بزرگوار میدان تلفن هوشمند است و یکی از بازارهای مبصر تلویزیون های هوشمند را همچنین ازآنِ خود کرده است. درمقابل، مایکروسافت با Xbox رکورد جذب میلیاردها گیمر را دارد و بوسیله گفته ی فیل اسپنسر، مدیر این شرکت، آمازون و گوگل از رقبای اصلی ایکس باکس هستند که هدفشان فرارفتن از کنسول های ورزش کوچک است. گیمینگ موبایل بوسیله برهان سهولت دسترسی به یکی از جریان های غالب بازار تحول شده است. XCloud می تواند کامل موانع اقتصادی و رسیده شناختی برای تصمیم گیری میان انتخاب موبایل و کنسول ها و جای پا سی های گیمینگ را از میان بردارد.

چنانچه سامسونگ و مایکروسافت بتوانند XCloud را خیر تنها روی تلفن های هوشمند و تبلت های گلکسی، بلکه روی تلویزیون های هوشمند QLED هم انتصاب کنند، میلیاردها کاربر با سرعتی بیش زیاد جذب پلتفرم Xbox خواهند شد. انتقال دسترسی سیستمی سامسونگ بوسیله مایکروسافت ازطریق اپلیکیشن Your Phone می تواند به کنترل کننده های ایکس باکس تلویزیون ها و دیگر تجهیزات فناوری، اپلیکیشن های ایکس باکس، Mixer و حتی بایگانی صفحه ارائه ترقی پیدا کند و هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

چشم اندازهای جذاب Xbox و سامسونگ

مایکروسافت قبلا از دوبرابرشدن استفاده از XCloud در کره جنوبی اطلاع داده وجود. این موضوع نشان می دهد XCloud می تواند به پلتفرم توسعه ی ایکس باکس درون برج حمل گام های جدی دستیار یواش. سامسونگ درزمینه ی تلفن هوشمند با رقابت قطعی رقبای چینی روبه رو است و شراکت با مایکروسافت گوشی های سامسونگ را به گوشی های منطبق با کامپیوترهای شخصی تبدیل می یواش. سامسونگ درزمینه ی تلویزیون های هوشمند، بوسیله اختصاص از نظر تطبیق با ایکس باکس، روند رشد سریعی داخل کشورهای آسیایی تو پیش گرفته است.توسعه دهندگان بازی یکی از برندگان معامله ی ایکس باکس و سامسونگ هستند

این مشارکت چگونه می تواند بوسیله ایکس باکس به عنوان کنسولو پلتفرم معاون کند؟ هر بازی ای که بخاطر XCloud تولید می شود، باید برای کنسول های شوهردار Xbox هم تولید شود؛ زیرا محیط ترقی دهنده ی آن ها یکسان است. با افزودن محبوبیت XCloud در مایه های جدید مثل کامپیوترهای کم استفاده و تلویزیون های هوشمند و تلفن های همراه، بازدید محتوای کنسول های محلی غم افزایش خواهد یافت. همچنین، مایکروسافت می تواند پایگاه مشتری اکوسیستم ایکس باکس را توسعه دهد؛ اکوسیستمی که درون گذشته صرفا به کنسول و تا حد ای بازی های کامپیوتر دسکتاپ منحصر وجود.

دیگر برنده ی معامله ی سامسونگ و ایکس باکس توسعه دهندگان بازی هستند که می خواهند محصولات خویشتن را به جامعه ی بزرگ تازگی نمایش کنند؛ درنتیجه، سامسونگ می تواند امکانات همراهی سطح سیستمی ایکس باکس ویندوز را برای دستگاه هایش ارتقا دهد و مایکروسافت بی آرامی می تواند پلتفرمی ابری با مقیاسی نوک تیز تر از گوگل و آمازون بسازد.بیشتر بخوانید:ماد جدید ماینکرفت امکان اجرای ویندوز 95 را روی آن فراهم می کنددرایو SSD اکسترنال ایکس باکس سری ایکس در سایت سیگیت معین شدرکوردشکنی هزینه ای گیمرهای آمریکایی در سال ۲۰۲۰مایکروسافت: xCloud روی تمامی نمایشگرهای قابل استریم دردسترس قرار خواهد گرفتپشتیبانی ایکس باکس گیم پس از پروژه xCloud تأیید شد

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]