شرکت Sperasoft به آویشن سازنده ورزش Halo Infinite برای تولید بهتر آن دستیار می بطی ء

admin دسته‌بندی نشده

سال ۲۰۰۱ برای اولین کود استودیوی 343 اینداستریز یک بازی شوتر اول شخص بوسیله رخساره انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت روانه بازار کرد. سری Halo را بوسیله دلاوری می نبوغ یکی از پرطرفدارترین آثار مایکروسافت دانست که طی نوزده سال نسخه های زیادی از آن منتشر شده است.

چنانچه زومجی را عقب کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که تیم سازنده کلکسیون Halo سخت مشغول کار روی تولید و عرضه جدیدترین نسخه از این سری کوچکتر عنوان Halo Infinite است؛ اثری که ردموندی ها در رویداد معرفی بازی های ایکس باکس سری ایکس تریلری از آن را به نمایش گذاشتند. موقت پس از نمایش ورزش بود که انتقادهای زیادی حول گرافیک بصری آن مطرح شد و بسیاری آن را تو حدواندازه های اولاد نهم نمی دانستند. این انتقادها تا جایی پیش رفت که حتی تیم سازنده بوسیله آن ها تاثیر مدال داد و اعلام کرد طرفداران را ناامید نخواهد کرد.مقاله های مرتبط:پس از Halo Infinite برای مدت زمان کامل خبری از نسخه جدیدی از این مجموعه نخواهد بودبازی Halo Infinite احتمالا شامل حالت بتل رویال خواهد بود

حال ولی در جدیدترین اخبار بازی، به تازگی بوسیله صورت رسمی اعلام شد که Sperasoft قرار است تو روند تولید بازی Halo Infinite به استودیوی 343 اینداستریز دستیار رسانی کند. Sperasoft درواقع یک شرکت بزرگ ورزش سازی است که حدود ۶۰۰ بازی ساز را داخل خویشتن جای داده و تمرکز اصلی آن بیشتر حول پشتیبانی از سایر استودیوها خلاصه می شود. مفهوم آن این است که همچنان 343 اینداستریز درون نقش تولید کننده اصلی ورزش خواهد ماند و Sperasoft علت بهبود Halo Infinite و اتمام بوسیله موقع تولید پروژه به آن دستیار می کند.

حال باید هواخواه ماند و دید این انبازی درنهایت منجربه رضایت طرفداران سری هیلو بوسیله خصوص منتقدین نمایش ورزش Halo Infinite می شود یا خیر؟ لطفا شما بی قراری نظرات و پیش بینی های خویشتن را با ما نیز به پول اعانه بگذارید.

بازی Halo Infinite طبق دستور کار ریزی های صورت اندوهناک شده، فراغت است در تعطیلات سال میلادی برای ایکس باکس وان، معلول سی و ایکس باکس سری ایکس روانه بازار شود.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]