شرکت Sperasoft به آویشن سازنده ورزش Halo Infinite برای تولید بهتر آن دستیار می بطی ء

admin دسته‌بندی نشده

سال ۲۰۰۱ برای اولین کود استودیوی 343 اینداستریز یک بازی شوتر اول شخص بوسیله رخساره انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت روانه بازار کرد. سری Halo را بوسیله دلاوری می نبوغ یکی از پرطرفدارترین آثار مایکروسافت دانست که طی نوزده سال نسخه های زیادی از آن منتشر شده است.

چنانچه زومجی را عقب کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که تیم سازنده کلکسیون Halo سخت مشغول کار روی تولید و عرضه جدیدترین نسخه از این سری کوچکتر عنوان Halo Infinite است؛ اثری که ردموندی ها در رویداد معرفی بازی های ایکس باکس سری ایکس تریلری از آن را به نمایش گذاشتند. موقت پس از نمایش ورزش بود که انتقادهای زیادی حول گرافیک بصری آن مطرح شد و بسیاری آن را تو حدواندازه های اولاد نهم نمی دانستند. این انتقادها تا جایی پیش رفت که حتی تیم سازنده بوسیله آن ها تاثیر مدال داد و اعلام کرد طرفداران را ناامید نخواهد کرد.مقاله های مرتبط:پس از Halo Infinite برای مدت زمان کامل خبری از نسخه جدیدی از این مجموعه نخواهد بودبازی Halo Infinite احتمالا شامل حالت بتل رویال خواهد بود

حال ولی در جدیدترین اخبار بازی، به تازگی بوسیله صورت رسمی اعلام شد که Sperasoft قرار است تو روند تولید بازی Halo Infinite به استودیوی 343 اینداستریز دستیار رسانی کند. Sperasoft درواقع یک شرکت بزرگ ورزش سازی است که حدود ۶۰۰ بازی ساز را داخل خویشتن جای داده و تمرکز اصلی آن بیشتر حول پشتیبانی از سایر استودیوها خلاصه می شود. مفهوم آن این است که همچنان 343 اینداستریز درون نقش تولید کننده اصلی ورزش خواهد ماند و Sperasoft علت بهبود Halo Infinite و اتمام بوسیله موقع تولید پروژه به آن دستیار می کند.

حال باید هواخواه ماند و دید این انبازی درنهایت منجربه رضایت طرفداران سری هیلو بوسیله خصوص منتقدین نمایش ورزش Halo Infinite می شود یا خیر؟ لطفا شما بی قراری نظرات و پیش بینی های خویشتن را با ما نیز به پول اعانه بگذارید.

بازی Halo Infinite طبق دستور کار ریزی های صورت اندوهناک شده، فراغت است در تعطیلات سال میلادی برای ایکس باکس وان، معلول سی و ایکس باکس سری ایکس روانه بازار شود.

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]