ویدیو و پوسترهای متاخر فیلم The New Mutants منتشر شدند

admin دسته‌بندی نشده

کمتر از ۱۰ روز دیگر فیلم The New Mutants در چند سینمای آمریکا اکران می شود و مدتی بعد از آن دامنه به بازارهای خارجی می گذارد. این فیلم که باید بیشتر از دو سال پیش اکران می شد، مدت زمانی تقریبا ۹۰ دقیقه ای دارد و یک فیلم خوفناک نوجوانانه بوسیله احصائیه می آید. اکنون اندوه تو جدیدترین اعلام سینما و تلویزیون تماشایی اشاعه پوسترها و کلیپ توضیح دهنده ای هستیم که مخاطبان را به خرید بلیط «نیو میوتنتس» فراخوانی می کنند.

دیزنی باتوجه به اینکه پیمان نامه پخش آنلاین این فیلم درون مشت شرکت برادران وارنر (بخوانید شبکه HBO Max) است، تمام سعی خویشتن را به حکم برد تا تعهد فیلم بخاطر اکران سینمایی «نیو میوتنتس» را از یاد نبرد و حداقل بخشی از منفعت خرید آن را پس از این همه سال، به دست بیاورد. حالا باید صبر کرد و دید که آیا اصلا جای پا مورد مناظره مقدار صبر طرفداران را داشت یا پس از پخش تعداد زیبنده توجهی از بینندگان را نومید خواهد کرد؟

داستان این فیلم به چند نوجوان می پردازد که غلبه های ابرقهرمانی دارند و تو یک ساختمانی زندانی شده اند؛ خانه که هموار ترس و تعلیق را پهلو زندگی آن ها تحمیل می بطی ء. همچنین باتوجه به کلیپ جدید به دید می رسد که آن ها باید با مبارزه مقابل موجودات ناشناخته و عجیب، رویه خود را به بیرون از این بیمارستان/دیوانه بناء باز کنند.

هر ۴ تأخیر تاریخچه اکران فیلم The New Mutants تقصیر ویروس کرونا/کووید 19 نبود و تاریخ اکران اثر مورد مذاکره بارها به خاطر مشکلات استودیوها با فیلم و مواردی مانند تصمیم گیری برای بایگانی مجدد برخی سکانس ها و سپس فسخ این تصمیم دچار تغییر شد. میسی ویلیامز،  هنری زاگا،  بلو هانت،  چارلی هیتون،  آلیس براگا و  آنتونیو باندراس آویشن بازیگران اصلی The New Mutants را تشکیل می دهند. ولی بر هیچ کس پوشیده تراشیدن که اسم اصلی ترین ستاره ی فیلم «نیو میوتنتس» جاش بون بوسیله  آنا تیلور جوی دلبستگی دارد.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]