ویدیو و پوسترهای متاخر فیلم The New Mutants منتشر شدند

admin دسته‌بندی نشده

کمتر از ۱۰ روز دیگر فیلم The New Mutants در چند سینمای آمریکا اکران می شود و مدتی بعد از آن دامنه به بازارهای خارجی می گذارد. این فیلم که باید بیشتر از دو سال پیش اکران می شد، مدت زمانی تقریبا ۹۰ دقیقه ای دارد و یک فیلم خوفناک نوجوانانه بوسیله احصائیه می آید. اکنون اندوه تو جدیدترین اعلام سینما و تلویزیون تماشایی اشاعه پوسترها و کلیپ توضیح دهنده ای هستیم که مخاطبان را به خرید بلیط «نیو میوتنتس» فراخوانی می کنند.

دیزنی باتوجه به اینکه پیمان نامه پخش آنلاین این فیلم درون مشت شرکت برادران وارنر (بخوانید شبکه HBO Max) است، تمام سعی خویشتن را به حکم برد تا تعهد فیلم بخاطر اکران سینمایی «نیو میوتنتس» را از یاد نبرد و حداقل بخشی از منفعت خرید آن را پس از این همه سال، به دست بیاورد. حالا باید صبر کرد و دید که آیا اصلا جای پا مورد مناظره مقدار صبر طرفداران را داشت یا پس از پخش تعداد زیبنده توجهی از بینندگان را نومید خواهد کرد؟

داستان این فیلم به چند نوجوان می پردازد که غلبه های ابرقهرمانی دارند و تو یک ساختمانی زندانی شده اند؛ خانه که هموار ترس و تعلیق را پهلو زندگی آن ها تحمیل می بطی ء. همچنین باتوجه به کلیپ جدید به دید می رسد که آن ها باید با مبارزه مقابل موجودات ناشناخته و عجیب، رویه خود را به بیرون از این بیمارستان/دیوانه بناء باز کنند.

هر ۴ تأخیر تاریخچه اکران فیلم The New Mutants تقصیر ویروس کرونا/کووید 19 نبود و تاریخ اکران اثر مورد مذاکره بارها به خاطر مشکلات استودیوها با فیلم و مواردی مانند تصمیم گیری برای بایگانی مجدد برخی سکانس ها و سپس فسخ این تصمیم دچار تغییر شد. میسی ویلیامز،  هنری زاگا،  بلو هانت،  چارلی هیتون،  آلیس براگا و  آنتونیو باندراس آویشن بازیگران اصلی The New Mutants را تشکیل می دهند. ولی بر هیچ کس پوشیده تراشیدن که اسم اصلی ترین ستاره ی فیلم «نیو میوتنتس» جاش بون بوسیله  آنا تیلور جوی دلبستگی دارد.

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]