بازی Black Myth: Wukong با یک تریلر ۱۳ دقیقه ای معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

Black Myth: Wukong یک بازی اکشن نقش آفرینی مبتنی پهلو یک شعر کلاسیک چینی است که به ادبیات سفر یک شخصیت به باختر می پردازد. این ورزش به تازگی به همراه یک ویدیو گیم پلی ۱۳ دقیقه ای بخاطر کنسول ها و رایانه های شخصی شناساندن شده است. این ویدیو توانسته است نظر بینندگان در سرتاسر جهان را به خویشتن جلب بطی ء.مطالب مرتبط:اپل شریک شدن اپیک گیمز را تهدید به حذف طولانی برنامه ها و وسایل بازی سازی آن از روی iOS کردآپدیت Unreal Engine 4 اپیک گیمز برای پشتیبانی از PS5 و Xbox Series X منتشر شد

بازی Black Myth: Wukong که توسط استودیو چینی Game Science باریک شده است، از دید گیم پلی سبک Souls-like را پیش پژمان و  فضا بازی با یک استیل هنری شاداب با اتومبیل گرافیکی آنریل  4 (Unreal 4) طراحی شده است و همچنین مکانیک مخفی کار کننده ورزش برای جلوگیری از مواجهه شدن با تهدیدهای بزرگتر شما را به یک جیرجیرک تحول می کند. شما می توانید ۱۳ دقیقه از گیم پلی pre-alpha بازی نقش آفرینی Black Myth: Wukong را در اینجامشاهده کنید که این ویدیو برای معرفی بهتر بازی شامل اکتشاف، مبارزه، مخفی کاری، مبارزه با باس بازی، مونتاژی از فضا های مختلف و یک نبرد عظیم می شود.

تا بوسیله این لمحه تاریخ نشر بازی Black Myth: Wukong مشخص نشده است و استودیو Game Science توضیح می دهد که تیم سازنده ی این ورزش در حال حاضر بیش کوچک است و از این معرفی مقدماتی برای جذب استعدادهای متاخر به استودیو مصرف می کند تا به تاسیس نسخه نهایی بازی کمک کنند.

در جزء پرسش و پاسخ وب سایت بازی تشریح داده شده است که زمان انتشار بازی بیش دیر نخواهد بود اما این ورزش تنها هنگامی منتشر خواهد شد که استودیو از محصول بازپسین شادمان باشد. بنابراین بوسیله نظر می رسد که این یک بازی بوسیله ظن زیاد برای کنسول های طایفه بعد منتشر خواهد شد.

دانلود از آپارات

شاید دوست داشته باشید:

سریال Walker رکورد افتتاحیه شبکه CW در پنج سال اخیر را شکست

نخستین تقدیر سریال Walker بینندگان زیادی داشت. بدون تردید یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت سریال داخل تصرف تعداد شایان […]

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]