بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning در تریلر جدیدش چندان شبیه به یک ریمستر تراشیدن

admin دسته‌بندی نشده

ورزش Kingdoms of Amalur: Reckoning برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ توسط  شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) منتشر شد و چند ماه سپس استودیو سازنده ی این ورزش ورشکست شد اما این بازی توانست به یک بازی نقش آفرینی کلاسیک تبدیل شود و دیدن مثبت طرفداران را بوسیله خود جلب درنگ.

در سال ۲۰۱۸  شرکت THQ Nordic اخبار کرد که امتیاز ورزش را خریداری کرده است و تعدادی پیش به صورت رسمی اطلاع دادن شد که نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning با نام Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning در دست ترقی است. این استودیو به لطافت یک تریلر جدید از این بازی منتشر کرده است. مطالب مرتبط:بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning با اشاعه یک تریلر رسما رونمایی شدریمستر بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning تو تابستان ۲۰۲۰ ارائه می شود

بغرنج این تریلر این است که بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning به نظر نمی رسد که نسبت به نسخه ی حقیقی این ورزش واقعا ریمستر شده باشد. باتوجه به این تریلر، این ورزش از نظر بصری قدری کدر و کم جزئیات بوسیله نظر می رسد، Bloom ورزش بسیار از قطع است و به طور کلی بازی از نظر بصری توقعاتی که از ریمستر یک بازی مربوط به ۱۰ سال گذشته دارید، برطرف نمی کند.

البته این ویدیو فقط یک تریلر کوتاه است و بهتر است برای قضاوت بهتر ورزش Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning تا زمان ترویج نسخه ی نهایی آن مشتاق بمانیم ولی به طور بی مو این تریلر جلوه ی چندان خوبی ندارد. داخل ادامه شما می توانید خودتان این تریلر را سیاحت کنید.

بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning درون تاریخ ۱۸ شهریور (۸ سپتامبر) برای  کامپیوتر،  پلی استیشن 4 و  ایکس باکس وان با قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه می شود و  برای اجرای ورزش شما به حدود ۳۰ گیگ فضای خالی احتیاج دارید. همچنین یک بسته ی الحاقی با نشانی Fatesworn نیز تو سال ۲۰۲۱ بخاطر این ورزش نمایش خواهد شد.

دانلود از آپارات

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]