بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning در تریلر جدیدش چندان شبیه به یک ریمستر تراشیدن

admin دسته‌بندی نشده

ورزش Kingdoms of Amalur: Reckoning برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ توسط  شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) منتشر شد و چند ماه سپس استودیو سازنده ی این ورزش ورشکست شد اما این بازی توانست به یک بازی نقش آفرینی کلاسیک تبدیل شود و دیدن مثبت طرفداران را بوسیله خود جلب درنگ.

در سال ۲۰۱۸  شرکت THQ Nordic اخبار کرد که امتیاز ورزش را خریداری کرده است و تعدادی پیش به صورت رسمی اطلاع دادن شد که نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning با نام Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning در دست ترقی است. این استودیو به لطافت یک تریلر جدید از این بازی منتشر کرده است. مطالب مرتبط:بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning با اشاعه یک تریلر رسما رونمایی شدریمستر بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning تو تابستان ۲۰۲۰ ارائه می شود

بغرنج این تریلر این است که بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning به نظر نمی رسد که نسبت به نسخه ی حقیقی این ورزش واقعا ریمستر شده باشد. باتوجه به این تریلر، این ورزش از نظر بصری قدری کدر و کم جزئیات بوسیله نظر می رسد، Bloom ورزش بسیار از قطع است و به طور کلی بازی از نظر بصری توقعاتی که از ریمستر یک بازی مربوط به ۱۰ سال گذشته دارید، برطرف نمی کند.

البته این ویدیو فقط یک تریلر کوتاه است و بهتر است برای قضاوت بهتر ورزش Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning تا زمان ترویج نسخه ی نهایی آن مشتاق بمانیم ولی به طور بی مو این تریلر جلوه ی چندان خوبی ندارد. داخل ادامه شما می توانید خودتان این تریلر را سیاحت کنید.

بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning درون تاریخ ۱۸ شهریور (۸ سپتامبر) برای  کامپیوتر،  پلی استیشن 4 و  ایکس باکس وان با قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه می شود و  برای اجرای ورزش شما به حدود ۳۰ گیگ فضای خالی احتیاج دارید. همچنین یک بسته ی الحاقی با نشانی Fatesworn نیز تو سال ۲۰۲۱ بخاطر این ورزش نمایش خواهد شد.

دانلود از آپارات

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]