بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning در تریلر جدیدش چندان شبیه به یک ریمستر تراشیدن

admin دسته‌بندی نشده

ورزش Kingdoms of Amalur: Reckoning برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ توسط  شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) منتشر شد و چند ماه سپس استودیو سازنده ی این ورزش ورشکست شد اما این بازی توانست به یک بازی نقش آفرینی کلاسیک تبدیل شود و دیدن مثبت طرفداران را بوسیله خود جلب درنگ.

در سال ۲۰۱۸  شرکت THQ Nordic اخبار کرد که امتیاز ورزش را خریداری کرده است و تعدادی پیش به صورت رسمی اطلاع دادن شد که نسخه ریمستر بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning با نام Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning در دست ترقی است. این استودیو به لطافت یک تریلر جدید از این بازی منتشر کرده است. مطالب مرتبط:بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning با اشاعه یک تریلر رسما رونمایی شدریمستر بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning تو تابستان ۲۰۲۰ ارائه می شود

بغرنج این تریلر این است که بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning به نظر نمی رسد که نسبت به نسخه ی حقیقی این ورزش واقعا ریمستر شده باشد. باتوجه به این تریلر، این ورزش از نظر بصری قدری کدر و کم جزئیات بوسیله نظر می رسد، Bloom ورزش بسیار از قطع است و به طور کلی بازی از نظر بصری توقعاتی که از ریمستر یک بازی مربوط به ۱۰ سال گذشته دارید، برطرف نمی کند.

البته این ویدیو فقط یک تریلر کوتاه است و بهتر است برای قضاوت بهتر ورزش Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning تا زمان ترویج نسخه ی نهایی آن مشتاق بمانیم ولی به طور بی مو این تریلر جلوه ی چندان خوبی ندارد. داخل ادامه شما می توانید خودتان این تریلر را سیاحت کنید.

بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning درون تاریخ ۱۸ شهریور (۸ سپتامبر) برای  کامپیوتر،  پلی استیشن 4 و  ایکس باکس وان با قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه می شود و  برای اجرای ورزش شما به حدود ۳۰ گیگ فضای خالی احتیاج دارید. همچنین یک بسته ی الحاقی با نشانی Fatesworn نیز تو سال ۲۰۲۱ بخاطر این ورزش نمایش خواهد شد.

دانلود از آپارات

شاید دوست داشته باشید:

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]

 فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت […]