سازندگان Tormented Souls درمورد تأثیر فردی های دوال سنس به خشکی امدن تجربه بازی های خوفناک می گویند

admin دسته‌بندی نشده

گابریل و جرمن آراندا، سرپرستان استودیوی Dual Effect Games، در مصاحبه متاخر خود با وبسایت  SegmentNext توضیحات جالبی را در تک قابلیت های دسته پلی استیشن 5  موسوم به دوال سنس نمایش کرده اند. تیم ترقی دهندگان استودیوی دوال افکت در حال حاضر مشغول فعالیت روی پروژه جدید خویشتن به معروفیت Tormented Souls هستند که یک ورزش ترسناک با الهام از بازی های کلاسیک و استیل بقا است. این بازی هنوز برای نسل جدید تأیید نشده اما به رویت می رسد که سازندگان این بازی به طور قطعی به استفاده از کنترلرهای پلی استیشن 5 بخاطر بهبود تجربه جای پا خویشتن تامل می کنند. چنانچه قبلاً تریلر بازی را تماشا نکردید، می توانید داخل ادامه به آن نگاهی داشته باشید:

تماشای تریلر بازی Tormented Souls در یوتیوب

توسعه دهندگان این ورزش در خلال گفتگوی خود اذعان داشتند که کنترلر دوال سنس می تواند بخاطر ورزش های ترسناک «علو العاده» باشد. آن ها با اشاره به اینکه بازیسازان چطور می توانند مثلاً با قرین سازی حرکت پاهای یک عنکبوت روی کف مشت شما تجربه بازی های هولناک را متحول کنند، به نحوه ی به کارگیری فناوری بازخورد لمسی در نسل جدید کنترلرهای سونی پرداختند. درواقع امکان ایجاد یک دریافتن متاخر درون ترقی ی بازی های ویدیویی، ایده ای است که می توان آن را یکی از موارد استفاده از نبوغ های متاخر دوال سنس معرفی کردن کرد.

اما خارج از بحث این مصاحبه، یکی از دوست داشتنی ترین ایده هایی که برای استفاده از استعداد های دوال سنس مطرح شده، روشی است که ترقی دهندگان بازی Deathloop درون ذهن دارند. سازندگان این بازی قصد دارند تا با استفاده از تریگرهای احساساتی این دسته، انسداد کردن سلاح در مسئله تیراندازی را شبیه سازی کنند. یعنی وقتی سلاح شما قائم مثل واقعیت هر از چند گاهی دچار از کار افتادگی خواه اصطلاحاً «انسداد کردن» شد، تریگر دسته شما نیز قفل خواهد شد. این حصه ایده هایی است که می تواند واقعاً روی تجربه ورزش های PS5 تأثیرگذار باشد.مقاله مرتبطتوضیحات ترقی دهندگان درباره نحوه تأثیر توان های پلی استیشن 5 به خشکی امدن پیشرفت آینده گیمینگ

البته که قبل از فراهم شدن امکان دسترسی به کنسول پلی استیشن 5 نمی قابلیت واقعاً در مورد نبوغ های آن قضاوت کرد؛ اما درهرصورت این ها مواردی هستند که توسط ترقی دهندگان ورزش های نسل جدید مطرح شده و تنها بازگو می شوند. ایده هایی که تاکنون توسط سازندگان Tormented Souls و Deathloop مطرح شده واقعاً جذاب و تشویش انگیز به نظر می رسند؛ اما این صحبت ها هنوز تنها در حد یک ایده هستند و باید تا زمانی که کنترلرها بوسیله مشت بازیکنان می رسد، صبر کنیم.

بازی Tormented Souls برای عرضه در سال ۲۰۲۱ روی پلتفرم های نینتندو سوییچ، پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان دستور کار ریزی شده است. هنوز صحبتی از نسخه پلی استیشن 5 یا ایکس باکس سری ایکس این ورزش مطرح نشده است؛ هرچند با گفته های جدید توسعه دهندگان دوال افکت این موضوع دور از گرایش به نظر نمی رسد. یادمان هست که این کنسول ها مطلع از همگی به یک کتاب عرضه و ارج سودا حاجت دارند، امیدواریم زودتر این دو قضیه همچنین نمودار شود.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]