طرح ظاهری و نرخ کنسول ایکس باکس سری اس لو رفت [بروزرسانی بها و تاریخچه عرضه]

admin دسته‌بندی نشده

AبروزرسانیGHAROOOON: پس از فاش شدن تصویر ایکس باکس سری اس، سایت ویندوز سنترال به استناد منابع رسمی خودش، اعلام کرده که بها ایکس باکس سری اس ۲۹۹ دلار و قیمت ایکس باکس سری ایکس هم ۴۹۹ دلار خواهد بود. هردو کنسول، تو تاریخ ۲۰ آبان (۱۰ نوامبر) ارائه خواهند شد.

بااینکه تولید ایکس باکس سری اس (Xbox Series S) S به عنوان یکی از دو کنسول قبیله بعد مایکروسافت از مدت ها قبل فاش شده حیات و هر چند دم یک بار نیز اخبار و اطلاعاتی از آن منتشر می شد، ولی تا امروز طرح قشری این کنسول و قیمت آن را نمی دانستیم که به تری در جدیدترین اعلام بازی، حتی این دو مورد همچنین پیش از شناساندن رسمی این محصول لو.

رفتند برد سمز از سایت Thurrott با عرضه ی تصویری از ایکس باکس سری اس، سرانجام فاحش کنسول را به علاقمندان علامت داد؛ کنسولی سفیدرنگ که همان طور که گرایش می رفت، محصولی کوچک تر و مخلوق خیس از برادر قدرتمند خود ایکس باکس سری ایکس است و درون مدل سازی منحصربفرد آن، ویژگی های جالبی مثل یک لم مبصر درون بخش جلویی کنسول به چشم می. خورد نیز طبق تصاویر منتشرشده، به نظر می رسد تو ایکس باکس سری اس خبری از درایو نخواهد بود و تنها قابلیت بازی بوسیله طور دیجیتالی برای آن تو نظر گرفته شده.

است نکته ی بنیانی دیگر به قیمت کنسول برمی گردد و همان طور که صدای زیر مردانه می رفت به علت پر اب اسباب ضعیف تر این محصول نسبت بوسیله ایکس باکس سری ایکس، قیمت آن نیز کمینه خواهد وجود و طبق داده ها پدیدار شده، تنها ۲۹۹ دلار قیمت خواهد داشت که برای محصولی با فردی های نسل (سپس با رزولوشن پایین) تیز می تواند نفیس برجسته محسوب.

شود لحظاتی پس از گستردن عکس توسط برد سمز، تعدادی دیگر از خبرنگاران و کارشناسان صنعت ورزش نیز بوسیله مصاحبت در این زمینه پرداختند؛ از دنیل احمد که طرح کنسول را تأیید کرد ولی بها آن را همچنان به نعوظ ۱۰۰٪ رسمی نمی داند، تا انفراد با معروفیت مستعار WalkingCat که ویدیویی از کنسول و مقایسه ی ابعاد آن با ایکس باکس سری ایکس منتشر.

کرد دانلود ویدیو از

آپارات در مجموع به نظر می رسد مایکروسافت خلال روزهای آینده به سراغ معرفی رسمی این دشت جذاب و متفاوت خواهد رفت و تماشاچی عرضه ی اطلاعات بیشتری از آن خواهیم. وجود و البته باید عاشق سونی هم باشیم تا به زودی قیمت و کتاب عرضه ی پلی استیشن 5 را اعلام.

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]