آدام سندلر داخل تریلر فیلم کمدی Hubie Halloween به نجات هالووین می پردازد

admin دسته‌بندی نشده

مدتی قبل شبکه ی نتفلیکسنخستین تصاویر فیلم Hubie Halloween (هالووین هیوبی) با نقش آفرینی آدام سندلر را به پول اعانه گذاشت که بخش های مختلفی از آن را در معرض نمایش فراغت قسط و اکنون در بدیع ترین اطلاع دادن سینما و تلویزیون مقدمه شدیم که تریلر جدیدی از این فیلم کمدی منتشر شده است که شما می توانید آن را در یوتیوبتماشا کنید. این فیلم که امین در هالووین امسال از روش می رسد، به ماجراهای هیوبی دوبویس می پردازد که با وجود ارادتی که بوسیله زادگاهش سیلم، ماساچوست دارد، مورد تمسخر کودکان و بزرگسالان فراغت می گیرد. بااین حال امسال اتفاق نادیده وغریبی عارض می دهد و نجات هالووین به دستان هیوبی می افتد. این مرد دلگشا قلب برای نیل بوسیله چنین هدفی باید مردم دهات را وظیفه خور کند که هیولاها اصلی هستند و تنها او می تواند جلوی آن ها را بگیرد و خطر را از هالووین دور سازد. 

فیلم Hubie Halloween تو کتاب ۱۶ نرمی ۱۳۹۹ (۷ اکتبر ۲۰۲۰) از شبکه ی نتفلیکس بوسیله عرضه در می آید و استیون بریل روی صندلی کارگردانی آن تکیه زده است که کارگردانی آثاری نظیر Heavyweights (چاقالوها)، Little Nicky (نیکی کوچک)، Mr. Deeds (آقای دیدز)، Without a Paddle (بدون پارو)، Drillbit Taylor (دریلبیت تیلور)، Walk of Shame (گام شرمسارانه)، The Do-Over (دو اور) و Sandy Wexler (سندی وکسلر) را در ترازنامه دارد. وظیفه ی نگارش فیلم نامه ی فیلم «هالووین هیوبی» نیز برعهده ی آدام سندلر و آویشن هرلیهی، دبیر ی فیلم های Pixels (پیکسل ها)، Bedtime Stories (شعر های زمان خواب) و Happy Gilmore (هپی گیلمور) بوده است.

هیوبی دوبویس هرساله هالووین را عاری پاداش و قدردانی سپری می کند تا از برگزاری ایمن و مطابق قوانین هالووین توسط ساکنان ولایت سیلم اطمینان خراج کند، ولی امسال یک قتل کار فراری و یک همسایه ی جدید تیره هیوبی را در حالت آماده باش کامل فراغت داده است. زمانی که مردم شهر مطلع بوسیله ناپدید شدن می کنند، هیوبی باید پلیس و سایر اهالی را متقاعد سازد که هیولاها حقیقی هستند و تنها او قادر به متوقف شدن مقابل آن ها است. آدام سندلر، جولی بوون، کوین جیمز، مایا رودولف، شکیل اونیل، راب اشنایدر، ری لیوتا، جون اسکویب، استیو بوشمی، مایکل چکلیس، و کینن تامسون از بازیگرانی هستند که تو فیلم Hubie Halloween حضرت دارند و بوسیله نقش آفرینی می پردازند.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]