بازی Death Rally Classic به وابستگی ۲۵ سالگی رمدی رایگان شد

admin دسته‌بندی نشده

بازی کلاسیک Death Rally که برای ابتدایی بار بخاطر پلتفرم MS-DOS (مایکروسافت داس) داخل سال ۱۹۹۶ توسط استودیو ی Remedy Entertainment منتشر شد، در سبک مسابقه ای و اصطلاحا ماشین های جنگی است و حال به مناسبت ۲۵ سالگی رمدی، می قابلیت این ورزش را رایگان اخذ کرد. این نسخه رایگان از بازی، همان نسخه ای ازاله که در سال ۲۰۰۹ به صورت مجانی و محدود منتشر شد.مقاله های مرتبط:رمدی از نگرانی خویشتن بخاطر بهینه سازی ورزش ها روی ایکس باکس سری اس می گوید

متن توییت استودیو ی رمدی درون تاریخچه ۱۱ سپتامبر (۲۱ شهریور):چون می خواهیم بیست و پنجمین سالگرد تأسیس استودیو ی رمدی را جشن بگیریم، اولین بازی خودمان را بوسیله رایگان به همگی تقدیم می کنیم.

بازی Death Rally Classic برای همیشه داخل استیم مجانی است.

شما بازی را با یک سامان عادی و خیر چندان قدرتمند و ۵۰۰ دلار پول درون بازی ابتدا می کنید و در طول بازی، داخل محک های مرگ باری تو طبق سامان های مسلح رقابت می کنید.

همان نعوظ که مسابقه های مختلف ورزش را به پایان می رسانید خواه با نابود کردن سامان های دیگر، پاداش دریافت می کنید، بازی به شما سکه های در بازی می دهد. هدف اصلی بازی این است که درنهایت همه ی رقیبان خود را داخل مسابقه های مورد به تک انقراض دهید.

نظر شما کاربران زومجی درباره ی بازی Death Rally چیست؟ نظرات خویشتن را با درمیان بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

ورزش Football Manager 2020 زیاد از یک میلیون وهله در فروشگاه اپیک گیمز دانلود شده است

این روز ها چیز های زیادی می توان در بستگی با Epic Games گفت. با اینکه اخبار و حواشی بسیاری […]

مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی […]

قیمت پلی استیشن 5 و کتاب عرضه آن مشخص شد

سونیبالاخرهSGHAROOOONSGHAROOOON قیمت پلی استیشن 5و نسخه دیجیتالی آن را اعلام کرد. پس از مدت ها خواست از سوی گیمرها، سونی […]