بازی Death Rally Classic به وابستگی ۲۵ سالگی رمدی رایگان شد

admin دسته‌بندی نشده

بازی کلاسیک Death Rally که برای ابتدایی بار بخاطر پلتفرم MS-DOS (مایکروسافت داس) داخل سال ۱۹۹۶ توسط استودیو ی Remedy Entertainment منتشر شد، در سبک مسابقه ای و اصطلاحا ماشین های جنگی است و حال به مناسبت ۲۵ سالگی رمدی، می قابلیت این ورزش را رایگان اخذ کرد. این نسخه رایگان از بازی، همان نسخه ای ازاله که در سال ۲۰۰۹ به صورت مجانی و محدود منتشر شد.مقاله های مرتبط:رمدی از نگرانی خویشتن بخاطر بهینه سازی ورزش ها روی ایکس باکس سری اس می گوید

متن توییت استودیو ی رمدی درون تاریخچه ۱۱ سپتامبر (۲۱ شهریور):چون می خواهیم بیست و پنجمین سالگرد تأسیس استودیو ی رمدی را جشن بگیریم، اولین بازی خودمان را بوسیله رایگان به همگی تقدیم می کنیم.

بازی Death Rally Classic برای همیشه داخل استیم مجانی است.

شما بازی را با یک سامان عادی و خیر چندان قدرتمند و ۵۰۰ دلار پول درون بازی ابتدا می کنید و در طول بازی، داخل محک های مرگ باری تو طبق سامان های مسلح رقابت می کنید.

همان نعوظ که مسابقه های مختلف ورزش را به پایان می رسانید خواه با نابود کردن سامان های دیگر، پاداش دریافت می کنید، بازی به شما سکه های در بازی می دهد. هدف اصلی بازی این است که درنهایت همه ی رقیبان خود را داخل مسابقه های مورد به تک انقراض دهید.

نظر شما کاربران زومجی درباره ی بازی Death Rally چیست؟ نظرات خویشتن را با درمیان بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]