بازی Death Rally Classic به وابستگی ۲۵ سالگی رمدی رایگان شد

admin دسته‌بندی نشده

بازی کلاسیک Death Rally که برای ابتدایی بار بخاطر پلتفرم MS-DOS (مایکروسافت داس) داخل سال ۱۹۹۶ توسط استودیو ی Remedy Entertainment منتشر شد، در سبک مسابقه ای و اصطلاحا ماشین های جنگی است و حال به مناسبت ۲۵ سالگی رمدی، می قابلیت این ورزش را رایگان اخذ کرد. این نسخه رایگان از بازی، همان نسخه ای ازاله که در سال ۲۰۰۹ به صورت مجانی و محدود منتشر شد.مقاله های مرتبط:رمدی از نگرانی خویشتن بخاطر بهینه سازی ورزش ها روی ایکس باکس سری اس می گوید

متن توییت استودیو ی رمدی درون تاریخچه ۱۱ سپتامبر (۲۱ شهریور):چون می خواهیم بیست و پنجمین سالگرد تأسیس استودیو ی رمدی را جشن بگیریم، اولین بازی خودمان را بوسیله رایگان به همگی تقدیم می کنیم.

بازی Death Rally Classic برای همیشه داخل استیم مجانی است.

شما بازی را با یک سامان عادی و خیر چندان قدرتمند و ۵۰۰ دلار پول درون بازی ابتدا می کنید و در طول بازی، داخل محک های مرگ باری تو طبق سامان های مسلح رقابت می کنید.

همان نعوظ که مسابقه های مختلف ورزش را به پایان می رسانید خواه با نابود کردن سامان های دیگر، پاداش دریافت می کنید، بازی به شما سکه های در بازی می دهد. هدف اصلی بازی این است که درنهایت همه ی رقیبان خود را داخل مسابقه های مورد به تک انقراض دهید.

نظر شما کاربران زومجی درباره ی بازی Death Rally چیست؟ نظرات خویشتن را با درمیان بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]