مارول با نشر تصویری از رویداد Enter the Phoenix، انتقام جویان فینکسی را نشان انصاف

admin دسته‌بندی نشده

نبرد برای نیروی فینکس در ماه دسامبر سال جاری و درون سری تاریخ کمیک Avengers آغاز می شود. نماد کیهانی تخریب، زندگی و تولد مکرر که با نام نیروی فینکس شناخته می شود، راحتی است در تقدیر ۴۰ سری تاریخچه کمیک Avengers مکرر بازگردد. ادیب ای به نام جیسون آرون و هنرمندی به صیت خاویر گارون قرار است در رویداد Enter the Phoenix حسابی هنرنمایی کنند. براساس بیانیه رسمی ای که منتشر شده، تو این شعر ما شاهد این هستیم که نیروی فینکس بوسیله تعاقب میزبان بعدی خویشتن می گردد. همین ماجرا بوسیله اعضای تیم اونجرز می رسد؛ ماجرایی که داخل آن یک سری از قدرتمندترین قهرمانان و شروران دنیای مارول، در یک هم چشمی بزرگ که تو سرتاسر دنیا گسترده شده، توقیف می شوند.

همین رقابت است که در پایان مشخص می نرم که چه کسی می تواند دگرگونی بوسیله فینکس جدید شود. در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، شرکت مارول تصویری از جلد این قسمت معین کرده که تو آن ما شاهد شخصیت های مختلفی هستیم. جیسون آرون در میان گپ های خود، اینطور درباره این رویداد تشریح انصاف:نمادینی ترین و مقدماتی ترین قدرت های جهان مارول در محوریت مجموعه Avengers غلام قرار داشتند. تعداد کمی از نیروهای موجود در کیهان هستند که نسبت به نیروی فینکس، قدرت بیشتری در تحرک اعطا کردن جهان و نابود کردن آن را دارند. همان طور که قبلا دیدیم، قدمت این المان روی زمین، به عصر حجر برمی گردد. اما امروزه، فرصت زیادی پیش نیامده که ما این مرغ آتشین را متعدد ببینیم. اکنون استراحت است این موضوع تا اندازه مفرط زیادی تغییر کند. حالا ققنوس بازگشته است و با روحیه تولد مکرر آتشین خود، بوسیله دنبال یک نماد کاملا متاخر می گردد. به همین اندیشه هم مبصر ترین مسابقه ای را که جهان بوسیله خود دیده است، آغاز می نرم.

در این مسابقه، برخی از قدرتمندترین قهرمانان و شروران فرخوانده می شوند تا با یکدیگر محک دهند و پدیدار کنند که چه کسی برای تبدیل شدن بوسیله یک فینکس کاملا جدید، مفت است. همگی شخصیت ها تبدیل می شوند. اما چه کسی تو این هم چشمی می سوزد؟

آنهایی که توسط نیروی فینکس تسخیر می شوند، یک لباس جدید که با ریختگی این نیرو مدل سازی شده، دریافت می کنند. این لباس ها توسط گارون مدل سازی شده اند. آرون در رابطه با این موضوع تیمار اینطور تشریح قسط:

«خاویر گارون در رویداد Age of Khonshu کارها و مدل سازی های خیلی احسان را انجام داد. حالا غصه با بازگردادن بزرگ ترین، قدرتمندترین و آتشی ترین گروه انتقام جویانی که تا به امروز دیده ایم، مشغول است. البته در این بین، یک سری شگفتی بسیار دوست داشتنی هم حیات دارد.»

براساس پروگرام ریزی ها، تقدیر ۴۰ سری تاریخچه کمیک Avengers استراحت است داخل ماه دسامبر سال جاری منتشر شود.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]