اسپین آف سریال The Boys تو دست ساخت است

admin دسته‌بندی نشده

ASGHAپخشOOOON فصل دوم سریال The Boys (بویز) مدتی است که آغاز شده و تا به امروز ۶ سرنوشت از فصل جدید این سریال از شبکه آمازون منتشر شده است. پیش از انتشار خلع دوم، آمازون از تمدید زودهنگام این سریال محبوب برای فصل سومین خبر رحم که انتظار می رود مراحل فیلم برداری و تولید آن از اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز شود. حال داخل جدیدترین اعلام سینما و تلویزیون، دنیای سریال بویز قرار است گشادگی ظاهر بطی ء. موافق خبری که ورایتی منتشر کرده، آمازون در حال پیدایش یک اسپین آف براساس سریال The Boys است. اتفاقات این سریال صبر است درون یک کالج مسئله داشته باشد توسط اداره شیطانی Vought (وات) که کنترل دسته هفت را نیز بر عهده داری دارد، دایره می شود که هدف آن آموزش ابرقهرمانان جوان است.

اسپین آف سریال The Boys قرار است دارای محتوای بزرگسالانه و با درجه سنی R R باشد که قرار است عمر این دانشجویان را تجسس کند و به آن بپردازد و همچنین این ابرانسان ها قرار است توانایی های جسمانی، ذهنی و اخلاقی خویشتن را به اثبات برسانند تا رسما وارد دنیای ابرقهرمانان. شوند اسپین آف سریال The Boys به ترکیبی از شعر های Hunger Gameas و آثار دانشجویی و دانشگاهی وصف شده است که نغمه شوخی سریال پسران همچنین در آن حفظ خواهد. شد به نظر می رسد که این کالج درواقع نسخه شیطانی دبیرستان اگزاویر باشد که ابرقهرمانان بالغ فراغت است داخل آن یاد بگیرند که چگونه از قدرت خود استفاده.

کنند کریگ روزنبرگ، نویسنده و تهیه کننده اجرایی سریال The Boys، مستمری نگاشتن فیلمنامه سرنوشت (پایلوت) آزمایشی اسپین آف این سریال را بر عهده خواهد داشت و همچنین بوسیله عنوان شورانر نیز داخل این سریال حضور.دارد اریک کریپک، رواق گلدبرگ، سث روگن و جیمز ویور که بوسیله عنوان تهیه کننده اجرایی درون سریال پسران جناب دارند، به همراه نیل. اچ موریتز و پاون شتی، به نشانی تهیه کنندگان اجرایی در اسپین آف سریال The Boys نیز حضور خواهند. داشت تو حال فراهم جزئیات و مفروضات بیشتری درون دسترس نیست، اما چیزی که واضح است آمازون دستور کار دارد تا دنیای سریال The Boys را بسط.

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]