کارگردان خلاق Spider-Man درمورد حواشی چهره جدید پیتر پارکر تشریح می دهد

admin دسته‌بندی نشده

ظاهراً امسال روزی که بدون یک حاشیه ی عجیب سپری شود، یک روز عادی محسوب نخواهد شد. جدیترین موردی که در میان مخاطبان دنیای بازی های ویدیویی در فضای مجازی سروصدا ابداع کرده به ریمستر Marvel’s Spider-Man در پلی استیشن 5 مربوط می شود. اگر تاکنون در جریان اتفاقات استراحت نگرفته اید، باید گفت که چهره میزان پیتر پارکر درون نسخه بازسازی شده این بازی تغییرات زیادی داشته بوسیله طوری که اصلاً شخص دیگری به رویت می رسد.

البته باید به این نکته همچنین رمز کرد که چهره جدید پیتر در ریمستر Marvel’s Spider-Man نظرات ضد و نقیضی را به دنبال داشته است. برخی از طرفداران آن را یک بهبود و صعود نسبت به نسخه قبل تلقی کرده و برخی دیگر به طور کلی این فقره را غیرضروری و ناملموس وصف کرده اند. این اختلافات تاجایی بالاگرفته که برایان اینتیهار ( Brian Intihar) کارگردان خلاق استودیو Insomniac Games رفتار بوسیله انتشار یک بیانیه تو این وابستگی کرده است.

دانلود از آپارات

وی داخل قدری از این متن می نویسد:

«اخبار امروز درمورد تغییرات چهره پیتر پارکر تعجب برخی از طرفداران را به دنبال داشت و ما درون استودیوی اینسامنیاک کاملاً این واکنش را دریافتن می کنیم. حتی برای خود غلام هم مدتی طول کشید تا به چهره جدید پیتر قاعده کنم. ولی باتوجه به صحبت هایی که درباره آینده این کلکسیون مطرح شده و همچنین قرار شهود درون آستانه دخول به نسل متاخر کنسول های سونی، تصمیم براین شد که نمونه واقعی تیز و قابل باورتری از شخصیت های بازی در نسخه های جدید طراحی شده تا شباهت بیشتری هم به چهره نمونه این کاراکتر یعنی یوری لونتال داشته باشد.»

«ما از وابستگی طرفداران به کاراکترهای بازی ها کاملاً فاتحه هستیم و دقیقاً به حد شما برای آن ها جلال قائلیم. لذا خواهشمندیم که به این موضوع توجه داشته باشید، ما این قبیل تصمیمات را بدون خاطر و دستور کار ریزی اتخاذ نمی کنیم. بااین حال همان طور که درمورد Marvel’s Spider-Man این کار را کردیم، همچنان به شهود نظرات و انتقادات شما ادامه خواهیم عدل تا بهترین شرایط ممکن را برای ارتقاء سطح کیفیت ورزش های خود فراهم کنیم. متقابلاً انتظار داریم که شما تیمار بوسیله تصمیمات توسعه دهندگان اعتماد کرده و به ایده ی های ما برای رقم کوفتن بهترین آینده ممکن برای محصولات استودیو به خصوص اهداف پیش روی ما برای این کاراکتر محبوب دنیای مارول اطمینان داشته باشید.»

مقاله مرتبطبازی Marvel’s Spider-Man Remastered با پخش ۲ ویدیو معرفی شد؛ از تغییر صورت پیتر پارکر تا Ray Tracing

برایان اینتیهار به قدیمی شدن مدل یوری لونتال در این بازی اشاره داشته و تصمیم طراحان ورزش را تو راستای ساختن هماهنگی و همسانی بیشتر با چهره ای که در آینده نیز بخاطر تقدیر های بعد اینده این مجموعه مورد استفاده قرار خواهد گرفت، معرفی می کند. درحال مجهز بخاطر مدل سازی مدل چهره کاراکتر پیتر از Ben Jordan استفاده می شود. Yuri Lowenthal صداپیشه شخصیت پیتر پارکر نیز درون توییتر به این موضوع نفوذ علامت داده و می نویسد:

«دوستان این روند تقصیر چهره من است. عظم بندی ابلهانه چهره غلام باعث ساختن این حواشی شده است. استخوان های غلام را مجرم بدانید!»

این موارد اختصار ای از اتفاقاتی هستند که این روزها در دنیای بازی اسپایدرمن سیلان دارند. نظر شما درباره چهره جدید پیتر چیست؟ این موضوع را داخل مقدر شدن نظرات با سایر کاربران زومجی نیز بوسیله وجه اشتراک مجله بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]