ورزش Conan Exiles زره جدیدی برای بسته ی الحاقی Isle of Siptah دریافت می کند

admin دسته‌بندی نشده

طبق جدیدترین اطلاع دادن بازی، استودیو ی Funcom، سازنده ی Conan Exiles، ویدیویی راجع بوسیله ورزش محبوب سبک بقای خود و بسته ی الحاقی آن یعنی Isle of Siptah منتشر کردند.

موضوع این ویدیو به نعوظ خاص به زره جدیدی بخاطر جدیدترین سپرده ی الحاقی این ورزش می پردازد که می توان برای شخصیت واقعی ورزش استفاده کرد. همچنین برونو نونز، طراح ارشد هنری بازی، درباره ی ذات الهام و کانسپت آرت هایی که در طراحی این جبه به آن ها دستیار کرده گپ می کند. شما می توانید این ویدیو را از لینک یوتیوب تماشا کنید.

ودیعه ی الحاقی Conan Exiles: Isle of Siptah چند هفته پیش معرفی کردن شد که درحال مهیا به صورت ارلی اکسس برای پلتفرم پی سی دردسترس است و قرار است اوایل سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و معلول سی بوسیله قیافه کامل منتشر شود.

استودیو ی فان کام راجع به این سپرده ی الحاقی چنین می گوید:Isle of Siptah یک امانت ی الحاقی عظیم برای بازی جهان باز سبک بقای ما محسوب می شود و یک جزیره ی بزرگ را به بازی افزودن می یواش که می توانید داخل آن تفرج و گذار کنید. همچنین موجودات مجلل الجثه و شروری را شامل می شود که آماده ی سلاخی شدن توسط شما هستند. به علاوه، چرخه ی گیم پلی بازی هم تغییر کرده است و بناء های جدیدی برای ساخت و ساز نیز دردسترس هستند. حالا شما می توانید با نژادهای کهن در دخمه های زیرزمینی مبارزه کنید و موجودات شیطان صفتی که از قلب طوفانی ناآرام بیرون می آیند ضعف دهید. سپس قسمت قسمت کردن وقار از من ها (NPCهای دورن بازی که می توان آن ها را به عنوان خدمتکار، نگهبان و غیره به امر گرفت) را که از تو برج Siptah بیرون می آید را مهار کنید تا بتوانید تعداد اضافی از آن ها را که در این جزیره محصور هستند تصاحب کنید.

شما تنها و بدون برگ به ساحل این جزیره پا می گذارید. درون فاتحه چیزی غیر از Scrapهای در بازی ندارید و درهمان حال باید لوازم لازم برای بقای خود را بسازید. فاتحه شاید بتوانید یک کمپ ساده و چند اسباب سنگی خراش نخورده بسازید، ولی با گذشت زمان قادر خواهید بود از حجر های آتش فشانی یا فولاد آبدیده دژی قائم و شمشیرهای سخت بسازید.

توجه شما بوسیله جانب مرکز جزیره جلب خواهد شد. درون آن جا برجی اعلی از سطح جزیره خودنمایی می بطی ء. بوسیله رویت می آید که طوفان سهمگینی که اطراف آن می چرخد، خبر از قدرت و وحشت یدکی که در بارو پنهان شده می دهد. بااین حال، بزرگ ترین دشمنان شما بازماندگان دیگر جزیره هستند. درنتیجه، شما مهلت می فهمید که منابع در جزیره بسیار کمیاب است و دعوا برای بقا خشن و وحشیانه خواهد وجود.

نظر شما کاربران زومجی دراین باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.   

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]