ورزش Conan Exiles زره جدیدی برای بسته ی الحاقی Isle of Siptah دریافت می کند

admin دسته‌بندی نشده

طبق جدیدترین اطلاع دادن بازی، استودیو ی Funcom، سازنده ی Conan Exiles، ویدیویی راجع بوسیله ورزش محبوب سبک بقای خود و بسته ی الحاقی آن یعنی Isle of Siptah منتشر کردند.

موضوع این ویدیو به نعوظ خاص به زره جدیدی بخاطر جدیدترین سپرده ی الحاقی این ورزش می پردازد که می توان برای شخصیت واقعی ورزش استفاده کرد. همچنین برونو نونز، طراح ارشد هنری بازی، درباره ی ذات الهام و کانسپت آرت هایی که در طراحی این جبه به آن ها دستیار کرده گپ می کند. شما می توانید این ویدیو را از لینک یوتیوب تماشا کنید.

ودیعه ی الحاقی Conan Exiles: Isle of Siptah چند هفته پیش معرفی کردن شد که درحال مهیا به صورت ارلی اکسس برای پلتفرم پی سی دردسترس است و قرار است اوایل سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و معلول سی بوسیله قیافه کامل منتشر شود.

استودیو ی فان کام راجع به این سپرده ی الحاقی چنین می گوید:Isle of Siptah یک امانت ی الحاقی عظیم برای بازی جهان باز سبک بقای ما محسوب می شود و یک جزیره ی بزرگ را به بازی افزودن می یواش که می توانید داخل آن تفرج و گذار کنید. همچنین موجودات مجلل الجثه و شروری را شامل می شود که آماده ی سلاخی شدن توسط شما هستند. به علاوه، چرخه ی گیم پلی بازی هم تغییر کرده است و بناء های جدیدی برای ساخت و ساز نیز دردسترس هستند. حالا شما می توانید با نژادهای کهن در دخمه های زیرزمینی مبارزه کنید و موجودات شیطان صفتی که از قلب طوفانی ناآرام بیرون می آیند ضعف دهید. سپس قسمت قسمت کردن وقار از من ها (NPCهای دورن بازی که می توان آن ها را به عنوان خدمتکار، نگهبان و غیره به امر گرفت) را که از تو برج Siptah بیرون می آید را مهار کنید تا بتوانید تعداد اضافی از آن ها را که در این جزیره محصور هستند تصاحب کنید.

شما تنها و بدون برگ به ساحل این جزیره پا می گذارید. درون فاتحه چیزی غیر از Scrapهای در بازی ندارید و درهمان حال باید لوازم لازم برای بقای خود را بسازید. فاتحه شاید بتوانید یک کمپ ساده و چند اسباب سنگی خراش نخورده بسازید، ولی با گذشت زمان قادر خواهید بود از حجر های آتش فشانی یا فولاد آبدیده دژی قائم و شمشیرهای سخت بسازید.

توجه شما بوسیله جانب مرکز جزیره جلب خواهد شد. درون آن جا برجی اعلی از سطح جزیره خودنمایی می بطی ء. بوسیله رویت می آید که طوفان سهمگینی که اطراف آن می چرخد، خبر از قدرت و وحشت یدکی که در بارو پنهان شده می دهد. بااین حال، بزرگ ترین دشمنان شما بازماندگان دیگر جزیره هستند. درنتیجه، شما مهلت می فهمید که منابع در جزیره بسیار کمیاب است و دعوا برای بقا خشن و وحشیانه خواهد وجود.

نظر شما کاربران زومجی دراین باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.   

شاید دوست داشته باشید:

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]

 فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت […]