ریلود بیست و دوم: مروری کنار مجموعه بازی های Battletoads

admin دسته‌بندی نشده

در دهه هشتاد میلادی، به هر طرف که نگاهی می انداختید اثری از لاکپشت های نینجا می دیدید. از کمیک بوک و سریال تلویزیونی و ویدیوگیم گرفته تا انواع و اقسام اکشن فیگور و اسبا ب بازی؛ درواقع هرچیزی که فکرش را بکنید یک نسخه نینجا ترتلزش تیمار در بازار موجود وجود. صیت و معروفیت و پول سازی این برند، درنهایت استودیو Rare را مجاب بوسیله ساخت اولین نسخه از مجموعه بازی های بتل تودز می درنگ. مستحکم است که ورزش بتل تولدز، با الهام یمین از مجموعه ورزش های نینجا ترتلز ثمر شرکت کونامی ساخته شده بود، اما اعضای استودیو Rare آن بخشی تغییرات در شخصیت ها، مکانیزم های گیم پلی و نیز مراحل بازی ایجاد کرده بودند که بوسیله راحتی می توانستید آی اثر بتل تودز را به عنوانی یک آی معلول متاخر و کاملاً ول از مجموعه نینجا ترتلز به احصائیه آورید. 
خوش بختانه اولین نسخه از بازی های بتل تودز که در سال ۱۹۹۱ و برای کنسول های NES روانه راسته می شود، علی رغم گیم پلی بی نهایت رقیق و چالش برانگیزش که در برخی مراحل واقعاً غیرمنصافانه به دید می رسید، درنهایت به شهرتی جهانی مشت پیدا می کند. این موفقیت راه را برای ساخت نسخه های ادامه ای پهلو این بازی نیز همواره کرده و به این ترتیب استودیو Rare که داخل آن سال ها دامن دیدن نینتندو فعالیت می کرد، نسخه بعد اینده را برای کنسول های SNES روانه بازار می کند. دومین نسخه از مجموعه بتل تودز که Battletoads in Battlemaniacs صیت داشت و در سال ۱۹۹۳ روانه بازار می شود، محکم است که بوسیله توفیق و شهرت نسخه شروع بازی دست نمایان نمی کند، اما کماکان ورزش دلگشا تاسیس و چالش برانگیزی به شمار می آمد. آخرین نسخه از این کلکسیون اما که توسط اعضای استودیو Rare ساخته شده، بازی Battletoads Arcade صیت دارد که داخل سال ۱۹۹۴ بخاطر دستگاه های آرکید ساخته و روانه بازار می شود.
حال با چشم پوشی بیش از دو دهه از انتشار آخرین نسخه از مجموعه بازی های بتل تودز، همان طور که اطلاع دارید نسخه جدیدی از این مجموعه توسط استودیو Dlala ساخته و در اختیار طرفداران این مجموعه قدیمی قرار گرفته است. بوسیله همین وابستگی تصمیم گرفتیم در به خشکی امدن امتحان سه نسخه مختلف از مجموعه بازی های بتل تودز، مروری بر کتاب این آی پی یار داشتنی و ماندگار همچنین داشته باشیم. با ریلود بیست و دوم همراه ما باشید.

دانلود ویدیو از آپارات | سیاحت در یوتیوب

شاید دوست داشته باشید:

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]

 فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت […]