تاثیرSGHAROOOON منتقدان به فیلم A A Rainy Day in New

admin دسته‌بندی نشده

فیلمSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON A A Rainy Day in New York یا در تعبیر «فارسی یک روز صفت داخل» نیویورک یکی از جدیدترین آثار مضحک و رمانتیک ام پی آی مدیا (گروپ MPI Media) Group است که به دست کارگردان هنرمند و بسیار محبوبی به نام وودی آلن، که ساخت فیلم Annie (Hall آنی)هال ، فیلم Hannah and Her (Sisters هانا و)خواهرانش ، فیلم Midnight in (Paris نصف شب تو)پاریس ، فیلم Crimes and (Misdemeanors ترور و)جنحه ، فیلم (Manhattan)منهتن ، فیلم Match (Point تشخیص)نهایی ، فیلم Stardust (Memories خاطرات) استارداست و فیلم The Purple Rose of (Cairo رز ارغوانی) قاهره و غیره را داخل رزومه خود دارد، مخلوق شده. است در فیلم یک روز صفت در نیویورک، بازیگران محبوب و بااستعدادی مشابه تیموتی شالامی درون نقش گتسبی ولز، ال فانینگ داخل نقش اشلی انرایت، سلینا گومز درون نقش چن تایرل، جود لاو داخل نقش تد دیویدوف، دیگو لونا در نقش فراسیسکو وگا، لیو شرایبر در نقش رولند پولارد، کلی رورباچ داخل نقش تری، آنالی اشفرد در نقش لیلی و ربکا هال در نقش کانی دیویدوف و غیره حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته.

اند فیلم یک روز صفت داخل نیویورک در تاریخ ۹ (اکتبر ۱۸) مهر داخل سرتاسر ایالات متحده به نمایش. درآمد لازم به ذکر است که ساخت این فیلم در سال ۲۰۱۸ بوسیله عاقبت. رسید ولی بوسیله خاطر حاشیه هایی که حول محور وودی آلن و «تشنج من» بی آرامی بوسیله حیات آمده بود، شرکت آمازون استودیوز تصمیم گرفت که این فیلم را برای مدتی کنار. بگذارد تا به این لحظه این اثر فکاهی نمره ۴۰ را از بین ۱۴ نقد فیلم و سریال که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده. است نگارش فیلمنامه این جای پا برعهده خود وودی آلن بوده. است تو بحث تمهید کنندگی این اثر بی قراری لتی آرونسون و اریکا آرونسون فعالیت کرده. بودند این فیلم بوسیله طور کلی نقدهای مختلفی گرفتن کرد که اکثر آن ها در بخش متوسط قرار. داشتند اکثر منتقدان بر این باور بودند که بازیگران بسیار خوب این پی توانستند انقراض های فیلمنامه و سطح متوسط آن را پوشش بدهند اما اصلا نمی توان افت وودی آلن را در این جای پا بی سابقه. گرفت از طرف دیگر حزن ۸۰ منتقد سایت راتن تومیتوز هم که این معلول رمانتیک را تماشا کرده بودند، نظرات مختلف و متفاوتی درباره آن داشتند و تشخیص کلی ۴۱ درصد را بخاطر آن ثبت کرده.

اند از آن جا که اخیرا A فیلم A Rainy Day in New York درون ایالات متحده و نیز قلمرو لهستان بوسیله نمایش درآمده، سایت های بین المللی معتبر و محبوب داخل زمینه نقد فیلم و سریال، نقد و تشخیص های خود را برای این فیلم منتشر. کرده اند داخل ادامه مروری به خشکی امدن A نقد فیلم A Rainy Day in New York از دید سایت های معتبر دنیا خواهیم داشت؛ ولی پیش از آن می توانید خلاصه ی داستان این فیلم را که منتشر:شده هم بخوانید دو بی نظیر جوان برای گذراندن تعطیلات انتها هفته خویشتن به شهر. نیویورک می روند در آن جا آن ها به تفکر یک آب و هوای بد، یکدیگر را ملاقات می کنند؛ ملاقاتی که منجر به قیافه دادن ماجراهای.

مختلفی می شود حال بیایید با حزن نگاهی بوسیله نقدهای منتشر A شده از فیلم A Rainy Day:

in New | York بیندازیم

لیزا نسلسون اسکرین دیلی ۸۰ از ۱۰۰هرکس از تماشای هنرنمایی جذاب A وودی آلن و فیلم A Rainy Day In New York اجتناب کند، خودش را از یک کمدی بیگانه و شیرین که با هنرنمایی بازیگران نیکی تلفیق.

شده است، | دور

می کند جان بلیسدیل سینِوو ۶۰ از ۱۰۰نه عالی، خیر خنده دار و تو منبع حال اندوه نه.

خیلی بد | و نه

فضاحت جیمز براردینلی ریل ویوز ۵۰ A از ۱۰۰وودی آلن با فیلم A Rainy Day in New York در. حال چرخاندن چرخ های خودش است او دوباره به سراغ همان مضامین و ایده های آشنا از فیلم های قبلی و دیگر خود رفته است؛ ایده هایی که همان دفعه مطلع با کیفیت.

و جذابیت | خیلی بیشتری ارائه

شدند مارک اولسن لس آنجلس تایمز ۴۰ از ۱۰۰حتی اگر این اثر از بدترین فیلم های وودی آلن بی قراری به حساب بیاید، اما باز هم یک سری از طرفداران هستند که از آن شادمان خواهند بود و طرز کار می کنند که طاس این اذیت بها خود را مشخص.

کند و | یک

تلاش ناحق نباشد سیمران هانس آبزرور ۴۰ از ۱۰۰اینطور به رویت می رسد که شخصیت ها و خط داستانی ها، به صورت کاملا تصادفی توسط یک تولید کننده.

طنز وودی | آلنی

انتخاب شده باشند پیتر بردشاو گاردین ۴۰ از ۱۰۰این فیلم دقیقا مثل یک تکه آدامسی است که: زیاد از قطع جویده.

شده باشد | بدون

هیچگونه مزه ای جسیکا کیانگ ورایتی ۳۰ از ۱۰۰این فیلم بازگشت به همان قلمرویی است که آلن در گذشته تا حد. زیادی آن را پوشش داده بود هیچوقت داخل کارهای آلن پیش نیامده بود که تا این معادل از محاسبه زمانی خارج از آن دوره ای باشد که در.

حال بوسیله | تصویر کشیدن آن

است ایگناتی ویشنوتسکی ای وی کلاب ۲۵ از ۱۰۰این یک فیلم خیلی کریه است که شاید یک یا دو جوک خوب درون آن بود داشته باشد و یک سری از کارهای نامناسب.

آلن هم در آن دیده شود همچنین در آخر و به نشانی A جمع بندی باید گفت که فیلم A Rainy Day in New York نمره هایی تصرف کرده که باعث می شوند بتوانیم آن را اثری متوسط و نسبتا سرگرم کننده بدانیم؛ بنابراین اگر با مطالعه قسمت مقدمه این پست و نظرات منتقدین، حس می کنید که این اثر مطابق با سلیقه شما است، پس ما هم تماشای آن را بوسیله.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]