اسکین سونیک به بازی Fall Guys افزایش خواهد شد

admin دسته‌بندی نشده

بازی Fall Guys بدون شک در حال حاضر یکی از محبوب ترین ورزش های ویدیویی به حساب می آید که افراد زیادی در سراسر دنیا مشغول تجربه آن هستند. بازی Guys Falls پس از انتشار به سرعت به یکی از بهترین آثار استودیوی Mediatonic تبدیل شد و این بازی هم زمان حال به لطافت مسبوق عزل دوم خود، که تمرکز کنار فضایی قرون وسطایی دارد، شده است.

امروز آویشن سازنده ی این بازی ازطریق ورق ی توییتر خود اعلام کردند که لباس ویژه مربوط باینده آن ها Sonic the Hedgehog خواهد بود .

لباس جدید Sonic درون بازی Fall Guys در تاریخ ۲۳ مهر ماه بوسیله ورزش افزودن خواهد شد و با تعداد ۱۰ تاج برای بازیکنان قابل فروش خواهد وجود. باتوجه بوسیله اینکه استودیو Mediatonic تعداد تاج هایی را که می توانید ازطریق Battle Pass جدید به دست بیاورید اضافه داده است، بنابراین می توان کام داشت که به زودی تعداد یدکی بازیکن با لباس سونیک را درون درون بازی ببینیم. مطالب مرتبط:Fall Guys در صدر پردانلود ترین بازی های پلی استیشن پلاس قرار گرفتبررسی بازی Fall Guys: Ultimate Knockout

این لباس جدید قدری از جشن ۶۰ سالگی سگا محسوب می شود. این شرکت رویدادها و تخفیف های متنوعی را برای جشن گرفتن این سالگرد برگزار کرده است. بوسیله هر حال Fall Guys جزو موفق ترین ورزش های سال محسوب می شود و مشارکت با آن ها اقدامی است که این روزها تقریباً همگی تلاش می کنند انجام دهند.

البته سونیک تنها محتوایی ازاله که در دسترس قرار خواهد گرفت؛ زیرا فصل ۲ این بازی تعداد زیادی محتوای جدید را در دسترس بازیکنان قرار می دهد. نیز استودیو Mediatonic حالت متاخر Showdown Selector را بوسیله بازی تکثیر کرده است که در این حالت تمامی وهله های جاهل رقابتی از بازی حذف می شود تا تجربه رقابتی تری را در دسترس بازیکنان استراحت دهد.

ورزش Fall Guys هم زمان حال روی رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ در دسترس است و فصل ۲ این ورزش از هفته ی گذشته آغاز شده است.

شاید دوست داشته باشید:

شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها […]

نفوذ کردن منتقدان به فیلم Rebecca – ربکا

فیلم Rebecca یا تو تعبیر فارسی «ربکا» یکی از جدیدترین آثار درام، اسرارآمیز، دلهره آور و رمانتیک سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) […]

جعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگ

سامسونگ گلکسی A31 در دسته ی گوشی های اقتصادی جای می گیرد و باتوجه بوسیله قیمتش، قابلیت های جالبی دارد. […]