اسکین سونیک به بازی Fall Guys افزایش خواهد شد

admin دسته‌بندی نشده

بازی Fall Guys بدون شک در حال حاضر یکی از محبوب ترین ورزش های ویدیویی به حساب می آید که افراد زیادی در سراسر دنیا مشغول تجربه آن هستند. بازی Guys Falls پس از انتشار به سرعت به یکی از بهترین آثار استودیوی Mediatonic تبدیل شد و این بازی هم زمان حال به لطافت مسبوق عزل دوم خود، که تمرکز کنار فضایی قرون وسطایی دارد، شده است.

امروز آویشن سازنده ی این بازی ازطریق ورق ی توییتر خود اعلام کردند که لباس ویژه مربوط باینده آن ها Sonic the Hedgehog خواهد بود .

لباس جدید Sonic درون بازی Fall Guys در تاریخ ۲۳ مهر ماه بوسیله ورزش افزودن خواهد شد و با تعداد ۱۰ تاج برای بازیکنان قابل فروش خواهد وجود. باتوجه بوسیله اینکه استودیو Mediatonic تعداد تاج هایی را که می توانید ازطریق Battle Pass جدید به دست بیاورید اضافه داده است، بنابراین می توان کام داشت که به زودی تعداد یدکی بازیکن با لباس سونیک را درون درون بازی ببینیم. مطالب مرتبط:Fall Guys در صدر پردانلود ترین بازی های پلی استیشن پلاس قرار گرفتبررسی بازی Fall Guys: Ultimate Knockout

این لباس جدید قدری از جشن ۶۰ سالگی سگا محسوب می شود. این شرکت رویدادها و تخفیف های متنوعی را برای جشن گرفتن این سالگرد برگزار کرده است. بوسیله هر حال Fall Guys جزو موفق ترین ورزش های سال محسوب می شود و مشارکت با آن ها اقدامی است که این روزها تقریباً همگی تلاش می کنند انجام دهند.

البته سونیک تنها محتوایی ازاله که در دسترس قرار خواهد گرفت؛ زیرا فصل ۲ این بازی تعداد زیادی محتوای جدید را در دسترس بازیکنان قرار می دهد. نیز استودیو Mediatonic حالت متاخر Showdown Selector را بوسیله بازی تکثیر کرده است که در این حالت تمامی وهله های جاهل رقابتی از بازی حذف می شود تا تجربه رقابتی تری را در دسترس بازیکنان استراحت دهد.

ورزش Fall Guys هم زمان حال روی رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ در دسترس است و فصل ۲ این ورزش از هفته ی گذشته آغاز شده است.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]