شرکتی غیر رسمی مشغول فروش قاب های کناری پلی استیشن 5 است

admin دسته‌بندی نشده

برابر جدیدترین اطلاع دادن بازی، همدستی های دیگر از همین حالا مبتلا تولید و فروش قاب ها تو فام ها و طرح های متنوع برای قسمت های سفیدرنگ و ورقه مشابه بدنه ی کنسول پلی استیشن 5 هستند. همان نعوظ که شاید همگی بدانیم، این چهارچوب ها، قابل جداسازی از جثه اصلی کنسول هستند. حالا به نظر می رسد قبل از اینکه سونی به صورت رسمی برنامه ی خود برای عرضه ی مدل های غیرسفید و متنوع از این ورق ها را اعلام کند، شریک شدن های شخص سومین زودتر از آن ها مشت به امر شده و چند مدل از این قاب ها را برای پیش خرید طرفداران هواخواه آماده کرده اند. همچنین می شود زمان ارسال آن را برای قبل از تاریخ عرضه ی کنسول یا در همان روز ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ تعیین کرد.

 سایت PlateStation 5 که هیچ ارتباطی بوسیله برند سونی، کنسول های پلی استیشن خواه پلی استیشن 5 ندارد، پنج صفحه جدید را برای برای سفارش دارندگان کنسول های پلی استیشن 5 دیسک خورشید و دیجیتالی تهیه دیده است. معروفیت طعم جزیی ها و طرح های این قاب ها عبارت اند از قرمز گیلاسی، کروم رنگ جزیی (متالیک)، آبی نیلی، استتار جنگلی و نسخه ای محدود از مدل مشکی مات V1.

هرکدام از این صفحه ها ۳۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده اند. اعضای آویشن PlateStation 5 می گویند که این وب سایت «فقط بوسیله خاطر تمایل شدید به تولید یک مدل سفارشی مشکی مات برای ورقه های کناری پلی استیشن 5 متولد شد و برهان اش هم این است که ما معتقدیم جامعه ی کاربران و طرفداران کنسول سراب بعدی سونی کاملا مستحق داشتن این طور چیزی هستند.» آن ها همچنین اطلاع دادن کرده اند که در مسیر تولید این قطعات با حمایت طرفداران پلی استیشن 5 و شرکای تولید کننده ی خود تشویق شدند تا مقیاس های متنوع دیگری جاهل از مشکی تار نیز تولید کنند.مقاله های مرتبط:سازندگان ورزش Spider-Man: Miles Morales از قدرت پلی استیشن 5 در خلق اثری جذاب می گویندنگاهی به نفوذ کردن یوتیوبرهای ژاپنی به تجربه امر با پلی استیشن 5

همان نعوظ که سونی در ویدیو ی باز کردن قطعات کنسول پلی استیشن 5 به همه علامت داد، قاب های پیرامون بدنه ی پا بر جا کنسول قابل جدا شدن و تعویض هستند. اینک بسیاری از طرفداران به تامل این انفراد در بدنه ی PS5، هنوز نمی دانند که آیا سونی هم قاب های متنوع رسمی خویشتن را معرفی خواهد کرد و چنانچه پاسخ مثبت باشد، چه زمانی این فرمان را خواهد کرد؟ چراکه به دیدن می رسد که اگر سونی بخواهد درآینده نسخه های محدود یا اصطلاحا لیمیتد ادیشن را از کنسول سلاله مربوط باینده خود روانه ی بازار کند، داشتن قاب های شاخص و جذاب قطعا یکی از گزینه های نقشه کشی این مدل ها خواهد حیات.

کنسول پلی استیشن 5 تو تاریخ ۲۲ آبان عرضه خواهد شد و کاربران می توانند در همان روز اول بازی های Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ،Demon’s Souls ،Assassin’s Creed Valhalla و ورزش های دیگری را روی کنسول خود تجربه کنند.

نظر شما کاربران زومجی درباره ی این قاب های متفاوت چیست؟ آیا مراد به خرید آن ها دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]