جعبه گشایی و ویدیو گیم پلی بازی ها به همراه تریلر روز نمایش ایکس باکس سری ایکس و اس منتشرشد

admin دسته‌بندی نشده

AکانالGHAROOOON رسمی ایکس باکس تو یوتیوب تریلر جدیدی با عنوان «Dreams Within » را منتشر کرده که با یک نمایش نورپردازی ارشد و ملیح به استقبال عرضه رسمی کنسول های جدید ایکس باکس می رود. اما ویدیوهای روز عرضه مایکروسافت عزب محدود بوسیله این مورد نبوده و تماشایی پاشیدن ویدیو جعبه گشایی از کنسول ایکس باکس سری اس نیز هستیم. کنسول کم قیمت قیمت و کوچک مایکروسافت مدتی است که داخل دسترس یوتیوبرها و تولیدکنندگان محتوا تو شبکه های اجتماعی فراغت گرفته و اینبار تماشاچی انتشار ویدیو آنباکس رسمی آن از اکانت یوتیوب ایکس باکس هستیم.

شما می توانید تو امتداد به این ویدیوها نگاهی داشته باشید:

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

ولی آخرین مورد بوسیله یک ویدیو گیم پلی ۶ ساعته از بازی های ایکس باکس سری ایکس | اس تعلق دارد. شما می توانید با مراجعه لینک زیر، این ویدیو طولانی را در کانال رسمی ایکس باکس داخل یوتیوب سیاحت کنید. Xbox Series X و Xbox Series S S هم اکنون در فداکار از کشورهای جهان قابل نصیحت و خریداری.

است تماشای ویدیو گیم پلی بازی های ایکس باکس سری ایکس داخل

یوتیوب براساس اطلاعاتی که مایکروسافت هم زمان با معرفی کارت گرافیک های سری Radeon RX 6000 توسط AMD منتشر کرد، کنسول های جدید ایکس باکس تنها پلتفرم هایی هستند که تو نسل متاخر به نعوظ طولانی از استعداد های تکنولوژی RDNA 2 در پردازنده های AMD پشتیبانی می. کنند مقاله های:مرتبط همگی آنچه که در مورد ایکس باکس سری ایکس باید بدانیدهر آنچه که باید تو مورد ایکس باکس سری اس

بدانید شما می توانید با رجوع بوسیله لینک مقالات پیش رو، به کلیه مفروضات تک نیاز خود از قبیل قیمت، مشخصات و سوالات رایجی که در خصوص کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس مطرح می شود دسترسی داشته. باشید همچنین از طریق این لینک می توانید به امتیازات و نقد و معاینه نشریات و رسانه های معتبر جهان از جمله IGN ، یوروگیمر، گیمزرادار و گیم اسپات درون خصوص ایکس باکس سری ایکس نیز نگاهی داشته.

شاید دوست داشته باشید:

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]

 فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت […]