کنسول نینتندو سوییچ تو آمریکا بهترین عملکرد خود طی ماه اکتبر را رقم زد

admin دسته‌بندی نشده

حدود سه سال از عمر کنسول نینتندو سوییچ می گذرد. نینتندو سال ۲۰۱۷ با شناساندن این کنسول هیبریدی و نوآورانه تمام تلاش خود را کرد تا خاطرات تلخ Wii U را از ذهن طرفداران خود پاک کند. نینتندو سوییچ بوسیله لطف انفراد های جذاب و البته بازی های موفق و محبوب خود نه تنها بوسیله سرعت توانست به این امر مهم دست پیدا درنگ بلکه رله ثابتی در فهرست ماهانه پرفروش ترین کنسول ها را نیز به خویشتن اختصاص عدالت.

باتوجه بوسیله اینکه این روزها تمرکز اصلی اهالی صنعت بازی های ویدیویی و گیمرها روی کنسول های طایفه نهم سونی و مایکروسافت معطوف شده، بسیاری انتظار داشتند این قضیه مثبت سوییچ با گذشت زمان ناچیز رنگ جزیی شود. حال اما در جدیدترین اعلام بازی، به نظر می رسد فعلا هیچ مانعی نمی تواند سرعت بالای بیع نینتندو سوییچ را از بین ببرد؛ چراکه ساعاتی پیش نینتندو خلال بیانیه ای اخبار کرد که این کنسول هیبریدی با ابتیاع ۷۳۵۹۲۶ دستگاه در اکتبر امسال، بهینه عملکرد تو آمریکا از زمان ارائه را برای خود‎ ثبت کرد. علاوه بر این سوییچ زمان حال پس از کنسول Wii که ۸۰۷ هزار واحد ابتیاع داشته، جایگاه دوم پرفروش ترین کنسول های خانگی درون این ماه میلادی داخل ناحیه امریکا را بوسیله خویشتن ویژه داده است. مقاله های مرتبط:ابتیاع جهانی کنسول نینتندو سوییچ از مرز ۶۸ میلیون واحد گذشتشایعه: نینتندو سوییچ پرو احتمالا به صفحه ارائه متاخر Mini-LED حاضر شده است

بسیاری از تحلیلگران اعتقاد دارند خلال چند ماه آینده به دلیل مشکل احتمالی عدم موجودی کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس هراس سری ایکس و سری اس، همچنان نینتندو سوییچ این مسیر توفیق خود را ادامه می دهد. ادعایی که درصورت تحقق نسل متاخر و پیشرفته نینتندو سوییچ دور از انتظار هم نخواهد حیات. 

حال اقبال شما است تا نظرات و پیش دماغ های خود داخل این زمینه را با ما نیز بوسیله اشتراک بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]

 فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت […]