عملکرد مطلوب مک بوک ایر با خراش M1 اپل در بنچمارک انتوتو

admin دسته‌بندی نشده

چندیSGHAROOOON پیش اپل جدیدترین محصولات خویشتن را به علاقه مندان معرفی کرد که شامل لپ تاپ های جدیدی از سری مک بوک می شود؛ ولی آنچه محصولات جدید کوپرتینویی ها را از استاندارد های دیگر متمایز می سازد، برخورداری مدل های به روزشده از تراشه M1 اپل باست. تراشه M1 اپل مانند تراش های سری A A که در آیفون و محصولات دیگر کوپرتینویی ها کاربرد می شود، پردازنده ای است که اپل مقرری مدل سازی آن را به عهده دارد و تنها وهله تولید انبوه آن بوسیله شریک شدن دیگری امانت می.

شود M1 اپل درواقع تراشه ای است که جایگزین پردازنده های اینتل شده و به دیدن می رسد توانسته است نسبت به محصولات اینتل موفق برنده ظاهر شود؛ این موضوعی را می قابلیت در نتایج بنچمارک انتوتو مشاهده. کرد اخیرا گزارشی منتشر شده است که مک بوک ایر جدید اپل توانسته است در بنچمارک انتوتو نسخه ۸، امتیازی فراتر از یک میلیون به دست. آورد برای آزمایش از نسخه iOS بنچمارک انتوتو کاربرد شده است؛ زیرا سیستم عامل macOS Big Sur می تواند برنامه ها و اپلیکیشن های iOS  را بدون نیاز به شبیه ساز انجام.

کند داخل بنچمارک، نام دستگاه به مغلوط آیپد پرو با سیستم عامل iOS.14 2 ثبت شده است؛ ولی امتیازهای قبلی که مدل های مختلف آیپد پرو بوسیله مشت آورده اند، صحت این موضوعی را رد می. بطی ء درواقع بوسیله دلیل اینکه بنچمارک انتوتو در حال مهیا با مک بوک ایر جدید و بوسیله خصوص سیستم عامل macOS Big Sur متجانس نشده است، وسیله مد نظر را نسخه ای از آیپد پرو در نظر می.

گیرد تو مقایسه ای کوتاه می نبوغ رمز کرد که مک بوک ایر جدید توانسته است در بخش عملکرد پردازنده مرکزی ۵۰ درصد و درون بخش پردازنده گرافیکی ۴۵ درصد سریع نم  از آیپد پرو. ۴باشد پردازنده M1 در مقایسه با پردازنده A14 که در محصولات اخیر اپل استفاده می شود، توانسته است برتری خود را اثبات کند؛ برای مثال می استعداد امتیاز مک بوک ایر را با نمونه های مختلف سری آيفون ۱۲ خواه مدل های سری آیپد پرو در لوله کوچک عرشه مقایسه.

کرد هردو پردازنده A14 و M1 از لیتوگرافی ۵ نانومتری بهره می برند؛ اما M1 از تعداد هسته های بیشتر استعمال می یواش و عوامل مختلف باعث می شود که پردازنده M1 امکان کاربرد از حداکثر توان خود را داشته. باشد ازجمله این دلایل می توان به محدودیت مقیاس های مختلف سری آیفون ۱۲ در ظرفیت باتری رمز.کرد مقاله های:مرتبط رایانه های مک مجهز به پردازنده M1 اپل از ۶ نمایشگر پشتیبانی می کنندنسل جدید آیپد پرو ۱۱ اینچی با ورقه نمایش OLED ارائه خواهد

شد نتایج آزمایش های رخساره گرفته نشان می دهد که تراش M1 در حصه پردازنده مرکزی می تواند ۷۸ درصد سریع تر از A14 مورد استفاده درآیفون ۱۲ پرو باشد و در حصه پردازنده گرافیکی تا/۲ ۵ مقابل نوک تیز تر.است بیشتر:بخوانید اظهارنظر خالق لینوکس درمورد مک های متاخر مجهز به پردازنده M1درخواست بخاطر آیفون ۱۲ پرو ، مک بوک M1 و آیپد ایر والاتر از پیش بینی ها استرایانه های مک حاضر بوسیله پردازنده M1 اپل از ۶ نمایشگر پشتیبانی می کنندپتنت متاخر اپل به پنجره های پیشرفته خودرو خودران اشاره داردرئیس بسرنوشت شوم دچار کردن امنیتی اپل به پرداخت رشوه بخاطر اخذ مجوز اسلحه متهم

شاید دوست داشته باشید:

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]

شیائومی در یک دقیقه بیش از ۳۰ هزاره می میکس فولد فروخت

به گزارش جی اس ام آرنا، شیائومی ابتدایی سودا خاص می میکس فولد را شروع کرده است و برابر انتظار، […]

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]