گوگل احتمالا تو حال پیدایش پردازنده اختصاصی برای گوشی هوشمند و کروم بوک است

admin دسته‌بندی نشده

انبازی های سازنده موبایل و کامپیوتر انحصاری قدیم تو جدیت هستند تا تجربه بهتری بوسیله کاربران خود نقل مکان کنند. این تجربه می تواند شامل مدل سازی ارگونومی، نرم ابزار و یک سری فردی های انحصاری باشد؛ اما فدایی شرکت ها قرین اپل، هواوی و سامسونگ یک قدم بیشتر جلوتر رفته اند و تراشه های خصوصی خویشتن ساخته اند. حالا گزارش های جدید بوسیله این موضوع اشاره می کنند که گوگلقرار است همین امر را انجام دهد و خراش مخصوصی بخاطر گوشی و کروم بوک تولید کند.مقاله ی مرتبط:نیکوترین اپلیکیشن ها و ورزش های سال ۲۰۲۰ گوگل پلی معرفی شدند

بر اساس شایعات، گوگل تو حال ساخت تراش ای با کنیه رمز Whitechapel است و چندهفته ای می شود که روند توسعه و تولید این خراش را شروع کرده است. گفته می شود این خراش از هشت هسته ARM بهره می سرما و تو کنار آن ها، طراحی سیلیکون مخصوص گوگل به کار رفته است که باعث می شود سرعت یادگیری ماشین افزایش گوگل مشهود نرم و روی عملکرد بهتر گوگل اسیستنت هم تأثیرگذار است. تراشه جدید گوگل پیاده شدن اساس معماری ۵ نانومتری سامسونگ تولید خواهد شد.

ازآنجا که ساخت و ترقی تراشه مدت زمان یدکی به خود اختصاص می دهد، گمان دارد  تراشه گوگل روی گوشی های پیکسل که در سال ۲۰۲۱ راهی راسته می شوند، صبر بگیرد.

تقلا گوگل برای ساخت تراشه تنها به Whitechapel محدود نمی شود. این تراشه فراغت است مدل دیگری بی قراری داشته باشد که روی کروم بوک فراغت خواهد گرفت. گوگل با اختصاص دادن خرج زیاد، می تواند تراشه مخصوص کامپیوتر انحصاری تیمار تولید کند؛ اما این شرکت علاقه دارد که در حوزه ساخت تراش موبایل کوشا باشد.

داخل حال حاضر دو انبازی کوالکام و مدیاتک سهم اضافی از بازار تراش های موبایل به خود خاص داده اند و توانسته اند خراش های قدرتمند با توان گرافیکی بالا تولید کنند؛ تراشه هایی که می توانند کیفیت عکاسی گوشی هوشمند را ارتقا دهند و باعث بهتر ارتکاب شدن نرم افزارها بشوند. از آنجا که این تراشه ها به صورت عمومی مورد استفاده صبر می گیرند، از ویژگی های شخصی سازی خاصی بهره نمی برند و بوسیله همین برهان مایه های مختلفی که با این تراشه های عرضه می شوند سلطه خاصی ندارند.

حالا ساخت خراش ی اختصاصی می تواند باعث بهبود عملکرد گوشی ها و به وجود آمدن یک سری انفراد های خاص و انحصاری شود؛ متشابه بوسیله کار کننده که اپل با تراشه های A14 Bionic و M1 ارتکاب می دهد.بیشتر بخوانید:آپدیت Emoji Kitchen امکان خیساندن ایموجی های بیشتری را فراهم می کندAMD احتمالا روی خراش آرم بخاطر هم چشمی با M1 اپل کار می کندبا گوگل فوتوز برای گوشی اندروید والپیپر جابجا شده بسازیدویدئوهای تبلیغاتی کوالکام، بهترین نبوغ های اسنپدراگون ۸۸۸ را بوسیله نمایش می گذارندHorse Ridge II، تراشه کوانتومی اینتل، با بهبودهای برنگ خون شناساندن شد

شاید دوست داشته باشید:

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]

شیائومی در یک دقیقه بیش از ۳۰ هزاره می میکس فولد فروخت

به گزارش جی اس ام آرنا، شیائومی ابتدایی سودا خاص می میکس فولد را شروع کرده است و برابر انتظار، […]

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]