نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان Cyberpunk 2077 ظاهرا مشکلات متعددی دارد

admin دسته‌بندی نشده

کلیپ های متعددی از گیم پلی ورزش Cyberpunk 2077 منتشر شده که گلیچ ها، مشکلات سقوط ارج فریم تصاویر و باگ های اضافی را درون نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان این بازی نشان می دهند. طی ساعات گذشته، این ویدیوها در فضای مجازی وایرال شده و هنوز مشخص محو که آیا این مشکلات بوسیله پس ازآن از نصب پچ آپدیت روز ابتدا ورزش مربوط می شوند یا خیر. برخی از کاربران، با تبدیل تنظیمات مربوط منطقه زمانی کنسول های خود، مجاهدت کردند تا سریع مرطوب به بازی دسترسی پیدا کنند. سی دی پراجکت رگه اعلام کرده که اگر قبلاً اقدام به پری لود ورزش روی کنسول های خود کرده باشید، آپدیت روز مطلع ورزش درون زمان اجرای به قیافه خودکار نصب خواهد بود. بااین حال، حجم ویدیوهایی که بوسیله نمایش مشکلات متعدد بازی می پردازند، رفته رفته در حال افزایش هستند.

با مشاهده ی استریم های زنده ای که از نسخه PS4 و ایکس باکس وان سایبرپانک 2077 منتشر شدند، می استعداد بوسیله وضوح کرش کردن های فراوان بازی، کیفیت پایین تصاویر، فریز شدن ها و توقف روند بازی، پدیدار نوظهور فدایی NPC های محیط بازی و موارد دیگر را مشاهده کرد. درحالی که اکثر ویدیوهای موجود در شبکه های اجتماعی بوسیله نسخه ی اصلاح نشده ی ورزش قبل از نصب آپدیت روز نخست تعلق دارند، ظاهراً تمامی نسخه هایی که روی کنسول های قدیمی خیس اجرا می شوند، محتوی برخی از این مشکلات فنی هستند. این گزارش ازطریق مشاهدات کاربران داخل پلتفرم های استریمینگ توییچ و یوتیوب برداشت شده است. گزارش ها منتشر شده تو فروم های Reddit نیز حیات این مشکلات در کنسول های نسل قبل را تأیید می کنند.

از لفظ دیگر، کاربرانی که نسخه ی جای پا سی بازی را اجرا کردند، به نظر شرایط مطلوبی را امتحان کرده اند. به ویژه افرادی که از سیستم های رده اوج و زورمند مرطوب استفاده می کنند. حداقل این نفاق در مقایسه با کنسول های خاندان قبل سزاوار سرزنش تأیید است. البته گزارش هایی مبنی پهلو عرضه نادرست فداکار آیتم های محیط ورزش شبیه شاخ و برگ درختان در نسخه پی سی نیز گزارش شده که ظاهراً با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک برطرف می شود. بااین حال، همچنان افرادی بود دارند که توقع کردند نسخه معلول سی بازی نیز روی فدایی سیستم ها کاملاً رسا و بی نقص ادا نمی شود.

مقاله های مرتبط:Cyberpunk 2077 یک هفته قبل از انتشارش آپدیتی ۴۳ گیگابایتی گرفتن کردبررسی بازی Cyberpunk 2077 از نظر سایت های معتبر گیتی

مکان دارد بوسیله این نکته همچنین اشاره کنیم که تمامی نقد و بررسی های اولیه این بازی توسط وبسایت ها و نشریات معتبر جهان روی نسخه پی سی سایبرپانک 2077 قیافه گرفته است. داخل برخی از این موارد نیز به حیات مشکلات متخصص رمز که هرگز در سطح گزارشاتی که به تازگی از سوی کاربران منتشر شده، نبوده است. داخل یکی از استریم هایی که روی کنسول ایکس باکس وان ایفا شده بود، کاراکتر بازی به رخ تصادفی داخل یک فضای تهی استراحت گرفته و سبب کرش کردن بازی شد. یکی دیگر از کاربران ایکس باکس وان، خلال رد کردن دیالوگ های ورزش با توقف تصادفی آن مواجه شده و مجبور به راه اندازی مکرر بازی شد. ظاهراً بیشتر مشکلات هنگام اجرای قسمت های جهان-باز این بازی گزارش شده است.

با وجود کامل موارد تذکر شده، باید به این نکته اشاره کرد که همگی این مشکلات سبب مختل شدن تمام روانی اجرای ورزش نمی شوند. هرچند این مشکلات غیرقابل چشم پوشی بوده و موجب خلق انتقادات گسترده ای از لفظ کاربران کنسول های نسل هشتم شده است. باید رویت که واکنش سی دی پراجکت رد به این مشکلات به چه نحوی بوده و چه زمانی گواه رفع کامل آن ها خواهیم وجود.

CD Projekt Red تاکنون واکنشی را نسبت به بازخوردها مدال نداده است. فدایی از کاربران، اخبار شرایط افزایش مفید و عجله برای اشاعه ورزش در زمان تعیین شده را علت لیس اصلاح برخی مشکلات بازی قبل از ارائه می دانند. نظر شما درباره این مشکلات چیست؟ آیا شما تاکنون تجربه موارد ذکر شده را روی کنسول های خویشتن داشته اید؟ نظرات خود را با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]

شیائومی در یک دقیقه بیش از ۳۰ هزاره می میکس فولد فروخت

به گزارش جی اس ام آرنا، شیائومی ابتدایی سودا خاص می میکس فولد را شروع کرده است و برابر انتظار، […]

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]