میزان پاداش دریافتی ترقی دهندگان Cyberpunk 2077 دیگر بوسیله نمرات منتقدین وابسته تراشیدن

admin دسته‌بندی نشده

پس از سال ها انتظار و عقب افتادن چندباره ی تاریخ نمایش ی بازی Cyberpunk 2077، اکنون چندروزی است که بالاخره جدیدترین مصنوع ی استودیوی CD Projekt Red بوسیله مشت طرفداران بی احصائیه آن رسیده است. با اینکه ورزش مظفر شده نمرات بیش خوبی از منتقدین گرفتن کند، اما وجود باگ ها و مشکلات خیلی آن در کنسول های سلاله هشتمی جنجالی و بحث برانگیز شده است. نیز به نظر می رسد که انتقادات کاربران از مشکلات عدیده ی سایبرپانک 2077 از دید آویشن مدیریت سی دی پراجکت رد دور نمانده است. در همین راستا، این استودیوی لهستانی به تازگی قوانین مربوط بوسیله میزان پاداش پرداختی به کارمندان خود را تغییر داده و از این به بعد، جمع نمرات داده شده ی منتقدین به بازی هایشان دیگر تاثیری در مبلغ عطیه دریافتی ندارد.

جیسن شرایر از خبرگزاری بلومبرگ معارفه داده که آدام بداوسکی، کارگردان خلاق سایبرپانک 2077 ایمیلی بوسیله تمام اعضای آویشن توسعه ی بازی فرستاده که داخل آن درباره ی تغییر تو قوانین پرداخت کارمزد توضیح داده است. او در این ایمیل اذعان کرده که باتوجه به «وضعیت» خاص این چندوقت که منجر بوسیله دورکاری اعضای تیم شده بود و مشکلاتی که این نوع حکم کردن با خود به همراه دارد، اصلا منصفانه حلق که مسکوک پاداش آن ها به جمع نمرات بازی چروک زده شود.

بداوسکی افزودن می بطی ء: «ما حجم زمانی که باید بخاطر تاسیس سایبرپانک 2077 صرف می شد و پیچیدگی موجود تو فرایند ساخت آن را دست کم گرفتیم. بااین حال، شما تمام تلاش خود را کردید تا یک بازی بلندپروازانه و اختصاص را بوسیله مخاطبان وقف کنید.»

بااین حال، به دیدن می رسد که سیستم پرداخت پاداش استودیوی سی دی پراجکت رگه هنوز بی آرامی می تواند قدری مباحثه برانگیز باشد؛ چراکه ظاهرا به کارمندان ژتون هایی اهدا می شود و درصورتی که استودیوی سی دی پراجکت رگه بوسیله اهداف مورد نظر برای بازی هایش دست ظاهر کند، این ژتون ها می توانند تغییر به اجرت نقدی شوند. فدایی از توسعه دهندگان سایبرپانک 2077 اعتقاد دارند که چنین سیستمی آن ها را تشویق می نرم تا ساعات متجاوز تمام در روز را به کار کردن اختصاص دهند. سی دی پراجکت رد داخل چندماه گذشته به خاطر اخبار پخش شده درباره ی «کرانچ هایش» در رسانه ها تک انتقاد استراحت گرفته حیات. بداوسکی همان موقع در پاسخ به اخبار این چنینی اظهار کرده حیات: «می دانم که این تصمیم کاملاً مخالف آن چیزی است که در گذشته در مورد کرانچ گفتیم ولی ما سایر سیاق های ممکن برای پیشبرد این شرایط را مطالعه کرده و ناچار به اتخاذ این تصمیم شده ایم.» مقاله های مرتبط:بازی Cyberpunk 2077 روی پی سی لقب نوک تیز ترین فروش را به خویشتن اختصاص داد۸ میلیون نفر بازی Cyberpunk 2077 را پیش بیع کردند

ورزش Cyberpunk 2077 درحال حاضر برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، جای پا سی و گوگل استیدیا دردسترس است. نسخه های اختصاصی کنسول های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 آن نیز قرار است در تاریخی از سال ۲۰۲۱ منتشر شوند. نسخه های کنسول های سلسله هشتمی بازی درحال حاضر عملکرد ضعیفی دارند که سی دی پراجکت رد در سعی است تا با نمایش ی پچ های متعدد، مشکلات و باگ های بازی را روی این کنسول ها برطرف نرم.

نظر شما کاربران زومجی دراین باره چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.   

شاید دوست داشته باشید:

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]

 فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت […]