سازمان نظام صنفی رایانه ای بوسیله دنبال راه های جدید درآمدزایی است

admin دسته‌بندی نشده

انتخابات دوره ی ششم هیئت مدیره و بازرس نظام صنفی رایانه ای (نصر)، واقعی ترین نهاد ملک در ماشین دهی فعالیت های تجاری مملکت ی فناوری اطلاعات، از ۲۹ آبان تا ۱ آذر داخل تهران بر بستر بلاک چین برگزار شد. نتایج این انتخابات ۲ آذر اعلام و بر این اساس، حسین اسلامی رئیس هیئت مدیره ی دور ششم سازمان ترتیب صنفی کامپیوتر ای استان تهران انتخاب شد. بدوی میتینگ خبری هیئت مدیره ی جدید دایره نصر امروز ۸ دی آنلاین برگزار شد و تو آن، چند پیکر هیئت مدیره دستور کار های خود در این دوره را تطویل دادند.

حسین اسلامی درگاه پرشور و پرحرارت در انتخابات امسال را نشان دهنده ی تحول داخل صنفی دانست و افزود با حرکت جسورانه ی اعضای هیئت مدیره در دور پنجم، حرفه آی تی به عنوان اولین حرفه در سرزمین توانست انتخابات الکترونیکی را با موفقیت برگزار کند. رئیس هیئت مدیره ی پیرامون ی ششم راه اندازی نصر در سخنانش به تشکیل سه کارگروه اشاره کرد که عبارت اند از: «بودجه و درآمد» و «بازچیدمان کمیسیون ها» و «ایجاد تغییر در ساختار سازمان».

مقاله های مرتبط:اداره ترتیب صنفی کامپیوتر ای بدوی انتخابات تو کشور بر بستر بلاک چین را برگزار می کندنتایج انتخابات سازمان تزیین صنفی کامپیوتر ای مشخص شد

اسلامی هدف کارگروه بودجه و درآمد را رفع دشوار جدی موسسه نصر تو وضعیت درآمدی عنوان کرد. او گفت: «حجم زیادی از درآمد ما پیاده شدن دریافت حق عضویت متمرکز است و متقابلا درصدی از این ستاندن تیمار برای راه اندازی کشور مطابق قانون صیقل می شود. قبلا هم همیشه این سؤال را از خودم می کردم که درمقابل این صیقلی چه دریافتی دارم؟»

بوسیله گفته ی اسلامی، کارگروه جدید تشکیل شده منظور دارد درآمدهای راه اندازی را متناسب با وضعیت روز کشور و تحولات حوزه IT ارتقا دهد و امکان نمایش ی خدمات متفاوت به اعضای خویشتن را مهیا کند.

حسین اسلامی هدف کارگروه بازچیدمان محفل ها را مباشرت کمیسیون های تخصصی سازمان نصر به هیئت مدیره و رئیس سازمان و با یکدیگر عنوان کرد. درنهایت ثالث کارگروه جدید به منظور ایجاد تغییر داخل ساختار سازمان و رفع ابهامات طریق تشکیل شده است. مهتر هیئت مدیره ی سازمان نصر اظهار کرد که اساسنامه و دستورالعمل ها به بازنگری قطعی نیاز دارند و کارگروه با جمع آوری پیشنهاد ها و تاریکی ها داخل این زمینه، آن ها را با نگاه به تحول در دنیای IT به کنفرانس و شورای مرکزی ارائه می درنگ.بیشتر بخوانید:بیشترین مجوز کسب و فرمان اینترنتی در پاییز، برای راه اندازی فروشگاه مبصر صادر شده استگمرک: گوشی اتباع اجنبی یک ماه پس از ورود به کشور رجیستر می شودمرکز ملی فضای مجازی: ایران آماده ورود به بازار محتوای حلال استوزیر آموزش و پرورش: امتحانات مدارس به قیافه غیر حضوری برگزار می شودچرا برندهایی مثل اوپو، ویوو و ریلمی داخل راسته ایران محضر ندارند

شاید دوست داشته باشید:

مطالعه پرینتر Brother HL-L5200DW

پرینتر ها از اجزای جدایی ناپذیر دفاتر کارگر و راه اندازی ها هستند. با وجود رشد کُند فناوری های به […]

نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. […]

 فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت […]