اپل آزمایش لولا دو گوشی تاشو را با موفقیت به اتمام رسانده است

admin دسته‌بندی نشده

مدتی است که از نمایش ی اولیه گوشی های تاشدنی به بازار می گذرد؛ گوشی هایی انتظار می رفت با ارائه ی ویژگی های جدید و ایده های بکر، انقلابی بعدی صنعتی موبایل را رقم بزنند. درنهایت، گوشی های یادشده با انبوهی از مشکلات و ارج گزافشان، آن طور که باید با استقبال رو بوسیله رو نشدند و ظاهرا همکاری ها از پتانسیل این گوشی ها به خوبی بهره نگرفته اند. وب سایت اپل اینسایدر با استناد به اطلاعات منتشرشده از UDN گزارشی را تدوین کرده است که مدال می دهد، غول دنیای فناوری خود را برای ادخال در بازار گوشی های تاشدنی آماده می کند.

گزارش یادشده حاکی از آن است که آزمایش مکانیزم لولای تاشدنی به اراده تعبیه در دو معیار گوشی آیفون با طراحی متفاوت، تو کارخانه ی فاکسکان واقع تو روستا شنژن چین اتمام شده و اولین آیفون تاشدنی تحت آزمایش صبر پژمان است. از صبر معلوم، نخسین مقیاس احتمالا همان استاندارد ی اولیه حاضر بوسیله نمایشگر دوگانه است که جان پراسر، تحلیل گر نام آشنای محصولات اپل، داخل ژوئن ۲۰۲۰ (خرداد ۱۳۹۹) رسانه ای کرده بود. اگرچه نخستین مدل به دو نمایشگر جداگانه همواره شده به سیله ی لولا بهره می برد؛ اما موافق گفته های قبلی پراسر، صفحات نسبتا مداوم و یکپارچه به نظر می رسند.مقاله ی مرتبط:حداقل تا سال ۲۰۲۲ از نسخه تاشدنی آیفون خبری نخواهد بود

اپل بوسیله لطافت پتنت دستگاهی را بوسیله ثبت رسانده است که دو نمایشگر جداگانه حاضر شده و می تواند با هم جمع شوند و یک دستگاه تاشدنی با لولا را ایجاد کند که بوسیله دید می رسد کاملا شبیه بوسیله نمایشگرهای منعطف تاشدنی باشد. همچنین، در پتنتی دیگر که بوسیله مکانیزم لولا مرتبط می شود، اپل یک دستگاه تاشدنی را علامت می دهد که در یک زاویه ی درست پیچ شده و ساختار جدید لولای آن از چند پیوند پیاپی تشکیل شده است. بوسیله عبارت دیگر، بوسیله جای لولای یکپارچه، از چندین مفصل برای خم شدن لولا و صفحه نمایش نصیب می گیرد.

در مستندات گزارش مذکور آمده است که نسخه ی دوم به یک نمایشگر منعطف فراهم خواهد و شواهد علامت می دهد که این مدل می تواند دستگاهی مانند گلکسی زد فیلیپ خواه گوشی تاشدنی موتورلا ریزر باشد. افزون براین، گفته می شود غول کره ای صنعتی نمایشگرها یعنی سامسونگ وظیفه ی تولید نمایشگرهای تاشدنی این محصول را برعده دارد. با استناد به هذیان گذشته، اپل داخل اوایل سال ۲۰۲۰ تعداد اضافی نمایشگر منعطف سامسونگ را برای اهداف آزمایشی سفارش داده است.

تاکنون نمودار نیست که دو وسیله تک آزمایش از مکانیزم لولایی انطباق برخوردار هستند یا خیر؛ اما اعتقاد بر این است که واحدهای آزمایشی پیش نمایشی محدود از شمارش ابکی افزاری درون مقایسه با نسخه ی نهایی محسوب می شوند و در این آزمایش نیز اهداف اصلی کوپرتینویی ها تخمین دوام مکانیزم لولا، یکی از واقعی ترین اجزای گوشی های تاشدنی عنوان شده است. همچنین، بوسیله رویت می رسد که گزارش مذکور از گفته های اخیر جان پراسر وحی گرفته است؛ زیرا او درون یک ویدیوی اخیر خویشتن اذعان داشت که اپل تو حال توسعه ی دو نمونه ی اولیه آیفون تاشدنی است که یکی از آن ها به دو نمایشگر مجزا مجهز شده و دیگری از نمایشگر منعطف از سنخ OLED روزی می برد.

گزارشی از نوامبر سال ۲۰۲۰ (آبان ۱۳۹۹) اقرار داشت که اپل آیفون های تاشو را برای آزمایش بلبرینگ های تاشدنی با زیاد از ۱۰۰ هزاره کود آزمون باز و بسته شدن به فاکسکان ارسال کرده است که بوسیله دید می رسد فرایند آن مثل آزمایش اخیر بوسیله آخر رسیده باشد. علاوه پیاده شدن این، طبق گزارش ها، تولید تجهیزات مورد نیاز لولا را چندین تأمین کننده به رخساره مشترک برعهده گرفته اند؛ اما مونتاژ نهایی را فاکسکان ایفا می دهد. گزارش های سابق بوسیله زمان دقیق عرضه ی آیفون تاشدنی اشاره ای نمی کردند؛ بااین حال، یونایتد دیلی نیوز (UDN) براساس اطلاعات منابع زنجیره تأمین، ادعا می نرم که اپل اولین آیفون تاشدنی را در بازه ی زمانی ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۳ بوسیله میدان نمایش می بطی ء.

تاکنون اخبار یدکی پیرامون گوشی تاشدنی اپل منتشر شده و با توجه بوسیله نزدیکی شایعات به یکدیگر، انتظار می جوی گزارش یادشده بوسیله واقعیت نزدیک و مهر تأیید دیگر بر عرضه ی این نوع آیفون ها درون سال ۲۰۲۲ باشد. در این میان، اپل نیز تعداد زیادی اختراع مربوط بوسیله آیفون تاشدنی را از ۲۰۱۶ بوسیله ثبت رسانده و شواهد نشان می دهد که روانی توسعه ی آیفون تاشدنی بوسیله نوع دوستی تو حال انجام است. تو نهایت، ظن می جوی که اپل هر دو استاندارد را به رخساره دقیق تقویم کرده و سپس یکی را کنار بگذارد.

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که اپل، غول فناوری سفت تو کوپرتینو تاکنون بوسیله ارائه ی پتنت ها و جستجو و ترقی در آزمایشگاه های خویشتن کفایت کرده است تا شاید محصولی کامل پر حرارت و مظفر تر از رقبایش تولید و عرضه کند؛ ولی شاید دیگر وقت آن رسید باشد محصول بازپسین و هذیان جدی تری از آن منتشر شود.

دیگاه شما کاربران زومیت درباره ی گوشی تاشدنی اپل چیست و چه انتظاری از آن دارید؟بیشتر بخوانید:راهنمای مصرف از ProRAW داخل آیفون ۱۲ پروراهکار جالب سامسونگ برای پوشاندن حفره دوربین سلفیشیائومی ردمی نوت 9T تو بنچمارک گیک بنچ رویت شداسنپدراگون ۸۸۸ پلاس در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ نمایش خواهد شدیکی از تأمین کنندگان اپل به استفاده از نیروی کار جبری بازپرس شد

شاید دوست داشته باشید:

تصاویر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier

ماه گذشته حیات که  مارول استودیو  تریلر جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) را منتشر […]

نمره ویدئوهای دیپ فیک پر اب نمدار شد

با تکامل فناوری دیپ فیک، تشخیص واقعی یا تقلبی بودن ویدئو کار دشواری شده است. خوشبختانه گروه های متنوع شبکه […]

مهدی امیری مدیرعامل کافه بازار می شود

مهدی امیری فروردین ۱۳۹۹ بوسیله نشانی مدیر ترقی ی استارتاپ های جدید به دسته «هزاردستان» منضمات و از تابستان تن هیئت […]