آمازون سرورهای پارلر را معقول می کند

admin دسته‌بندی نشده

به خشکی امدن بنیان گزارش انگجت بوسیله نقل از بازفید نیور، آمازون بوسیله تازگی به مدیران شبکه ی اجتماعی پارلر گفته است قصد دارد فعالیت سرورهایی این اپلیکیشن در AWS را به حالت تعلیق دربیاورد. این خبر در همان روزی منتشر شد که اپل اپلیکیشن پارلر را از فروشگاه آنلاین اپ استور حذف کرد.

هنگام چند وقت اخیر ناآرامی یدکی در خانه محل برگزاری جلسات دنده ی آمریکا موسوم بوسیله کپیتال (Capitol) توسط طرفداران دونالد ترامپ ابداع شده است و بسیاری از شبکه های اجتماعی حساب ترامپ را مسدود  کرده اند؛ ما پارلر همچنان به طرفداران دونالد ترامپ امکان می دهد به صورت آزادانه پست هایشان را منتشر کنند.

یک روز قبل از پاشیدن گزارش بازفید نیوز، گوگل این اپلیکیشن را از پلی استور حذف کرده بود. گفته می شود فرایند تعلیق سرورهای پارلر راحتی است از فردا به جنین ی عملیاتی برسد. بدین ترتیب چنانچه پارلر نتواند درون زمان مقرر سید جدیدی علنی کند، از دسترس خارج خواهد شد. 

تو ایمیلی که بازفید نیوز از روال برخی از منابعش به مشت آورده است، یک نفر از اعضایتیم اعتماد و زنهار واحد خدمات تحت وب آمازون به پارلر می گوید پارلر قوانین استعمال از AWS را بطلان کرده است. پیاده شدن ماخذ گزارش بازفید نیوز، آمازون متقاعد نشده است که پارلر بتواند فعالیت هایش را اصلاح بطی ء.

پارلر قصد دارد از افراد داوخواه برای مدیریت فراخوان های ساختن تندی و تنفر پراکنی پیاده شدن بستر پارلر روزی بگیرد؛ ولی آمازون مطمئن تراشیدن این کار بتواند اثربخش باشد. انگجت برای کسب جزئیات بیشتر با آمازون ارتباط محکم کرده؛ اما این شرکت فعلا پاسخی نداده است. 

آمازون تو نامه ای به مدیران پارلر، می گوید تو چند هفته ی گذشته ۹۸ گزارش دریافت کرده است که به وضوح از بیزاری پراکنی و طلبیدن بوسیله خشونت بر بستر پارلر خبر می دهند. به گفته ی آمازون علنی است که پارلر فرآیندی مؤثر بخاطر سازگار کردن خودش با قوانین کاربرد از AWS ندارد که بوسیله همین دلیل، به زودی سرورها را آرام می کند. مدیرعامل پارلر در بیانیه ای مطبوعاتی، تعلیق سرورهای این شبکه ی اجتماعی توسط آمازون را تأیید کرده است. او می گوید احتمالا پارلر تا یک هفته تو دسترس نخواهد وجود. 

پارلر اکنون از طریق اپ استور و پلی استور نیز داخل دسترس صبر ندارد و باید دید آینده ی این شبکه ی اجتماعی به کجا ختم می شود. پارلر که خود را قراول آزادی بیان خطاب می کند، از زمان آغاز انتخابات ایالات متحده بوسیله شدت مورد توجه قرار گرفت. مدیرعامل پارلر می گوید بسیاری از شرکت ها داخل پی هم چشمی با این شبکه ی اجتماعی هستند. اینکه این توقع حقیقت دارد خواه نه، در حال حاضر مهم محو. اقدامات اپل و گوگل و آمازون بوسیله بار ی اجرایی گویا اند و پارلر قطعا با بغرنج مواجه است. بیشتر بخوانید:لحن لانچر 7 با تغییرات عمده در قالب نسخه بتا منتشر شداپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز مجانی شده اند (۲۱ دی)اپ وابستگی گوگل بوسیله زودی تماس های ناشناس را به صورت خودکار ضبط می کنددیسکورد سرور مخصوص طرفداران دونالد ترامپ را مسدود کردسیگنال چیست؛ چگونه به راحتی از واتساپ بوسیله سیگنال مهاجرت کنیم

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]