فروش و فروش تتر در صرافی بیت 24  

admin دسته‌بندی نشده

ازجمله رادیکال ترین مزیت های خرید فروش تتر داخل بیت ۲۴ سرعت بالای انتقال سپس از سودا توسط شما، سرعت بالای تسویه بعد از فروش بوسیله دست شما، امنیت پلتفرم و قیمت مناسب بوسیله شمار می روند. با خرید تتر (Tether) از نوسانات ارزهای دیجیتال در امن بمانید. تتر (USDT) با قیمت ثابت ۱ دلار، امنیت فکر کردن را برای خریداران به ارمغان می آورد.

همان طور که ممکن است مایملک شما بوسیله شفیع سرمایه گذاری در بیت کوین، اتریوم یا هر رمزارز دیگر چند برابر شود، امکان کاهش کاهش اکید آن، و حتی صفر شدن، نیز در یک بازه زمانی کوتاه وجود دارد! نوسان قیمت ها، همان چیزی است که افراد را در بازار کریپتوکارنسی از فرش به سپهر خواه از گردون به فرش می رساند! با درنظرگرفتن این موضوع، تریدرها و خرید گران میدان ارز دیجیتال نیازمند ثبات است. این نیاز با فروش تترفراهم خواهد شد. گفتنی است Tether را با نماد USDT می شناسند.

تتر از تمام محدودیت های منحصربه بی نظیر سایر ارزهای دیجیتال بهره برده است، اما در حقیقت حال، یک نفاق کلیدی با آن ها دارد؛ بها هر Tether همواره ثابت و موافق یک دلار است. عاری توجه بوسیله نوساناتی که بقیه سکه های دیجیتال مثل Bitcoin به طور مستمر تجربه می کنند، این بها همواره ثابت همیشگی مانده و دگرگونی نمی کند. همین موضوع سبب شده تا اینکه افرادی که مهیا به ریسک در میدان کریپتوکارنسی و تنخواه گذاری داخل آن نیستند، از مزیت های بی شمار آن نظیر حواله های بین المللی بیش سریع یکروز ببرند.

بخاطر جای پا بردن به استفاده وسیع تتر اعداد و ارقام طبق را تو دیدن بگیرید. براساس آمار روز ۲۲ دی ماه ۱۳۹۹ وب سایت مرجع coinmarketcap.com، میزان خریدوفروش Tether و همچنین Bitcoin داخل طول بیست و چهار ساعت گذشته، به نظم ۱۴۸ میلیارد دلار و ۸۹ میلیارد دلار بوده است! همان نعوظ که گفتیم، خریدوفروش تتر بوسیله معنی تنخواه گذاری در این بازار و مخاطره پول نیست، به همین دلیل کاربردی فراتر از رمزارزهای دیگر دارد. تا اینکه چنانچه آن را بعد از معامله نگه داری کنید، بوسیله خاطر ثبات قیمت، از نوسانات در حمایت هستید.

تریدرها نیازمند یک دارایی با قیمت ثابت به سرود ذخیره ارزش هستند. پرت نیست وقتی که در حال دستور کار ریزی بخاطر سرمایه گذاری اینده خود هستید، تزلزل مقدار ها تمام اطلس هایتان را خراب کرده و همه چیز را به ضرر شما تغییر بدهد. خوشبختانه خانه امنی به نام Tether وجود دارد تا بتوان از ابراز این دسته حوادث جلوگیری کرد.

تتر؛ محبوب ترین و پراستفاده ترین استیبل کوین بازار ارز دیجیتال 

بسیاری فقط درباره سودهای سرشار به دست آمده به واسطه سرمایه گذاری داخل بیت کوین صحبت می کنند، درحالی که توجهی نسبت بوسیله افراد ضرر دیده ندارند. وقتی می دانیم ظن ریزش ۲۰ درصدی یا حتی بیشتر این ارز دیجیتال تنها هنگام یک روز وجود دارد، اهمیت یافتن یک پناهگاه امن دو چندان می شود. این سرپناه برای تریدرها، استیبل کوین ها به شمار می روند. حال درون میان آن ها، تتر محبوب ترین و پراستفاده ترین است.

نخست به بررسی مهم ترین مزایای استیبل کوین ها پرداخته و سپس به طور اختصاص درباره تتر صحبت می کنیم. داخل دیدن داشته باشید تمام فردی های تذکر شده در زیر، درباره Tether همچنین صدق می کنند.کاربرد از تتر بوسیله عنوان یک ارز عادی  

پرداخت نفقه خرید یک کالا یا قبض یک سرویس به واسطه رمزارزها، از آن چه فرض می کنید مایه تسلی تر است. کافی است آدرس کیف پول (ارز دیجیتال) قبض کننده پول را گرفته خواه QR کد مربوط به آن را با دوربین گوشی خود اسکن کنید. طی کسری از ثانیه، اسکناس بوسیله والت او ارسال خواهد شد.

نفاق پا بر جا در مقایسه با سیستم های پرداخت بانکی کنونی را داخل زمان اجرا تراکنش های بین المللی احساس خواهید کرد، وقتی که درعوض روزها انتظار، فقط یک چشم بر هم سرقت کردن منتظر تأیید تراکنش می مانید. با درنظرگرفتن محدودیت های پیش روی ایرانیان بخاطر انجام تراکنش های بانکی بین المللی، این موضوع، مخصوصا به خاطر حذف مشت واسطه ها و کارمزدهای صیقل شده بوسیله آن ها، عظمت بسیار بیشتری رک می یواش.

ولی باید خرج خریدها و همچنین حواله ها را با تتر صیقلی کنید، چرا که با وجود داشتن ویژگی های شبکه های پولی رمزارزی، از ثبات ارزش برخوردار است. تصور کنید تصمیم شما، انتقال نفقه معامله یک میوه یا دریافت یک درخت سرو با ارز دیجیتالی بسان بیت کوین است. در زمان ارسال، هر واحد (بوسیله عنوان مثال) ۳۰ هزاره دلار مقدار دارد، اما متباعد ازاله طی چند ثانیه، مقدار آن با ریزش مواجه شود. در این شرایط دریافت کننده به خاطر ستاندن پول کمتر، ناراضی خواهد شد.

با خرید تتر و فرستادن آن برای بی همتا مورد نظر، سکون ارزش دارایی ارسال شده سپس از فرود امدن بوسیله تیر را تضمین خواهید کرد. حال بی تا دریافت کننده براساس غرض خود، می تواند Tether را نقد کرده یا به ارزهای دیجیتال مورد نظرش تبدیل بطی ء.تریدینگ و کسب سود با Tether 

لرزش گیری روشی مرسوم در بازارهای مالی است. این موضوع درباره ارزهای دیجیتال همچنین صدق می کند. تصور کنید درون ارزش ۳۰ هزار دلار اقدام بوسیله ابتیاع یک رمزارز کرده اید. بعد از تیک ارزش و رسیدن به ۴۰ هزاره دلار، مسیر مخالف را در پیش پژمرده و مجددا کاهش پیدا می درنگ. در اینجا برای جلوگیری از معلول منفی و حفظ سودی که به دست آورده اید، معامله تتر نیکوترین راهکار است.

وقتی قیمت ها کاهش رک کرد، مجددا می توانید با شان Tether در اختیارتان ارز دیجیتال مورد دید را خریداری کنید. با اعاده چرخه، همینطور سود به مشت خواهید آورد. اگر استیبل کوین وجود نداشت، امکان نوسان گیری از بین می رفت.

شرایط مخالف را نیز در نظر بگیرید، وقتی که بعد از خرید شما، میدان به جانب زیر ۳۰ هزاره دلار حرکت می کند. تو این وضعیت نیز بوسیله دستگاه تبدیل سریع شان به تتر قادر به کاهش حداکثری میزان ضرر خواهید وجود. فراموش نکنید در مسیر دستیابی به ثروتی زیاد، نباید تنخواه کنونی تان را از دست بدهید، پس به یک بناء امن حاجت دارید.افزایش مقبولیت و استعمال رمزارزها بوسیله معاون USDT 

اکنون بسیاری از مردم به پندار نبود ثبات در میدان کریپتوکارنسی از آن بیزار هستند. اگر افراد بدانند در رمزارزها همچنین می توان ثبات را جست وجو کرد، بیشتر به استفاده از آن ها مثل به ارزهای عادی امید پیدا خواهند کرد. از ابتدای تجلی نخستین رمزارز، آرزوی علاقه مندان به آن، پسند جمعی و مقبولیت همگانی بوده است. خریداران در آرزوی یک سیستم مالی آزاد که درونش خود کاربران کنترل پولشان را در اختیار دارند، زندگی می کنند!

احتمالا دوست ندارید امروز یک نوشیدنی را به نرخ ۰.۰۲ بیت کوین خریداری کرده و یک روز دیگر مجبور باشید برای خرید همان ۲ بیت کوین صیقل کنید (به خاطر کاهش نرخ و ارزش). در سوی دیگر با استیبل کوین ها نظیر تتر روبه رو هستیم که رفتاری شبیه ارزهای عادی دارند؛ در هر زمان و مکان، یک USDT ارزشی برابر یک دلار آمریکا دارد.

تتر کنف خاطر را به ارمغان آورده و به مقبولیت بیشتر رمزارزها دستیار می کنند. افراد زیادی این روزها با وجود عدم علاقه و اعتقاد به سرمایه گذاری در بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال، از USDT بخاطر صیقلی یا ارجاع سریع پول مصرف می کنند.

با خریدوفروش تتر خانه امن خویشتن را تو بازار رمزارز بنا کنید  

Tether خواه همان USDT تو سال ۲۰۱۲ خلق شد و شروع مستر کوین صیت داشت. تا امروز، ازجمله دلایل موفقیت آن، ارائه به دست تمامی صرافی های کریپتوکارنسی بزرگ و کوچک دنیا بوده است. امکان پذیر است در یک صرافی رمزارزی، نام یک کوین یا توکن را درون فهرست پشتیبانی شده نمودار نکنید، ولی بوسیله ندرت چنین اتفاقی درباره تتر رخ می دهد.

داخل وب سایت مرجع coinmarketcap.com نزدیک به ۴ هزار رمزارز فهرست شده است. بااین حال هیچ کدام، حتی سلطان رمزارزها یعنی بیت کوین، قادر بوسیله رقابت با تتر از رویت ظرفیت تبادلات روزانه نیست. تو ابتدای مطلب، به مقایسه این استاندارد در یک روز مشخص پرداختیم.

برخلاف سایر رمزارزها که توسط برخی منتقدان بدون پشتوانه خطاب می شوند، تتر دارای پشتوانه مالی زورمند است، به طوری که بوسیله ازای هر یک USDT نمایش شده داخل شبکه بلاک چین، یک دلار تو یک حساب بانکی مشخص امانت می شود. شرکت Tether Limited بوسیله عنوان ترقی دهنده و حامی تتر، بوسیله عارض دوره ای مفروضات شمار های خویشتن (حساب های بانکی که درون آن ها به ازای هر USDT، یک دلار ذخیره می شود) را منتشر می کند تا تردید و پیچیدگی ها از بین بروند.انتقال مجانی و بدون اجرت Tether  

برترین استیبل کوین بازار، زمان حال پهلو بستر چهار شبکه کار می درنگ. اولیه مورد پروتکل Omni بود، هر چند تا امروز بخش قابل توجهی از مبلغ های USDT از آن به شبکه اتریوم منتقل شده اند. داخل اینجا تتر ERC۲۰ Tether نام داشته و بخش بنیانی کوین ها در همین جا قرار دارند.

در مارس سال ۲۰۱۹ (اسفند ۱۳۹۷) اطلاع دادن شد هنگام یک همکاری، تتر به بلاک چین ترون احاله نمایان خواهد کرد. تراکنش های رمزارز نام برده درون شبکه جدید سرعت به مراتب بیشتری داشته و مخصوصا کامزد آن ها صفر است! پس چنانچه در شبکه ترون اقدام به خریدوفروش تتر کنید، حاجت بوسیله پرداخت ۴ خواه ۵ دلار (تتر) دستمزد انتقال از بین خواهد رفت. در نهایت به نوع چهارم یعنی EOS Tether می رسیم که در مقایسه با بقیه، حصه کمتری از سکه های USDT درونش در گردش هستند.بیشتر بخوانید:خرید بلیط هواپیما مشهد تهران از رسپیناخرید و نگهداری بیت کوین و ارز های دیجیتال تو اکسکوینودوربین های امنیتی و نظارتی شیائومی درون فروشگاه لیمردر صدااستور گوناگون هدفون، اسپیکر و میکروفن را تست کنیددوره های تعبیر آلمانی در دایره تعبیر دهخدا

شاید دوست داشته باشید:

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]

شیائومی در یک دقیقه بیش از ۳۰ هزاره می میکس فولد فروخت

به گزارش جی اس ام آرنا، شیائومی ابتدایی سودا خاص می میکس فولد را شروع کرده است و برابر انتظار، […]

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]