نینتندو سوییچ پرفروش ترین و PS4 و PS5 دومین کنسول های پرفروش سال ۲۰۲۰

admin دسته‌بندی نشده

با ورود به سال جدید میلادی همواره آمارهای جالبی از عملکرد کنسول های بازی در سال گذشته ارائه می شود. همان طور که احتمالاً بارها تو خلال اخبار مال اندیشی کردید، چیزی که در کشش سال ۲۰۲۰ مرتب به آن رمز شد، قرار قبض کنسول نینتندو سوییچ تو صدر پناد پرفروش ترین کنسول های بازی بود. صرف نظر از مناطق خاصی که ممکن است نسبت سایر کشورها آمار متفاوتی داشته باشند، باید گفت که کنسول محبوب سوییچ، انبازی نینتندو را بوسیله جایگاهی رسانده که از عهد توفیق کنسول های Wii و DS دیده نشده بود. اکنون به دیدن می رسد که علاوه بر ژاپن و انگلستان، در ایالات متحده آمریکا همچنین شرایط مشابهی فرمانده بوده است؛ البته سونی هم به نوبه خویشتن عملکرد درخشانی را به عرضه گذاشته است.

براساس گزارش جدیدی که ازطریق گروه آنالیز و تحقیقات NPD Group منتشر شده، نینتندو سوییچ بوسیله نعوظ کلی به عنوان پرفروش ترین پلتفرم گیمینگ سال ۲۰۲۰ درون ایالات متحده کنیه پژمان است. این آمار شامل هردو بنیاد خرید دلاری و تعداد واحدهای خرید رفته می شود. البته آمار معامله دلاری این کنسول دومین رکورد بالایی است که تاکنون توسط پلتفرم های نینتندو به ثبت رسیده است. معیار خرید کنسول Wii در سال ۲۰۰۸ تنها موردی است که از این حیث سوییچ را پشت عادت می گذارد.

شرکت سونی غم درون هردوی این بنیان ها در جایگاه دوم قرار می گیرد. بوسیله طوری که پلی استیشن 4 از نظر تعداد واحدهای به سودا گویا جایگاه دوم را از آن خود کرده و کنسول متاخر پلی استیشن 5 نیز از نظر میزان معامله دلاری در این رده صبر گرفته است. با درنظرگرفتن اینکه سال ۲۰۲۰ آخر سراب هشتم کنسول های بازی محسوب می شود، عملکرد PS4 بیشتر بوسیله چشم خواهد آمد.

این داخل حالی است که مایکروسافت اعلام کرده کنسول های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیکوترین عرضه یک کنسول ایکس باکس را تو تاریخ عملکرد این شریک به ثبت رسانده اند. البته اطلاعاتی درباره ایستگاه کنسول های جدید ایکس باکس در این دو بنیان ارائه نشده است. درون فرجام باید به این تک نیز اشاره کرد که بیع دلاری طاس سخت افزارهای گیمینگ در سال گذشته به رقم ۵.۳ میلیارد دلار رسیده که ۳۵ درصد اعلی از موعد متشابه سال ۲۰۱۹ است. این میزان بالاترین رکوردی است که از سال ۲۰۱۱ به این سمت به ثبت گویا است.

همان نعوظ که تو بسیاری از گزارش های دیگر نیز بوسیله آن رمز می شود، نکات قابل ملاحظه و البته واضحی همچنین حیات دارد که بد نیست بوسیله آن توجه شود. به عنوان مثال، کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان درون پایان عمر طرز کار خود راحتی داشته و کنسول های طایفه جدید نیز با کمبود شدید سندیت مواجه هستند. بنابراین، ممکن است نمایش بیشتر کنسول های PS5 موجب بالا عدول کردن آمار فروش دلاری آن شده بود؛ البته باتوجه به اینکه هنوز هیچ داده ی رسمی درون این زمینه نمایش نشده نمی توان به طور شدید روی آن اظهارنظر کرد. مقاله های مرتبط: پیش دماغ ها از معامله بیشتر نینتندو سوییچ از PS5 و ایکس باکس سری ایکس در سال ۲۰۲۱ خبر می دهند

داخل کل، مشهود است که کنسول نینتندو سوییچ تو سالی که شاید بخاطر فراوان ها به سختی گذشت عملکرد متجاوز قوی و موفقیت آمیزی را دنبال طریق گذاشته است. از طرفی بسیاری از کارشناسان شناخته شده صنعتی ورزش اعتقاد دارند که روند توفیق آمیز نینتندو تو سال جدید میلادی نیز ادامه خواهد داشت. نظر شما درباره این آمار به چه شکل است؟

شاید دوست داشته باشید:

تصاویر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier

ماه گذشته حیات که  مارول استودیو  تریلر جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) را منتشر […]

نمره ویدئوهای دیپ فیک پر اب نمدار شد

با تکامل فناوری دیپ فیک، تشخیص واقعی یا تقلبی بودن ویدئو کار دشواری شده است. خوشبختانه گروه های متنوع شبکه […]

مهدی امیری مدیرعامل کافه بازار می شود

مهدی امیری فروردین ۱۳۹۹ بوسیله نشانی مدیر ترقی ی استارتاپ های جدید به دسته «هزاردستان» منضمات و از تابستان تن هیئت […]