سریال Walker رکورد افتتاحیه شبکه CW در پنج سال اخیر را شکست

admin دسته‌بندی نشده

نخستین تقدیر سریال Walker بینندگان زیادی داشت. بدون تردید یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت سریال داخل تصرف تعداد شایان توجهی از بینندگان ستاره اصلی آن یعنی جرد پادالکی است که به خیال ایفای نقش سم وینچستر داخل سریال Supernatural طرفدارانی پروپاقرص دارد. قسمت اول سریال Walker بیشتر از هر اپیزود دیگر هرکدام از سریال های شبکه CW از سال ۲۰۱۸ میلادی تا به امروز تماشا شده است.

داخل سال ۲۰۱۶ میلادی سرنوشت ابتدا سریال DC Legends of Tomorrow مظفر بوسیله جلب توجه ۲.۴۳ میلیون گواه شد. اما آن سریال در عین به اسطوره گویی با محوریت شخصیت های سریال های محبوب دیگر دی سی در شبکه CW می صیقل و طبیعی حیات که بتواند نظر بینندگان زیادی را جلب کند. بوسیله همین دلیل تا پیش از پخش نخستین قسمت فصل ابتدا سریال Walker، رکوردهای پربیننده ترین اپیزودهای آغازین یک منفصل یک سریال شبکه CW خلال پنج سال اخیر در چنگال مقدماتی تقدیر سریال DC Legends of Tomorrow و ابتدایی اپیزود جزئي از جمله چهارم سریال The Flash بودند. ولی سریال Walker توانست تعداد بینندگان اپیزود نخست گسستگی چهار فلش را هم متعاقب قاعده بگذارد.بوسیله لطف فصل سوم سریال Legacies و افتتاحیه سریال Walker، شبکه CW طی چند روز اخیر قاهر به ثبت آمار و ارقام شایان توجهی شده است

سریال Walker با ورزش جرد پادالکی تو نسب ریبوت سریال Walker, Texas Ranger با نقش آفرینی رخنه نوریس است و به شخصیت کوردل واکر می پردازد؛ یک پدر عزب و مبارزی که همسر خود را از دست داده است.

او کد اخلاقی خویشتن را دارد و باید با غم های درونی کنار بیاید؛ تا سعی کند بی آرامی یک بابا خوب باشد و غم بوسیله نشانی یک تکاور کم نیاورد. هرچند با گذر زمان می فهمد که شاید درست پیش بردن عمر در خانه تا اینکه سخت تر از تصرف پیروزی در پیچیده ترین نبردها و مأموریت ها باشد.

شبکه CW تو پنج شنبه ی گذشته توانست رکورد تعداد بینندگان خود در روز پنج شنبه هنگام سه سال اخیر را بشکند. زیرا علاوه پهلو تقدیر مطلع فصل اول سریال Walker، ابتدایی اپیزود فصل سوم سریال Legacies هم موفق به احضار توجه بینندگان زیادی شد. اولین قسمت سومین منفصل سریال Legacies با اشتهار We’re Not Worthy یکی از پربیننده ترین اپیزودهای تا به امروز بود.

شاید دوست داشته باشید:

تصاویر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier

ماه گذشته حیات که  مارول استودیو  تریلر جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) را منتشر […]

نمره ویدئوهای دیپ فیک پر اب نمدار شد

با تکامل فناوری دیپ فیک، تشخیص واقعی یا تقلبی بودن ویدئو کار دشواری شده است. خوشبختانه گروه های متنوع شبکه […]

مهدی امیری مدیرعامل کافه بازار می شود

مهدی امیری فروردین ۱۳۹۹ بوسیله نشانی مدیر ترقی ی استارتاپ های جدید به دسته «هزاردستان» منضمات و از تابستان تن هیئت […]