پیدایش استودیو جدید EA برای پیدایش Skate 4

admin دسته‌بندی نشده

همان طور که احتمالا وقوف دارید، درون روند رویداد EA Play 2020 حیات که الکترونیک آرتز با اعلام شناسایی ساخت جدیدترین نسخه از سری Skate طرفداران این کلکسیون را تشویش خورده کرد.

تو حالیکه تابه امروز تیم سازنده از ارایه اطلاعات و جزییات بازی Skate 4 و نمایش گیم پلی آن خودداری کرده است، اما بوسیله رویت می رسد سران EA برای بوسیله تکمیل رساندن سیلان پیدایش این پروژه تو تکاپو افتاده اند. چراکه در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش حساب رسمی توییتر بازی اخبار کرد که الکترونیک آرتز جهت ترقی این ورزش استودیوی جدیدی در شهر ونکوور کانادا بوسیله صیت Full Circle تأسیس کرده است.

باوجود اینکه این استودیوی تازه تأسیس درحال اتمام تیم بازی سازی خود است و افرادی با مهارت های مختلف را استخدام می کند، اما هنوز مشخص نشده که آیا تنها شعار تأسیس Full Circle توسعه ورزش Skate 4 است خواه همزمان پروژه های دیگری نیز تو دست ساخت دارد.

باتوجه بوسیله اینکه مدت زمان اضافی از تأسیس استودیوی Full Circle نمی گذرد و مدیران آن درحال جذب نیروهای مدنظر خود هستند، به نظر می رسد فعلا طرفداران سری اسکیت برای امتحان ورزش Skate 4 باید بیشتر منتظر بمانند.

سال ۲۰۰۷ وجود که برای اولین بار همدستی الکترونیک آرتز که سابقه افتابی و طولانی در زمینه تولید شبیه سازهای ورزشی دارد، دست به توسعه و اشاعه اثری براساس ورزش اسکیت زد. بازی Skate از همان ابتدا توانست طرفداران بی شمار این ورزش مهیج را جذب خود کرده و تیم تولید را مجبور به توسعه نسخه های اینده آن درنگ.

حال بخت شما است تا چنانچه از دلبستگی مندان به این رشته ورزشی و مجموعه Skate هستید، نظرات و پیش بینی های خویشتن از بازی Skate 4 را با ما نیز به تعهد پرداخت بگذارید.

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]