مایکروسافت پتنت جدیدی برای طراحی قاب پشتی قابل تعویض ثبت کرد

admin دسته‌بندی نشده

پتنت جدید مایکروسافت که بنابر شواهد به مشت آمده صبر است در نقشه کشی سرفیس استفاده شود، نشان می دهد با یکروز مندی از این طراحی نوین کاربران قادر خواهند شد مایه های سرفیس خویشتن را با نصب چهارچوب پشتی دلخواه روی آن شخصی سازی کنند. اخبار مربوط به پتنت قاب قابل تعویض مایکروسافت اولین مرحله توسط WindowsUnited منتشر شد. اگرچه که تقریبا بعید است چنین طراحی هوشمندانه ای به این زودی ها واقف میدان شود؛ اما دیدن این ابتکار که امکان تعویض قاب پشتی را برای کاربر مجهز می کند، بسیار دوست داشتنی است.

برضد سایر پتنت هایی که تاکنون دیده ایم، این پتنت هیچ اشاره ی به استاندارد خاصی از سرفیس ندارد و به طورکلی با عنوان «طراحی متاخر دستگاه های کامپیوتری» معرفی شده است. درهرصورت، اگر خرق عادت ای شود و این طراحی رنگ پرتو خورشید را ببیند، احتمالا بتوان از آن روی سرفیس لپ تاپ ۳ و سرفیس بوک ۳ و سایر استاندارد ها کاربرد کرد.

در توضیحات پتنت ثبت شده چنین آمده است که پنل قاب پشتی به استراحت بیرون کشیده می شود تا کاربر درصورت نیاز بوسیله اراده تعمیر یا دگرگونی ظاهر دستگاه، آن را عوض یواش. بنابراین، اگر چهارچوب پشتی دچار آسیب شود بدون دردسر می نبوغ آن را تعویض کرد.

به طور خلاصه پنل شایان تعویض محل قرارگیری نمایشگر روی کامپیوترهای قابل محموله بدین صورت است که یک پنل روی بخش شایان تعویض استراحت دارد و کاربر می تواند به آسانی آن را استثنا کند و یک پنل دیگر روی وسیله خود نصب کند تا روبرو کامپیوتر زیبنده محموله بنابر خواهش کاربر شخصی سازی شود.

نکته ی اساسی درباره ی این سبک نقشه کشی حصه ثابتی است که پنل متناسب تعویض را در قلب خود جای می دهد. پیش از این راه های دیگری بخاطر تغییر ظاهر لپ تاپ وجود داشت که شامل غلاف ها و برچسب ها و کاورهایی چوبی می شوند. اما، مشکل روش های شخصی سازی پیشین این حیات که بازگشت به حالت قبلی لپ تاپ امکان پذیر نبود و جداکردن فداکار از این کاورها هزینه ی زیادی دربر داشت. حتی تغییر در این کاورها گاها باعث آسیب چسبیدگی بوسیله لپ تاپ می شد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی پتنت جدید قاب پشتی قابل تعویض مایکروسافت چیست؟بیشتر بخوانید:پتنت اپل مکانیزم عینک واقعیت افزوده را بخاطر تمیز کردن خودکار گرد و غبار مدال می دهدآپدیت macOS شاق شارژ مک بوک پس از مصرف از داک USB-C را رفع می کندامتیاز تعمیرپذیری آیفون و مک بوک به فروشگاه اپل در فرانسه اضافه شدسرفیس لپ تاپ 4 با پردازنده Ryzen 5 در گیک بنچ رؤیت شدتأمین کننده ی واحدهای تلالو پس زمینه مینی LED مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی پدیدار شد

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]