مهم ترین بازی های مارس ۲۰۲۱ که نباید از دست بدهید

admin دسته‌بندی نشده

درونSGHAROOOON ماه مارس ۲۰۲۱، تماشاچی انتشار ورزش های مختلفی بخاطر کامپیوتر و کنسول ها خواهیم بود؛ از بازی هایی که فدایی از آن ها نسخه جدید آثار شدیدا محبوب و خاطره انگیزی هستند تا اشاعه برخی ورزش ها روی پلتفرم های جدید. به همین دلیل در این ویدیو، غرض گرفتیم تا ۸ ورزش از مهم ترین بازی های مارس ۲۰۲۱ را معرفی کردن کنیم. پس بدون ابتدا بیش تر، لطفا ویدیو مربوطه را تماشا کنید تا سپس اندوه کمی مشروح تر راجع به ورزش ها توضیح بدهیم:

تماشا در یوتیوب

Harvest Moon: One World

اگر شما هم از نسل گیمر هایی هستید که تجربه بازی کردن با ابتدایی کنسول پلی استیشن را دارند، بوسیله احتمال خیلی زیاد گرفتار تجربه اعتیادآور Harvest Moon: Back to Nature شده اید و ساعت ها داخل مزرعه تان مبتلا شکستن درختان، کاشت بذر های مختلف و کار های متنوع دیگر بودید! خب خبر خوب اینکه درون ماه مارس، نسخه جدیدی از سری هاروست مون با کنیه باریک بین Harvest Moon: One World برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر می شود. این بازی که از همین امروز یعنی ۱۲ اسفند در دسترس قرار گرفته، خصوصیات آشنای کلکسیون را با یک سری ویژگی های متاخر ترکیب کرده است. 

در Harvest Moon: One World، بازیکنان کماکان می توانند فرمان هایی مثل توسعه کشتزار شخصی خودشان را ارتکاب بدهند؛ با این حال جهان بازی به مراتب مبصر خیس شده و می توانید حتی به جزء های مختلفی از آن سفر کنید که هرکدام، محیط و ویژگی های منحصربه بی تا خودشان را دارند. علاوه کنار این، امکان تعامل با کاراکتر های دیگر ورزش غصه فراهم است و می توانید به این لباس یک ماجراجویی متفاوت و خاص داشته باشید. 

Stronghold: Warlords

هاروست مون عزب بازی خاطره انگیزی نیست که نسخه جدیدش درون ماه مارس منتشر می شود و طرفداران بازی های استراتژی، در تاریخ ۱۹ اسفند فرصت تجربه نسخه جدیدی از سری شدیدا محبوب Strongholds را خواهند داشت که مخصوصا نسخه مجادله های صلیبی آن، شدیدا محبوب و پرطرفدار حیات. Stronghold: Warlords که بخاطر کامپیوتر منتشر خواهد شد، جدیدترین مجاهدت استودیو فایرفلای برای برگرداندن مجموعه به ارتفاع است و برای این منظور، بازیکنان را به آسیای شرقی خواهد برد. 

تو Stronghold: Warlords، با تمدن هایی از مغول ها پژمان تا چروک و ژاپن همراه خواهیم شد و می توانیم عناصر آشنای مجموعه قرین پیدایش قلعه های مختلف و همینطور هدایت نیرو ها برای شکست دادن دشمنان را تجربه کنیم. بازی همینطور ویژگی های جدیدی هم دارد که از جمله آن ها، می استعداد به نیرو های خاص گروه ها و مواردی از این دست اشاره کرد. آیا Stronghold: Warlords می تواند سری استرانگهلد را به روز های خوبش برگرداند؟

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

در ماه مارس، تماشاچی آثار مختلفی هستیم که بخاطر پلتفرم های متاخر و مخصوصا کنسول های خاندان نهمی منتشر می شوند و خب یکی از رادیکال ترینِ این ورزش ها، Crash Bandicoot 4: It’s About Time است. این نسخه از کرش که سال پیش منتشر شد، موفقیت خوبی به دست آورد و حال درون کتاب ۲۲ اسفند، بخاطر پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | اس و نینتندو سوییچ منتشر می شود. 

Crash Bandicoot 4: It’s About Time مخصوصا روی پلتفرم های نسل نهمی، از مختصات خاص آن ها بهره خواهد برد و مثلا نسخه پلی استیشن 5 بازی، راحتی است از فردی های کنسول سونی چون صدای سه مربوط باینده نصیب ببرد. به هر حال نشر کرش ۴ بخاطر کنسول های جدید، فرصتی بخاطر کاربران آن ها خواهد بود تا این بازی ارزشمند را تجربه کنند.

Marvel’s Avengers

با اینکه Marvel’s Avengers آنقدر بازی درجه یکی نبود، ولی خب آثار ابرقهرمانی آنقدر محبوب هستند که بازهم افراد یدکی به سراغ تجربه آن ها بروند. بخاطر چنین افرادی، سرایت Marvel’s Avengers برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در تاریخ ۲۸ اسفند، شناسایی عطا به حساب می آید. بازی اونجرز استراحت است روی کنسول های طایفه نهمی، فردی های جدیدی ارائه دهد که از یکسره آن ها می نبوغ به رزولوشن والاتر و همینطور مدت زمان بارگذاری به مراتب کم تر اشاره کرد. همچنین سازندگان به مواردی زیرا که افکت های گرافیکی منحصربه فرد این کنسول ها حزن اشاره کرده اند. 

Overcooked! All You Can Eat

عاری شک سری Overcooked! را می توان یکی از مفرح ترین بازی های چند سال اخیر دانست؛ بازی هایی که در آن ها، باید مشغول آشپزی اما با چالش های عجیب و غریبی شوید و مخصوصا اگر بتوانید ورزش را کنار دوستان و قوم امتحان کنید، اوقات شدیدا شادی خواهید داشت. اگر به هر دلیلی تا به امروز سراغ این کلکسیون نرفته اید، پراکندن Overcooked! All You Can Eat تو تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۰ روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر و نینتندو سوییچ فرصت انعام بخاطر تجربه آن خواهد بود. 

Overcooked! All You Can Eat، شامل نسخه اول و دوم اورکوکد می شود و نسخه مبدا بازی، با موتور نسخه دوم کاملا ریمستر شده است. کامل محتویات هر دو ورزش در این کالکشن تو دسترس است و حتی سپرده به پلتفرمی که بازی را روی آن تجربه می کنید، امکان پشتیبانی از رزولوشن های بالا تا 4K هم فراهم شده است. با اینکه امسال بوسیله تفکر ویروس کرونا شاهد مهمانی های نوروز همیشگی نخواهیم بود، اما هنوز هم تجربه Overcooked! All You Can Eat با جمع خانوادگی خودتان هم می تواند بسیار لذت بخش باشد.

It Takes Two

جوزف فارس اسمی اسمی برای طرفداران بازی های ویدیویی است. سازنده آثاری چون A A Way Out که همیشه سخنرانی های عجیبی بی آرامی داشته، در It Takes Two، بازی جدید خودش، بازهم سراغ یک تجربه-Co Op رفته و آنقدر غصه از نتیجه کارش تامین است که اطلاع دادن کرده اگر بازی تاب تان را قاعده ببرد، هزار دلار به تان جایزه می!

دهد It Takes Two همانطور که اخبار کردیم، یک امتحان-Co Op است و البته با خرید فقط یک نسخه، می توانید آن را مجانی با یار تان تیمار به اشتراک بگذارید و دونفری به سراغ بازی. بروید هر بازیکن کنترل یکی از شخصیت ها را برعهده خواهد داشت و باید با همکاری یکدیگر، مراحل را ظهر عادت. بگذارید It Takes Two جهان رنگارنگ و جالبی دارد و نمایش های آن هم امیدوار کننده بوده. 

است Monster Hunter

Rise متاخر ترین نسخه از مجموعه مانستر هانتر کپکام هم قرار است با کنیه دقیق تر Monster Hunter Rise، در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر. شود Monster Hunter Rise، ششمین نسخه بزرگ مانستر هانتر به شمار می آید و فراغت است وافر از ویژگی هایی را که داخل نسخه Worlds معرفی شدند، گشادگی بدهد و امتحان به مراتب مبصر مرطوب و بهتری را ارائه. یواش Monster Hunter Rise که فراغت است در تاریخ نامشخصی روی کامپیوتر حزن منتشر شود، بازهم بازیکنان را به نبرد با هیولا های عظیم قد خواهد برد و در این متد می توانید کاراکتر دلخواه تان را بسازید و با تجهیزات مختلف، توانایی هایش را ارتقا. 

دهید جالب است بدانید که رسانه های مختلفی، شدیدا چونی متخصص و بصری بازی Monster Hunter Rise را روی نینتندو سوییچ درود کرده اند و به دید می رسد با یکی از زیباترین آثار این کنسول از حیث گرافیکی طرف خواهیم. 

بود Evil Genius: 2 World

Domination درون نهایت هشتمین و آخرین ورزش رادیکال ماه مارس، امتداد یک اثر نوستالژیک دیگر به اسم Evil Genius. است با گذشت ۱۷ سال از این بازی خاطره انگیز، Evil Genius: 2 World Domination تو تاریخ ۱۰ فروردین منتشر خواهد شد و فراغت است دوباره امکان پیدایش فرمانروایی شروری را بوسیله بازیکنان بدهد که ماموریت هایش را داخل سراسر دنیا انجام خواهد! انصاف داخل بازی می توانید اول از بین چهار شخصیت، هرکدام با خصوصیات منحصربه فرد، یکی را برگزینی کنید و پس ازآن به مرور زمان، تشکیلات خودتان را بسازید و گسترش. 

دهید Evil Genius: 2 World Domination یک تجربه استراتژی مدیریتی است و مثلا می توانید با تربیت مینیون های مختلف، آن ها را بخاطر اجرا خرابکاری های متنوعی به سراسر دنیا ارسال! کنید نسخه اول Evil Genius بازی موفقی در زمان خودش بود و باید دید دنباله این جای پا غصه می توانید موفقیت آن را تکرار کند یا. 

خیر نظرات خودتان را در تک ورزش های این ماه با زومجی بوسیله تعهد پرداخت.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]