پشتیبانی ریمستر دیابلو 2 از Saveهای باستانی

admin دسته‌بندی نشده

بدون شک وقتی مصاحبت به نسخه ی ریمستر اثری با ماندگاری و قیمت دیابلو 2 می رسد، طرفدارهای یدکی ناراحت می شوند که نکند نسخه ی ریمستر به نوعی به ارزش های اثر واقعی خیانت نرم یا تفاوت هایی بی فایده با آن داشته باشد. ولی بلیزارد بارها تاکید کرد که ریمستر دیابلو 2 بازی فقط کیفیت صوتی و تصویری ورزش را افزودن می دهد. به این معنی که مثلا نورپردازی ها در ورزش Diablo 2: Resurrected بوسیله مراتب بهتر از بازی Diablo 2 شده اند و سازندگان با بازسازی تمام تمامی کات سین ها، کیفیت آن ها را افزایش دادند. اما تیم ساخت نسخه ی ریمستر به هیچ عنوان دست به گیم پلی و طراحی مراحل بازی نزده اند.

اکنون می دانیم که ریمستر مورد مباحثه به قدری به اثر واقعی وفادار است که از Modها و حتی فایل های Save متعلق بوسیله نسخه ی پا بر جا بازی Diablo 2 هم پشتیبانی می کند. ورزش Diablo II در سال ۲۰۰۰ میلادی و فقط روی کامپیوترهای شخصی عرضه شد. در نتیجه قطعا افراد یدکی هستند که حالا به بهانه ی عرضه ی بازی Diablo 2: Resurrected شاید مایل به ممارست خاطرات گذشته باشند. حالا آن ها می توانند دیابلو 2 را با همان فایل های پس انداز و حتی مادهای مورد تعلق ی خویشتن و با کیفیت بالاتر تجربه کنند. البته فعلا فقط می دانیم که نسخه ی کامپیوترهای شخصی ورزش Diablo 2: Resurrected توانایی پشتیبانی از فایل های Save بازی Diablo 2 را دارد و روشن محو که آیا نسخه های کنسولی پی هم از چنین قابلیتی برخوردار می شوند؟

بازی Diablo 2: Resurrected پیش از پایان یافتن سال ۲۰۲۱ میلادی روی PC، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری اس ارائه می شود. طبیعتا دو پلتفرم مقصد دیگر بازی اندوه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس هستند که Diablo 2: Resurrected را با رزولوشن 4K و فریم ریت ۶۰ اجرا می کنند.

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]