کپی و پیست کردن آدرس ایمیل در Gmail اندروید میسر نم شد

admin دسته‌بندی نشده

قابلیت جدیدی درون حال انتشار برای نسخه ی اندرویدی اپلیکیشن جیمیل (Gmail) است که بوسیله کاربران امکان می دهد آدرس های ایمیل را سهل تر کپی و پیست کنند. براساسگزارش خبرگزاری اندروید سنترال به نقل از اندروید پلیس، گوگل گزینه های Copy و Remove را به اپلیکیشن اندرویدی جیمیل آورده است.

بدین ترتیب، از این پس هرگاه انگشت خود را روی آدرس ایمیل در باکس های To و Cc و Bcc نگه دارید، دریچه ی جدیدی روی ورقه ظاهر می شود که این دو گزینه را در خود دارد. بدیهی است گزینه ی Copy آدرس ایمیل را در کلیپ بورد کپی می کند تا بتوانید آن را در جایی دیگر پیست کنید.

دیگر گزینه ی Remove نیز امکان حذف آدرس ایمیل را از باکس های To و Cc و Bcc فراهم می سازد.  تا پیش از انتشار استعداد های جدید، کاربران مجبور بودند آدرس ایمیل را انتخاب کنند و انگشت شان را روی آن نگه دارند و سپس روی Copy ضربه بزنند. 

مقاله ی مرتبط:امکان ویرایش یمین فایل های آفیس داخل ضمیمه جیمیل فراهم شد

البته داخل نظر داشته باشید گزینه ی Remove آدرس ایمیل را غم زمان از تمامی باکس ها حذف نمی کند. برای مثال، چنانچه آدرس ایمیل را تو باکس های To و Cc قرار داده باشید و آدرس قرارگرفته شده در To را حذف کنید، آدرسِ دیگر حذف نمی شود.

به رویت می رسد استعداد کاربردی جدیدی جیمیل اندروید هنوز بوسیله قیافه عریض دردسترس قرار ندارد. ظاهرا این تغییر متاخر را سرورهای گوگل اعمال می کند و درون حال حاضر، صرفا بعضی از کاربران آن را قبض کرده اند. آخرین به روزرسانی عمده ی جیمیل اواخر سال گذشته ی میلادی منتشر شد که بوسیله کاربران امکان می داد ازطریق Docs و Sheets و Slides، فایل های ضمیمه ی آفیس را ویرایش کنند. بیشتر بخوانید:نسخه جدید اینستاگرام لایت منتشر شدفتوشاپ بوسیله صورت بومی بخاطر کامپیوترهای مک M1 منتشر شدپیش ارائه نسخه 0.5 پروژه Reunion ویندوز ۱۰ منتشر شدبرنامه ناامید کننده ال جی بخاطر انتشار آپدیت اندروید 11 داخل اروپاموتور نبض وجوی هواوی در خارج از چین ۱۸ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

شاید دوست داشته باشید:

کمیسیون: نماوا، فیلیمو و روبیکا در محاسبه هزینه ترافیک بین الملل بخاطر محتوای داخلی تخلف کرده اند

مجلس اصل ۹۰ مجلس پس از شکایت یکی از نمایندگان، جلسه ای را با حضور رئیس ساترا و مهتر سازمان تنظیم […]

وزارت ارتباطات ۲۴ ساعت به اپراتورها برای رفع اختلال کلاب هاوس زود عدالت

از ۱۹ فروردین، دسترسی به شبکه اجتماعی کلاب هاوس روی شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران با اختلال مواجه شد. اپراتورهای مذکور داخل […]

آزمایش Find My اپل روی محصولات متفرقه به زودی آغاز می شود

اپل در  کنفرانس WWDC 2020 اعلام کرد می خواهد سرویس Find My را برای وسیله های متفرقه همچنین تو دسترس استراحت […]