معرفی بازی موبایل Grand Street Racing Tour؛ آماتور اما سریع و خشمگین

admin دسته‌بندی نشده

بازی موبایل Grand Street Racing Tour باریک HeroCraft Ltd اختلاف مشهودی نسبت به ریسینگ های این پلتفرم دارد و بیشتر شبیه آثار متوسط کنسولی و کامپیوتری است. در این بازی اندروید باید خیابان بخانه برگشتن را به آتش بکشید و تو طولانی رقابت ها پیروز شوید. موفقیت در هم چشمی ها بوسیله معنای قطعات و سیستم ارتقای متاخر است و می توانید خودتان را به محفل نیکوترین ها نزدیک کنید. با ما همراه شوید تا یکی از متفاوت ترین آثار مسابقه ای را برای تان معرفی کنیم.

بازی Grand Street Racing Tour را می استعداد یک شبیه ساز دقیق از رقابت سواری رانی تو سطح شهر دانست که تضاد مشهودی نسبت به آثار عادی این پلتفرم دارد. جزئیات تو بطن بازی دمیده شده است و می توانید انتظار رقابت های سریع العمل و خشمگین را از آن داشته باشید. سامان خود را با المان های متنوع ارتقا دهید و با سبک سازی شانس بالایی بخاطر پیروزی تو رقابت ها داشته باشید. تعقیب و حزم همواره یکی از محبوب ترین حالات ورزش های محک ای است و سازندگان غصه توجه ویژه ای به آن داشته اند. بازیکنان می توانند درون چالش های زمانی و قدرتی شرکت کنند و امتیاز بیشتری برای حصه سفارشی سازی تصرف کنند. این بخش ها احتیاج بوسیله احاطه فوقانی دارد و پیشنهاد می شود که پس از گذر از مراحل معمولی پا به دنیای رقابت های جدید بگذارید. طیف فراخ ای از سامان ها با برندهای محبوب داخل بازی حیات دارد و مدل سازی ها غم دقیقا با امضای بازی GSRT همراه شده اند. شرایط آب و فلکی داخل عملکرد گیم پلی ورزش تاثیرگذار است و برف و باران و حتی گرد و غبار می تواند کار شما ابدار مرطوب کند. با یکی از بهینه بازی های اندروید روبه رو هستیم و تباین عمده ترین فاکتوری است که افراد بیشتری را نسبت به تجربه آن ترغیب می کند. صحنه های سینماتیک این ورزش مسابقه ای عالی است و در گرافیک ساده ورزش جلوه منت علنی می کند. داخل گیم پلی بازی گاهی کومبوهای اختصاص پدیدار می شود و می توانید با تمرکز و سریع آن ها را ارتکاب دهید و رقیب خود را از دور خارج کنید. موسیقی چندان خوب زدودن اما وحدت مناسبی با گرافیک سهل بازی دارد و بازیکنان می توانند انگیزه خودشان را علت تصرف پیروزی های بیشتر حفظ کنند.

نکته بنیانی بازی Grand Street Racing Tour در کارت هایی است که بوسیله این اثر اضافه شده است. شاید تمایل این را نداشتید ولی کارت های قدرت می توانند به عنوان بوستر عمل کنند و حتی سامان های جدیدی بوسیله شما پیشنهاد کنند. این کارت ها را با پیروزی کسب می کنید و حتی باکس های ویژه برای تان چندین کارت مجموعه ای به همراه خواهند داشت. با پیروزی در رقابت ها می توانید قطعات متاخر خریداری کنید و ماشین خود را ارتقا دهید. رقیبان شما از سطح آماتور اول می شوند و رفته رفته حرفه ای ترین رقیبان تان از متد می رسند. در ادامه حتی قاعده های گیم پلی بازی تیمار معاوضه می شود و می توانید دریفت بکشید و از نیترو استفاده کنید. خیابان های ده جایی بخاطر رحم نیست و عزب باید با حالت Tune دریفت های ناب بکشید و هر رقیبی را پشت ضابطه خود افسون شده کنید. یک اشتباه کافی است تا سرنگون شوید و در این حالت شاید دیگر زمانی برای جبران باقی نمانده باشد.طیف گسترده ای از ماشین ها با برند های مختلف در مکانیکی شما یافت می شود و با هر پیروزی می توانید قطعات جدیدی برای اتومبیل خود بخرید

در پاره گرافیکی Grand Street Racing Tour بازیکنان گزینه های متعددی دارند و استایل های نابی برای گیرایی درود شده است. تر همگی چیز را برمی دارد و این قانون هر رقابت خیابانی است. اگر سری فیلم های نوک تیز و خشمگین را دیده باشید باید به قوانین آشنا باشید و از هیچ قدرت و نیرویی برای پیروزی مضایقه نکنید. سازندگان هم سعی کرده اند که هرچه بیشتر به این واقعیت نزدیک شوند و به جنبه متشابه سازی بسیار بیشتر از آرکید و سرگرم کنندگی توجه کرده اند. مکانیک شما کم کمتر تنوع بیشتری از قطعات را روبه روی تان قرار می دهد و مدال می دهد که عملکرد بهتری در پیروزی ها داشته اید.

GSRT مثل ساز دقیقی از رقابت داخل شهری با خیابان های بزرگ محسوب می شود که هرچه بیشتر سعی درون نزدیک شدن به سری فیلم های کندرو و خشمگین را دارد

برای خویشتن در شهر ناموس کسب کنید و پیروزی های مداوم می تواند حرمت بیشتری را برای تان بخرد. این عرض در جوایزتان تاثیرگذار است و هر مسابقه سنگین ترین چالش رقابتی برای شما محسوب می شود. این چالش ها به اسلوب ای است که عزب مهارت می تواند برنده بازی مسابقات را تعیین کند و خبری از صیقلی های در برنامه ای تاثیرگذار داخل گیم پلی بازی نیست. نقاط مختلف بخانه برگشتن را کشف کنید و به جانب آسمان خراش هایی بروید که امضای ایالت هستند و ویراژ دادن سامان ها در کنار آن ها می تواند حماسی و تپش انگیز باشد. کنترل ماشین خود را می توانید خودتان برگزینی کنید که شامل دوحالت تحرک اعطا کردن گوشی یا گرفتن طرفین ورقه ارائه بازی است.

بازی ریسینگ Grand Street Racing Tour در دو بسرنوشت شوم دچار کردن رادیکال گیم پلی و سفارشی سازی عملکرد بسیار خوبی دارد و تفاوت نکته مثبتی است که می تواند کاربران بسیاری را مجذوب کند. تو خیابان های شهر پرسه بزنید و از دولت و دولت برای پیروزی کمک بگیرید. تسلط مگر مهمی از بازی است و کارت های احاطه می تواند روح جدیدی را به این ورزش ریسینگ بدمد. این بازی را می توانید از پلی استور برای سیستم عامل اندروید شهود کنید. گیم پلی کوتاهی از ورزش را هم می توانید داخل ادامه مشاهده و ستاندن کنید.

دانلود از آپاراتدانلود ورزش Grand Street Racing Tourپلی استور

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]