نسخه جدید بازی پوکمون گو در سیاق است

admin دسته‌بندی نشده

ASGHخیلیOOOON مهلت پوکمون گو تغییر بوسیله یک پدیده ی مدنی شد و کودکان و بزرگ سالان را داخل پارک ها، خیابان ها و سایر اماکن اشتراکی به بهانه ی بازی دور بی قراری جمع می کرد. کاراکترها و به روزرسانی های جدید این بازی مانع از فروکش کردن شور و حرارت و هیجان کاربران آن می شدند. بسیار از ۶۵ میلیون نفر ماهانه از این اپلیکیشن استفاده می کردند؛ گرچه این مقدار در دوره های بعد بخشی کاهش یافت. در آمریکا این بازی از پرسود ترین اپلیکیشن ٰها به شمار می رود و حتی در ماه ژوئیه یک هفته در صدر تمام جداول فروش قرار داشت.

تخمین زده می شود که پوکمون گو در حدود ۱.۵ تا ۲ میلیارد دلار از منابع بنیادی ی درآمد کمپانی های دست اندرکار این بازی یعنی نیانتیک، پوکمون و نینتندو، محسوب می شود. نینتندو درآمد خویشتن از سایر سهامش را ۶.۲۳ میلیارد ین (معادل ۲۱۵ میلیون دلار) گزارش کرده است که مجموعا معادل درآمد تنها بخشی از سهامش در پوکمون به حساب می آید.

سانکازو ایشی هارا، مدیرعامل شریک شدن پوکمون واحد توکیو، می گوید: «این عزب آغازی برای برنامه های آینده ما است.» او تو نشستی که با خبرگزاری بلومبرگ داشت، تو رابطه با ایستگاه گوشی های هوشمند درون آینده و نسخه ی بعدی پوکمون گو برای کنسول بازی سوییچ همکاری نینتندو به صحبت صیقلی.پوکمون گو

جدید ترین بازی های پوکمون همزمان با تاسیس کارت های بازی، کارتون ها، کمیک ها و اسباب بازی های تازه، کاراکتر های هیولایی با ویژگی های جدیدی شناساندن شده است. این بازی به خوبی علامت می دهد چگونه گوشی های هوشمند برفرهنگ عامه ی مردم تأثیر می گذارند و در کاربران فرع مندی خلق می کنند. ایشی هارا برنامه های بیشتری بخاطر پوکمون گو دارد؛ مشابه امکان خرید و فروش هیولاهای پوکمون و نبرد تن به کالبد بین آن ها. گرچه بسیاری این امکانات تازه را پیش بینی کرده بودند؛ ولی این اولین باری وجود که این کمپانی بوسیله نعوظ رسمی از آن ها صحبت به میان آورد. ایشی هارا پارسا است کاربران برای کشف این امکانات تازه، مجدد به دنیای بازی بازخواهند عزاداری.ما عزب ۱۰ درصد از دستور کار هایمان را عملی کرده ایم . تجربه ی تجارت و خرید و ابتیاع پوکمون ها و پیکار هیکل به تن بین آن ها، از دستور کار های پیش رو خواهند بود.

سپرده به جا جغرافیایی کاربر، کاراکتر پوکمون ها تغییر خواهد کرد. بخاطر مثال نهان کردن پوکمون هایی خنک زده در مناطق سردسیر؛ کسانی که در مناطق حاره ای زندگی می کنند قادر به کشف کردن این هیولاها نخواهند بود. ما به سبک زندگی پوکمون ها، طراحی باریک بین ورزش مطابق با محل عمر و احساس همزادپنداری و خلط کاربر با پوکمون های کشف شده اش توجه خواهیم کرد.

اگر شما همین حالا بوسیله ساحل بروید می توانید پوکمون های آبی جلوه گر کنید. ولی چنانچه برای مثال بوسیله پوکمون های الکتریکی مثل پیکچو احتیاج داشته باشید، آیا رفتن به نیروگاه ها و مراکز انتقال نیرو بخاطر کشف کردن آن ها ایده ی خوبی است؟ آیا این فقره حمایت خواهد بود؟ ما این قضیه را کاملا واقع بینانه بررسی خواهیم کرد.

از طرف دیگر، این ورزش مشکلات دیگری همچنین برای اجتماع به همراه داشته است. وقتی شماره ی یدکی برای بازی دور غم جمع شوند، ظن آشوب خیابانی زیاد خواهد شد. نیز شاق خیره ماندن به گوشی هوشمند در هنگام متد رفتن، عزب مختص بوسیله پوکمون گو تراشیدن و شاق فراگیری محسوب می شود؛ اما در هر رخساره لازم است درباره خطرات جانبی همچنین به دنبال چاره اندیشی حیات.

بازی جدید پوکمون برای کنسول سوییچ

تو ماه ژوئن، ایشی هارا از نمایش ی نسخه ی متاخر ورزش برای کنسول های سوییچ شریک نینتندو وقوف داد. کلیپ تبلیغاتی ۱۶ ثانیه ای بازی، مقدار سهام کمپانی را تا ۳ درصد داخل بورس آمریکا تکثیر داد؛ بوسیله طوری که سرمایه گذاران درباره ی میزان افزودن خرید کنسول های سوییچ تعهد بندی کردند. ایشی هارا جزئیات بیشتری فاش کرد و از رونمایی بازی تا سال ۲۰۱۸ معارفه رحم.ما این رونمایی را شانس جدیدی بخاطر خاصیت بیشتر و عمیق تر پوکمون گو قلمداد می کنیم. بنابراین این کنسول ها پلتفرم مهمی بخاطر شناساندن بازی ما خواهند بود.

داخل حال حاضر ما از ورقه های ۸ تا ۱۰ اینچی استفاده می کنیم ولی با تلویزیون های وضوح بلندی می توان دنیای جدیدی از گرافیک و صداگذاری این ورزش را تجربه کرد.

تا امروز، پوکمون گو به نشانی یک بازی فردی طراحی شده بود، ولی امروز شما می توانید به رخساره گروهی همچنین به این بازی بپردازید. آویشن بندی ها به روش ای است که درون جوهر سادگی، بیم لازم را نیز داشته باشند.

نمی توانم با اطمینان بگویم که آیا وسایل جانبی جدیدی نمایش خواهیم رحم یا نه؛ ولی بوسیله ایفا این حکم نیز تفکر خواهیم کرد.

برضد گوشی های هوشمند، کنسول جدید سوییچ احتیاج به دسترسی دائم بوسیله اینترنت برای بازی ندارد و از این علت مانند وسیله های DS و 3DS شرکت نینتندو عمل می کند.واقعیت افزوده و آینده ورزش پوکمون

افزون بر این، ایشی هارا درباره ی واقعیت افزوده (AR) AR بوسیله مصاحبت . پرداخت واقعیت افزوده نوعی فناوری است که می تواند عریضی ها و کاراکتر های مجازی را به دنیای واقعی منتقل! کند او: «گفت کمپانی پوکمون متصل واقعیت افزوده را قرین رؤیایی آمیخته با واقعیت درون دید داشته.» است درون امتداد توضیحات ایشی هارا داخل این باره می:خوانیم با واقعیت تکمیل شده ای که غم اکنون در دسترس ما است؛ چنانچه شما پیکاچو را بی پرده کنید و بگویید او آن جا است، هیچ کس حقیقتا حضور غیر مجازی آن کاراکتر را باور. ندارد اما با تکنولوژی متاخر واقعیت افزوده شما پس ازآن از معلوم کردن پیکاچو می توانید تصویری سایه مانند از او ببینید که ممکن است بوسیله شما نزدیک شود، با شما حرف بزند و داخل دنیای اطراف شما آستان داشته. باشد ما بوسیله زودی می توانیم شاهد تولد این واقعیت. باشیم می توانیم حتی هیولایی بسازیم که علاوه بر قابلیت مشاهده، قابلیت لمس شدن نیز داشته.

باشد دستیارهای مجازی جدیدی قرین دستیارهای صوتی کمپانی های گوگل ، آمازون و اپل افزوده خواهند. شد این فناوری گفتگومحور می تواند افق جدیدی برای دنیای سرگرمی محسوب.

شود وسیله سوییچ تنها یکی از پلتفرم های ترفیع این بازی به شمار می. آید ما یقین داریم که می توانیم بستر های دیگری فراهم کنیم تا بتوانیم ورزش کردن به عارض رمزی را هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک.کنیم بیشتر:بخوانید نینتندو در حال توسعه هدست واقعیت مجازی نینتندو سوئیچ استجیلبریک و ماد کردن دستگاه ها هنوز استفاده دارد؟نسخه جاهل رسمی اندروید برای نینتندو سوئیچ منتشر شددمو هولولنز جدید مایکروسافت با قابلیت برگردان منتشر شدنینتندو سوئیچ لایت؛ کنسول ورزش دستی ریختگی پر حرارت و مفت نم از نسخه

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]