درآمد سامسونگ و گوگل از بازی موبایل، به اندازه اپل رسید

admin دسته‌بندی نشده

به دلیل قابلیت هایی که گوشی هوشمند آیفون نسبت به سایر گوشی های هوشمند رقیب دارد، مدت ها است اپل از رویت ارج بالای کسب درآمد در حوزه ی باز ی های موبایل، به عنوان کمپانی غالب شناخته می شود؛ اما آمار و ارقام و پلتفرم دلتا دی ان آ نشان می دهد که مرز رقبا در این اساس بوسیله مدل قابل توجهی به اپل نزدیک شده است.

به دلیل تجربه ی کاربری متجاوز احسان که آيفون درون یک دهه ی اخیر ارائه کرده است، این گوشی هوشمند برای افرادی که ترانه ایفا بازی موبایل دارند، همیشه بهترین گزینه ی ممکن بوده و کاربران سیستم عامل آی اواس نسبت به کاربران سیستم عامل اندروید، در کچل زمان بیشتری بخاطر عمل بازی صرف کرده اند. حال دلتا دی ان آ به این موضوع معلول برده است که گوشی های هوشمندی قرین سری گلکسی اس سامسونگ یا گوگل پیکسل تنها از نظر کسب درآمد در بازی های موبایل به آيفون بسیار نزدیک شده و حتی از رویت آمار درآمدزایی به ازای کاربران فعال روزمره (ARPDAU) از آیفون پیشی اندوهناک اند. باید رمز کنیم که ARPDAU یک قطع گیری کلیدی است که میزان درآمدزایی پیاده شدن اساس عملکرد روزانه ی وفادارترین کاربران را علامت می دهد.

تجسس ی انجام شده توسط دلتا دی ان آ، درصد بازیکنانی که به انجام ورزش های رایگان درون گوشی های هوشمند آیفون، گلکسی اس سامسونگ و گوگل پیکسل پرداخته اند هم نشان می دهد. لازم به تذکر است که جدیدترین گوشی هوشمند کمپانی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ پلاس، در این تجسس زیادترین نرخ درآمدزایی به ازای کاربران کوشا روزانه را به دست آورده است.

مطالعات اولیه مدال می دهند که گوشی های هوشمند جدیدتر ابد نسبت به نمونه های قبلی درآمدزایی بیشتری دارند. علاوه کنار این گوشی هایی که از نمایشگرهای مبصر بهره می برند، در کسب درآمد نسبت به گوشی هایی با صفحه عرضه کوچک تر، عملکرد بهتری دارند. اما از دیدن میزان گوشی، سری گلکسی اس سامسونگ همیشه از عموم بهینه گزینه های موجود است.

مارک رابینسون، مدیرعامل دلتا دی ان آ، می گوید: «این حقیقت که بازی های سیستم عامل آی اواس نسبت به بازی های ارائه شده برای سیستم عامل اندروید درآمدزایی بیشتری دارند برای همگی پدیدار است، ولی آنچه دراین بین جالب به نظر می رسد، این است که ابعاد نمایشگر و عملکرد یک دستگاه، می توانند عوامل بیش مهمی درون درآمدزایی بیشتر باشند… شاید ساختن یک گوشی هوشمند که بتواند آیفون را در پاره بازی به چالش بکشد حدود ۱۰ سال به طول بیانجامد. مطالعاتی که ما ارتکاب داده ایم نشان می دهند که گیمرهای موبایل، تجربه ی کاربری اجرای بازی روی گوشی های هوشمندی مثل جدیدترین سری گلکسی اس سامسونگ و گوگل پیکسل را چندان دورتر از تجربه ی کاربری آیفون نمی دانند.»

باید رمز کنیم که این وارسی تو ماه ژوئن ۲۰۱۷ و روی ۱.۴ میلیون نفر گیمر تو بکلی آمریکای شمالی ایفا شده است.

رابینسون در بخش دیگری از توضیحات خود افزود: «با افزایش قدرت و عملکرد گوشی های هوشمند، می توانیم امید داشته باشیم که تصرف درآمد از بازی های موبایل، همگام با این تغییرات افزودن یابد.»

دید شما در این مورد چیست؟بیشتر بخوانید:گوگل امکان برقراری تماس تصویری به طور مستقیم از جیمیل را برای کاربران گوگل میت حاضر کرداپل احتمالا قدرت پردازشی تراشه A13 را درون آیفون SE 2020 کاهش داده استقابلیت حذف ندا از ویدئو احتمالا بوسیله زودی به Google Photos افزودن می شودتولید انبوه مقیاس های سری آیفون 12 با تاخیر مواجه می شودقابلیت عبرت ضیق خون به گلکسی واچ سامسونگ افزوده می شود

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]