ورزش Angry Birds Blast: دنیای کندی کراش با طعم پرندگان خشمگین

admin دسته‌بندی نشده

 

آن طور که به نظر می رسد، نبرد و درگیری پرندگان خشمگین و خوک ها پایان ندارد و هر چند لحظه یک بار، شکل تازه ای از این پیکار گروهی شکل می گیرد و در قبال آن نیز بازی جدیدی ساخته و منتشر می شود. با وجود آنکه بسیاری از کاربران به نسخه ی اصلی Angry Birds انتقادهایی همچون تکراری شدن ریختگی بازی دارند، ولی نسخه های صوری این نشانی توانسته است کاربران را راضی یواش و با تنوع های جدیدی که در سبک ها به وجود می آورد (نسبت به دنیای Angry Birds) چیره به حی نگه داشتن معروفیت این ورزش تا به امروز شده است. این وهله درون ورزش Angry Birds Blast شما این پرندگان خشمگین و خوک های دوست داشتنی را در قالب ورزش های Match۳ مشاهده خواهید کرد. کندی کراش بزرگ ترین و شناخته شده ترین بازی در این استیل است؛ بنابراین حیرت آور نخواهد وجود اگر با دیدن اسکرین شات بازی مقدماتی چیزی که به ذهنتان می رسد، ورزش کندی کراش باشد. پرندگان خشمگین نیز با وحی قبض از همین سبک، عنوان جدیدی بوسیله وجود آورده اند که با بود جدید نبودن ریختگی و موضوع بازی، می تواند ساعات لذت بخشی برای شما مجهز یواش.

موضوع ورزش به این عارض است که پرندگان خشمگین درون قالب های مختلفی اسارت شده اند و شما باید با پهلو تیمار صبر دادن حداقل ۳ قالب یکسان درون پیاده شدن یکدیگر بوسیله قیافه افقی خواه عمودی، آن ها را از این حبس آزاد کنید. همانند دیگر بازی های این سبک، داخل Angry Birds Blast ابزارهای قدرتی و جادویی مختلفی وجود دارند که توسط آن ها می توانید امتیازهای بیشتری شهود و پرندگان بیشتری آزاد کنید. گرافیک بازی با وجود آنکه فضای کمتری برای مانور دارد؛ ولی همچنان جزو بهترین ورزش های روز به حساب می آید و همچنان شاهد گرافیک جذاب و محیط چشم نواز سری بازی های پرندگان خشمگین هستیم. صداگذاری بازی نیز بوسیله صورت کاملا مناسب عمل شده است و همان صداها و آواهای معروفی که پیش از این از پرندگان خشمگین شنیده ایم، درون این بازی نیز بود دارند. این ورزش شامل ۲۵۰ وهله است که می تواند تا روزها و حتی هفته ها شما را سرگرم درنگ. برای دانلود ورزش اندروید  و آیفون Angry Birds Blast که به نظام با حجم ۶۴ و ۱۰۶ مگابایت منتشر شده است، می توانید از  لینک های ذیل استفاده کنید.

دانلود بازیپلی استور اپ استوربرای دانلود بازی های جدید اندروید، آیفون یا ویندوزموبایل به مدخل بازی زومیت مراجعه کنیدبیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]