الن پیج تو فیلم فکاهی مربوط بوسیله بازی های ویدیویی نقش آفرینی خواهد کرد

admin دسته‌بندی نشده

استودیو BuzzFeed می خواهد نخستین محصول عریض ی خود با محوریت حضور در دنیای ورزش های ویدیویی بسازد. به همین دلیل ساخت فیلم 1َUP را در دستور کار قرار داده است. جولیا یورکز مستمری ی نویسندگی فیلم نامه ی 1َUP را برعهده داشت و داستان آن را شبیه بوسیله سرنوشت اول سری فیلم Pitch Perfect اما با محوریت بازی های ویدیویی و مسابقات eSports می داند. همچنین گفته می شود که 1UP چندی از دقایق خود را همچنین به نشان دادن فداکار از نابرابری ها درون جهان مسابقات eSports و در کل صنعتی/هنر بازی های ویدیویی ویژه می دهد.

کایل نیومن، کارگردان فیلم Fanboys بوسیله کارگردانی فیلم فکاهی 1UP می پردازد و پاریس برلک ۲۱ساله و الن پیج ۳۳ساله بی قراری بازیگران پا بر جا هستند. این دو ظاهرا نقش شخصیت هایی را بازی می کنند که خود را از بدترین شرایط بوسیله اوضاع خوب نزدیک خواهند کرد و به کمک ویدیوگیم، رهایی می یابند. غبطه می رود که غیر از الن پیج، سه گانه فرد اشتهار محبوس ی دیگر (نویسنده، کارگردان و ستاره ی دوم فیلم) همگی با فیلم 1UP بزرگ ترین پروژه ی خویشتن تا به امروز را تجربه کنند.

شعر فیلم 1UP از زمانی آغاز می شود که یک گیمر بکر بوسیله کنیه ویویان لی از تیم eSports دانشگاه جدا می شود. زیرا دیگر نمی خواهد رفتارهای بد همتایان مرد خویشتن را بپذیرد و تو چنین وضعیت سختی بوسیله فعالیت امتداد بدهد. اما مربوط به داخل آستانه ی از دست دادن بورسیه استراحت دارد، مجبور بوسیله تشکیل یک تیم بااستعداد و صرفا تشکیل شده از زوجه های گیمر می شود تا بوسیله هم چشمی با پسرها داخل مسابقات eSports بپردازد. ولی او در این مسیر تنها ازاله و ناگهان از کمیک غیرمنتظره ی مربی کاربلدی روزی مند می شود که خویشتن او شوربختانه قبلا بوسیله نشانی یک عیال مجبور به خروج از مرکز توجهات تو مسابقات eSports بوده است. آن دو باید گروهی هیجان انگیز اما نه چندان باتجربه یا کاربلد از گیمرهای زوجه را انقدر خوب آماده ی رقابت کنند که شانسی در طبق تیم روبه رو داشته باشند.

همان نحو که خودتان بی قراری احتمالا ظن زده اید، در این داستان پاریس برلک نقش دانشجوی گیمر واقعی و الن پیج نقش مربی خوش سابقه و برگشته به میادین را به ورزش می کنند. ریچارد الن رید از باهم اتحاد کردن BuzzFeed Studios، مایکل فیلیپ و جیسون مورینگ تهیه کنندگان فیلم 1UP هستند. استودیوهای BuzzFeed از همان ابتدا گفته بودند که منظور پیدایش آثاری کاملا مرتبط با شرایط امروز را دارند که مخاطب عام و جوان امروز را سرگرم خواهند کرد. فیلم برداری فیلم 1UP از چند روز دیگر در دهات تورنتو آغاز می شود.

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]