سی دی پراجکت رد: Cyberpunk 2077 روی کنسول دوده هشتم به نوع دوستی انجام می شود

admin دسته‌بندی نشده

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا می دانید که به دید می رسد این بار خبری از تأخیر در زمان عرضه بازی مورد خواهش Cyberpunk 2077 نخواهد حیات و جدیدترین باریک استودیوی سی دی پراجکت رد در تاریخ ۲۰ آذر بوسیله رخساره رسمی نمایش خواهد شد و همچنین این بازی علاوه بر کنسول های سراب نهم، قرار است برای اثر سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز روانه بازار شود. به دید می آید که تیم سازنده ی این ورزش از عملکرد سایبرپانک ۲۰۷۷ روی کنسول های تبار هشت شادمان باشند.

آخرین تأخیر بازیCyberpunk 2077 به این دلیل موافقت افتاد که لازم حیات روی نسخه های نسل عاقبت این ورزش یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان برای مدت زمان بیشتری کار شود. البته این ائتلاف نباید متعدد شگفتی آور باشد؛ زیرا چند سال پیش حین اجرای ارائه گیم پلی بازی بسیاری از طرفداران از خویشتن می پرسیدند که آیا این کنسول واقعا می تواند این طور دنیای لبالب جزئیاتی را اجرا کند خواه خیر. اما همان نعوظ که از محتویات عرضه داده شده ی هفته ی گذشته ی این بازی روی کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان محسوس است، نه تنها این ورزش روی این کنسول ها خوب عمل می شود، بلکه ظاهر نیکوکاری نیز دارد. بوسیله گفته ی آدام کیچینسکی (Adam Kicinski)، یکی از مدیرعامل های استودیوی سی دی پراجکت رد، عملکرد این بازی نه تنها انتظارات را برآورده کرده بلکه تا حدودی همچنین همگی را متعجب کرده است. مطالب مرتبط:نحوه واگذاری فایل های ذخیره بازی Cyberpunk 2077 به کنسول های نسل نهمکیانو ریوز از تجربه Cyberpunk 2077 بسیار لذت دستگیر است

کیچینسکی وقت کنفرانسی تلفنی با Seeking Alpha در مورد عملکرد بازی روی کنسول های خاندان هشت پاسخ عدالت. کیچینسکی گفت: «البته عملکرد این بازی روی نسخه های پرو کمی بهتر است اما در کمال تعجب برای چنین دنیای عظیمی عملکرد این بازی بسیار خوب بوده است.» حیرت آور نیست که بازی Cyberpunk 2077 داخل ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو بهتر از نسخه های اصلی کنسول نسل پایان ادا خواهد کرد اما اگر این نفاق زیاد نباشد، این اتفاق می تواند بخاطر کسانی که هنوز کنسول های نسل بعدی را نگرفته اند خبر ابهت باشد.

کیچینسکی به این عملکرد شگفت انگیز باتوجه به زمان محدودی که تیم سازنده پس از تأخیر اخیر این بازی درون دسترس داشت، رمز کرد. کیچینسکی گفت: «منظورم این است که ما سه گانه هفته زیادی را سپری کردیم و در این آخرین بار بوسیله موفقیت های زیادی مشت یافتیم. بنابراین، ما معتقدیم که بازی روی تمامی سیستم های عامل عالی عمل می کند.» به رویت می رسد که بالاخره تأخیرهای متعدد بازی Cyberpunk 2077 برای نسخه های نسل هشت خراج ی دهش داشته است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخچه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر می شود و برای  پلی استیشن 5 و  ایکس باکس سری ایکس نیز بهینه سازی خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]