فهرست بهترین اپلیکیشن های دارای شعور مصنوعی برای آسان ترکردن زندگی

admin دسته‌بندی نشده

براساس گزارش digitaltrends، فهم مصنوعی می تواند به زندگی انسان ها بیش کمک یواش و سرعت بیشتری به روانی انجام کارهای مختلف دهد. این امر خصوصا درون دستگاه هایی فاحش است که روزانه از آن ها استفاده می کنیم. برنامه های بسیاری وجود دارد که برای انجام کارهای مختلف به نیکوکاری از فهم مصنوعی مصرف می کنند. این اپلیکیشن های خارق العاده می توانند به کاربران برای انجام وظایف مختلف در زمان بسیار کمتر دستیار کنند. بخاطر مثال بعضی از آن ها می توانند داخل کمترین زمان ممکن پس زمینه تصاویر را حذف کنند. شعور تقلبی پایانی ندارد و بوسیله انسان می تواند در بسرنوشت شوم دچار کردن های مختلف زندگی روزمره یاری رساند تا با خلاقیتش کارهای بسیاری با آن ایفا دهد.

اگر قصد دارید بیشتر از این فناوری در عمر تان بهره ببرید؛ اما اپلیکیشن های اضافی را نمی شناسید که از ادراک تقلبی استفاده کنند، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم؛ چراکه بهترین اپلیکیشن های هوش مصنوعی موجود را بررسی کرده ایم. این اپلیکیشن ها می توانند کارهای متنوع و سختی را ادا دهند که مقدور است برایتان شاق باشد. برای مصرف از این پروگرام ها، عزب کافی است آن ها را دانلود کنید و از مزایایشان بهره مند شوید.اپلیکیشن Scan Thingپلتفرم: iOS و Macقیمت: رایگان (دارای پرداخت درون برنامه ای)

مقاله های مرتبط:مایکروسافت، اپلیکیشن مبتنی به خشکی امدن درایت مصنوعی Hummingbird را شناساندن کردچگونه هوش تقلبی می تواند آینده بدافزارها را در مشت گیرد؟

این اپلیکیشن ویژه ی کسانی است که می خواهند از اجسام اطرافشان تصاویری تدارک کنند که پس بنیان پایگاه حذف شده باشد. الگوریتم هوشمند Scan Thing می تواند با غلبه و دقت فراوانش فضای حوالی سوژه را در کمترین زمان مقدور برش دهد و فایل خروجی بدون پس بنیان تولید کند. امر کردن با این اپلیکیشن بسیار آسان و تنها کافی است دوربینتان را مقابل سوژه ی مدنظر بگیرید و عکاسی کنید و چند ثانیه هواخواه بمانید تا هوش قلابی Scan Thing پس بنیاد ی تصویر را برش بزند و فایل نهایی را آماده بطی ء.

ناگفته نماند این تنها مقرری ی اپلیکیشن سابق الذکر تراشیدن و شما می توانید برای ایفا کارهای دیگر نیز به آن اتکا کنید. یکی دیگر از وظایف Scan Thing اسکن مدارک و تبدیلشان به فایل PDF است. همچنین، پس از ثبت شمایل از متن صفحه، می توانید مطالب موجود در آن را کپی و روی دستگاهتان ذخیره کنید. بدین ترتیب، دیگر نیازی بوسیله نگاشتن دستی متن صفحه ندارید. ترقی دهندگان این اپلیکیشن به صورت زیرکانه ای از فهمیدن مصنوعی تو آن استفاده کرده اند و با این روش تو صرفه جویی هرچه بیشتر در زمان کمک می کنند. نرم ادوات TextSniperپلتفرم: Macقیمت: ۹ دلار

کارایی TextSniper تقریبا متشابه Scan Thing است؛ اما از آن تنها می استعداد در مک استفاده کرد. حکم کردن با این بطی ء ابزار آسان است و طولانی کاری که باید انجام دهید، این است که میان بر ورق مفتاح اختصاصی را ضیق دهید و ماوس را روی قسمت مدنظرتان بکشید تا طولانی متن در کلیپ بورد کپی شود.

منابع فراوانی بود دارد که TextSniper می تواند با آن ها کار کند؛ از جمله تصاویر، PDF، فیلم های یوتیوب، وب سایت ها و… . این نرم افزار بوسیله بخشی کارآمد و کندرو مرطوب است که پس از استفاده از آن، دیگر نمی توانید مانند قبل مطلبی را دستی تایپ کنید.اپلیکیشن PictureThisپلتفرم: iOS و اندرویدقیمت: رایگان (دارای پرداخت درون برنامه ای)

اگر در حیاط خانه تان گُلی ناشناس رشد کرده، دیگر نیازی زدودن بخاطر هوش نامش طولانی دایرة المعارف را والا و رو یا وب سایت های مختلف را جست وجو کنید و فقط کافی است از PictureThis معاون بگیرید. از گل مدنظرتان عکس بگیرید و آن را وارد اپلیکیشن سابق الذکر کنید و چند ثانیه منتظر بمانید تا ادراک تقلبی آن را شناسایی بطی ء.

اپلیکیشن PictureThis فقط برای یافتن گیاهان ناشناس به کار نمی رود و کاربردهای بیشتری دارد. برای نمونه، با استفاده از آن می توانید وضع های مختلف بخاطر حراست از گیاهانتان را یاد بگیرید. گفتنی است اپلیکیشن مذکور بوسیله وضع ای طراحی شده است که بتواند اطلاعات زیادی تو شالوده های مختلف همچون آفات، میزان آبیاری، حقایق جالب و… ارائه نرم. با داشتن PictureThis، می توانید در کمترین زمان ممکن بوسیله فنی باغبانی تبدیل شوید.اپلیکیشن FaceAppپلتفرم: iOS و اندرویدقیمت: رایگان (دارای پرداخت درون برنامه ای)

به حدس زیاد شما هم از این اپلیکیشن استفاده کرده اید یا حداقل نامش به گوشتان آشنا است. اپلیکیشن FaceApp دستور کار ی کوچک سرگرم کننده ای است که یکی از عکس های سلفی تان را می گیرد و علامت می دهد ظاهرتان در سناریوهای مختلف، مثلاً در سی سال پس ازآن یا با موهای بلندتر چگونه می شود.

موضوع شگفت آور این است که FaceApp چقدر حرفه ای این فقره را اجرا می دهد؛ به روش ای که نتایج آن کاملا باورنکردنی است و اغلب نمی توان آن را از عکس واقعی نمره داد. اگر دقیق هستید که چهره تان را در شرایط های مختلف مشاهده کنید، حتما این اپلیکیشن را دانلود و استفاده کنید.اپلیکیشن Gemini Photosپلتفرم: iOS و Macقیمت: رایگان (دارای پرداخت درون برنامه ای)

استفاده از FaceApp و دیدن تصاویر مختلف در سناریوهای وافر جذاب است؛ ولی نباید فراموش کرد که تولید این فایل های اضافی می تواند چقدر از حافظه ی دستگاهتان را اشغال کند. در واقع، به حدس زیاد بی آرامی اکنون مایه شما پر از عکس های مختلفی است که از آن ها مصرف نمی کنید؛ مانند اسکرین شات ها و تصاویر تار. حذف کردن تصاویر اضافه در دستگاه فقره نسبتا دشوار و زمان بری است؛ ولی توسعه دهندگان برای این جریان نیز راه حلی روبرو کرده اند که در آن باز هم از شعور ساختگی کمک گرفته شده است.

اپلیکیشن Gemini Photos آماده است برای حذف تصاویر افزایش به کاربران معاون درنگ. این اپلیکیشن با استعمال از الگوریتم خاصش دستگاه را اسکن می نرم و همه ی تصاویر را داخل دسته های متنوع قرار می دهد. سپس تصاویری که ممکن است بوسیله حذف نیاز داشته باشند، به کاربر علامت می دهد. از منو تنظیمات، تنها عکس های مات خواه دوتایی خواه هر دسته را می توانید حذف کنید که بوسیله نظرتان اضافی است. این اپلیکیشن حتی می تواند پیشنهاد دهد بهترین گزینه بین چند عکس مختلف کدام است، این ویژگی غرض گیری بخاطر حذف تصاویر زیادی را آسان تر می کند. ناگفته نماند لازم نیست سراسیمه پاک شدن ناگهانی تصاویرتان باشید؛ بمنظور داخل Gemini Photos هیچ تصویری بدون بررسی شما حذف نخواهد شد؛ پس هیچ کدام از فایل های مهمتان در ریسک نیستند.درنگ ابزار Luminar AIپلتفرم: Windows و Macقیمت: ۷۹ دلار

آیا عاشق عکاسی هستید؛ ولی از ویرایش آن بیزارید؟ پیشنهاد می کنیم Luminar AI را تجربه کنید. توسعه دهندگان این یواش وسایل با افزایش کردن هوش جعلی فوق العاده به آن، فرایند ویرایش تصاویر را آسان و لذت بخش زیرفون کرده اند. نرم افزار Luminar AI کار سخت را برایتان انجام می دهد. تنها کافی است یک دکمه را تنگ کردن دهید و عاشق پایان مراحل ویرایش عکستان باشید.

هر تصویری که داخل این نرم وسایل بارگیری می شود، با الگوریتم خاصی تجزیه و تحلیل می شود تا نقاط حقیقی اش یافت شود. پس از اتمام فرایند تجزیه وتحلیل، طیف وسیعی از الگوهای متنوع ارائه داده می شود که با انتخاب هر یک، می توانید تنظیمات خاصی روی عکس اعمال کنید. در این نرم افزار، خیر عزب می توانید به هوش مصنوعی تکیه کنید؛ بلکه با اعمال تغییرات مختلفی بوسیله آن برای بهترشدن نتیجه ی نهایی مدد رسانید.اپلیکیشن Ovalپلتفرم: iOS و اندرویدقیمت: رایگان (دارای پرداخت تو برنامه ای)

مدیریت پول مقدور است زیاد پیچیده باشد؛ اما چنانچه از Oval مصرف کنید، انجامش بوسیله مراتب آسان تر می شود. این اپلیکیشن از هوش جعلی خاصی نصیب می برد که می تواند در شناسایی شرایطی بوسیله شما کمک کند تا در آن ها بتوانید پس انداز کنید. همچنین، در Oval از الگوریتمی استفاده شده است که می تواند از عادات روزمره تان یاد بگیرد و با تحلیل آن ها، از راه های دیگری به مدیریت امور مالی شما کمک کند. برای مثال، چنانچه یک وهله در سال مجبور شوید مبلغ زیادی بخاطر معامله دستگاهی جدید بپردازید، این اپلیکیشن پیشنهاد می دهد که درون ماه های جاری، مسکوک کمتری پس انداز کنید تا از بار مالی تان کاسته شود. حتی می توانید اهداف مالی گلچین و روند صعود یا پسرفتتان را مشاهده کنید. به طورکلی Oval اپلیکیشنی کاربردی است که کمک می نرم فشار اقتصادی را هوشمندانه از بین ببرید.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی اپلیکیشن ها و یواش افزارهای شناساندن شده در این مقاله چیست؟ اگر اپلیکیشن دیگری می شناسید که در این دسته قرار می گیرد، لطفا آن را معرفی کنید.بیشتر بخوانید:شاید سیری به زودی هم زمزمه بطی ء و بی قراری فریاد بزنداپل صدای پیش تصور زنانه را از اشباع حذف می کندهوش مصنوعی GPT-3 یومیه ۴٫۵ میلیارد واژه تولید می کنداینتل با حذف فضای مسموم در چت های صوتی بوسیله دستیار گیمرها می آیدچت با مردگان؛ گنجایش ی تاریک و روشن آواتارهای دیجیتال و جاودانگی مجازی

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]