هواوی هشتمین کمپانی خلاق جهان در سال 2021 لقب گرفت

admin دسته‌بندی نشده

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه گذاری عظیم، زنهار از توسعه دهندگان، داشتن آزمایشگاه های پیشرفته رسیدگی و توسعه و چشم انداز بلندمدت است؛ از همین رو، صبر ستاندن درون سیاهه انبازی های نوآور در سطح جهانی دستاوردی ارشد محسوب می شود.

اخیراً دسته مشاوره بوستون (BCG) که شرکتی آمریکایی با بیش از 45 شعبه در دنیا است، سیاهه پنجاه شریک خلاق دنیا را منتشر کرده است که داخل بین آن ها صیت هواوی هم به چشم می خورد.

در این فهرست اپل و گوگل، رله های اول و دوم را اشغال کرده اند و آمازون، مایکروسافت و تسلا غم توانسته اند به زیبایی جایگاه های سوم، چهارم و پنجم را از آن خود کنند. ولی در این سیاهه نام Huawei نیز به عنوان یکی از معدود شرکت های آسیایی حاضر، جلب توجه می درنگ و این شریک توانسته در این رده بندی، در جایگاه هشتم شرکت های برتر جهانی در مرزوبوم نوآوری صبر بگیرد.

رتبه بندی BCG براساس یک مدل بوسیله نام i2i عمل می شود که توانایی های برندها تو نوآوری را در دو مملکت تخمین می کند. این دو حوزه شامل اقدامات نوآورانه و پلتفرم های نوآورانه است. این مؤسسه موارد دیگری بجهت پروژه های خلاقانه، ظرفیت سرمایه گذاری و نظیر آن ها را نیز در محاسبه شاخص i2i وارد تطبیق می بطی ء.

اخیراً هواوی گزارش مالی سال 2020 خویشتن را همچنین منتشر کرد که نشان می دهد جدای از خلاقیت این شرکت، فروش آن نیز تو سال 2020 میلادی به 136.7 میلیارد دلار رسیده و سودی معادل 9.9 میلیارد دلار عاید این همکاری شده است. براساس این گزارش، با حیات شرایط ابدار موجود، درآمد هواوی 3.8 درصد و سود این شرکت 3.2 درصد نسبت به سال قبل افزایش مشخص کرده است.

 آخر رپورتاژ آگهی/.این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچگاه مسئولیتی را در رابطه با آن نمی پذیرد.

شاید دوست داشته باشید:

نسل متاخر موتورسیکلت ۱۳۰۰ سی سی KTM سوپر دیوک معرفی کردن شد

بسرنوشت شوم دچار کردن قطعات KTM طولانی به روزرسانی های خود را روی یکی از موتورسیکلت های برجسته موجود تو […]

آیپد پرو 2021 داخل طبق آیپد پرو 2020 اپل

پس از مدت ها کام سرانجام جدیدترین نسل از تبلت های رده بالای آیپد پرو اپل معرفی شد. آیپد پرو […]

شیائومی در یک دقیقه بیش از ۳۰ هزاره می میکس فولد فروخت

به گزارش جی اس ام آرنا، شیائومی ابتدایی سودا خاص می میکس فولد را شروع کرده است و برابر انتظار، […]